Plan zajęć szkolenia:

Kurs trwa – 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min).
Sprawdź termin szkolenia i zapisz się.

Terminy i godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.

Kurs odbywa się w max 3 osobowej grupie.

Szkolenie gwarantuje uzyskanie:

Zaświadczenie na druku MEN.

Certyfikat kursu henna pudrowa brwi.
(w j.polskim, z możliwością w j. angielskim opłata 10 zł.)

Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.

Uczestnik szkolenia po jego ukończeniu, ma możliwość zakupu produktów z 10% rabatem.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje BON RABATOWY w wysokości – 50 zł do wykorzystania na dowolnie wybrany kolejny kurs stacjonarny.

Wymagania

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs lub paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

Program kursu:

 • metody stylizacji brwi
 • budowa anatomiczna brwi, fazy wzrostu włosa
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
 • omówienie produktów do wykonania zabiegu
 • charakterystyka produktów BH Brow Henna
 • przeciwwskazania do zabiegu
 • architektura oraz kształty brwi
 • nauka rysunku, mierzenie proporcji przy pomocy miarki
 • dobranie odpowiedniego kształtu brwi
 • dopasowanie koloru i intensywności henny do oprawy oka klientki
 • technika wykonania stylizacji brwi aplikacja henny pudrowej
 • wykonanie zabiegu henny pudrowej z efektem ombre
 • wykonanie regulacji brwi wraz z ich przycięciem
 • zalecenia po zabiegowe dla klientki

Kurs henna pudrowa brwi

Pragniesz zadbać o brwi swojej klientki, wykorzystując innowacyjną metodę, która całkowicie zmieni kształt brwi, ukryje braki a także zadba o ich odbudowę?
W Placówce Kształcenia Ustawicznego przygotowaliśmy specjalny kurs najnowszej generacji z henny pudrowej.
Henna pudrowa może być łatwo wprowadzona do Twojego salonu. Czas zabiegu henny pudrowej trwa nie dłużej niż 45 minut, a to zapewnia wysoką produktywność finansową dla salonów, które zdecydują się na oferowanie zabiegów z użyciem produktów BH Brow Henna.
Szkolenie z henny pudrowej jest innowacyjną metodą w stylizacji brwi, dzięki której uzyskujemy trwały makijaż brwi.
Henna pudrowa utrzymuje się nawet do 6 tygodni. Metoda idealna dla pań z jasnymi brwiami lub z ubytkami, które chcą mieć piękną koloryzację brwi na skórze i włoskach a nie decydują się na makijaż permanentny.

Kurs ten dedykowany  jest osobom, które pragną poznać jak przy pomocy nowatorskich pomysłów można pofarbować brwi specjalnymi super trwałymi produktami BH Brow Henna.
Kurs Pudrowego Efektu Henny nauczy Cię jak wypełniać ubytki w brwiach,  oraz podkreślać łuki brwiowe, nadawać pięknego kształtu brwiom i idealnie dopasowywać je do kształtu twarzy klientki.
Wszystko po to by stać się atrakcyjniejszym dla swoich klientek aby poszerzyć swoją ofertę o nowy rewolucyjny zabieg, który sprawia, że  Zachęcamy do szczegółowego poznania informacji o kursie henna pudrowa. Gwarantujemy niesamowite efekty pracy i spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Kurs henna pudrowa trwa jeden dzień. Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9.00. Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca dnia. Jesteśmy praktykami i stawiamy na rzetelne przygotowanie do wykonywania zabiegu koloryzacji brwi.
Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących ze stylizacji brwi metodą Pudrową Brow Henna, szkolenie rozpoczyna się krótkim wstępem teoretycznym, po którym całe godziny ćwiczymy rekonstrukcję brwi na swojej modelce. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci certyfikat ukończenia kursu henna pudrowa nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne.
Zajęcia odbywają się w małych grupach 3 osobowych, co ma szczególne znaczenie, podczas nauki wykonywania zabiegu. Jednak dzięki temu, że zabieg wykonujesz na modelce na bieżąco możesz uczyć się pracy z prawdziwym klientem. Niewielka grupa sprawia, że cały czas możesz liczyć na pomoc doświadczonej osoby prowadzącej.
Podczas zajęć zapoznasz się z geometrią brwi oraz ich korektą.  Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy do wykonania zabiegu. Kursantki podczas trwania kursu pracują na profesjonalnym zestawie do stylizacji brwi z użyciem produktów BH Brow Henna.
Przy wykorzystaniu zabiegu henny pudrowej będziesz w stanie uzyskać na brwiach klientki bardzo naturalny, subtelny efekt, przez co brwi te będą wyglądać pięknie u każdej osoby, nawet u tej całkowicie pozbawionej naturalnych włosków w tym obszarze.
Na kursie henny pudrowej nauczysz się jak dopasować kształt i kolor brwi do modelki oraz jak nakładać prawidłowo produkty wykonując pełen zabieg henny pudrowej na swojej modelce podczas trwania zajęć, przekazana jest wiedza o zasadach pielęgnacji brwi po wykonanym zabiegu.
Po szkoleniu otrzymasz również certyfikat ukończenia kursu henna pudrowa. Jako nasza kursantka zawsze będziesz mogła liczyć na pomoc, ponieważ naszym uczestnikom udzielamy bezpłatnych konsultacji. Kurs henna pudrowa to prawdziwa gratka z wyjątkowym prezentem w postaci gratisowego bonu jaki otrzymasz na zakończenie kursu. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis! w  Naszej Placówce “STYL – STUDIO” . Na Kurs henna pudrowa zapraszamy do pracowni przy ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.