Jesień nieodłącznie kojarzy się z edukacją, przede wszystkim w związku z powrotem dzieci do szkół po wakacjach oraz studentów rozpoczynających rok akademicki. W tym czasie również rokrocznie obchodzimy Dzień Nauczyciela. To czas skupienia się na przyswajaniu wiedzy i nowych umiejętności, bo cytując klasyka “Nauka to pokarm dla rozumu”.

Nauka stacjonarnie czy online?

14 października to Dzień Edukacji Narodowej, który upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej. Jego znaczeniem jest podkreślenie wiodącej roli nauczycieli w jakości edukacji. Wiemy, jak istotny jest rozwój osobisty oraz zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Nasza Placówka oferuje kursy z szeroko rozumianej branży beauty. Można z nich skorzystać w tradycyjny sposób – stacjonarnie lub w nowoczesnej formie – online. 

Kursy stacjonarne, to szkolenia w odpowiednio wyposażonej pracowni pod okiem ekspertów. Zapewniamy konspekt edukacyjny, kameralne grono kursantów oraz miłą atmosferę do zdobywania nowej wiedzy. Potwierdzeniem zdobytych umiejętności są dwa dokumenty: Zaświadczenie na druku MEN oraz Certyfikat zabezpieczony hologramem. Czas nauki umili poczęstunek kawą i herbatą. Po ukończonym szkoleniu możesz liczyć na naszą pomoc w formie bezpłatnych konsultacji.

Jak wygląda nauka przez Internet?

Kursy online są cały czas dostępne na platformie edukacyjnej Styl-Studio. To forma komfortowej nauki bez wychodzenia z domu. Ze szkolenia korzystasz kiedy i gdzie chcesz. Zamów kurs online i ciesz się korzyściami:

 • W cenie kursu online otrzymujesz: konspekt edukacyjny, treści video lub prezentację multimedialną oraz test online. 
 • Po pozytywnym zaliczeniu testu, generowany jest certyfikat pdf do samodzielnego wydruku. Na dokumencie nie ma informacji, że kurs odbył się online.
 • Z kursu możesz korzystać bez ograniczeń czasowych. Już na zawsze będzie dostępny na koncie użytkownika.
 • Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia dokumentów:
  *Certyfikat z hologramem
  *Zaświadczenie na druku MEN
 • Aby przystąpić do kursu należy utworzyć konto na platformie edukacyjnej. Można skorzystać z szybkiej rejestracji przez Google, Facebook lub Instagram.
 • Wybierz interesujący Cię kurs, dopełnij wszelkich formalności i dokonaj zakupu wybierając dowolną formę płatności. Dla uproszczenia procedury polecamy Przelewy24.
 • Gotowe! Kurs jest do Twojej dyspozycji w Panelu użytkownika „Twoje kursy”. Miłej nauki!

Zachęcamy do lektury FAQ, gdzie znajdziesz wiele pomocnych odpowiedzi i wskazówek. Wszelkie techniczne aspekty realizacji szkoleń, wyjaśniamy w artykule Krok po kroku jak korzystać z kursów online. Pamiętaj, że w razie pytań pozostajemy otwarci na kontakt. Postaw na rozwój i zamów kurs online już dziś. Zapraszamy.