Kilka słów teoretycznych i godziny zajęć praktycznych
z kurs henna regulacja brwi w ramach kursu.

Zajęcia kursu:

Szkolenie trwa – 1 dzień.
Sprawdź termin szkolenia i zapisz się.

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Szkolenie gwarantuje uzyskanie:

Zaświadczenie na druku MEN.

Certyfikat kursu henna regulacja brwi.
(w j.polskim, z możliwością w j. angielskim opłata 10 zł.)

Nie masz jeszcze w swojej ofercie zabiegów kurs henny i regulacji brwi? Czas, by zapisać się na szkolenie kurs henna, regulacja brwi i wprowadzić nowości do salonu kosmetycznego. Profesjonalny kurs dostępny jest w Placówce Kształcenia Ustawicznego Styl-Studio. Odbywający szkolenie nabywają dodatkowych umiejętności, które mogą wykorzystywać przy świadczeniu usług w salonach urody.

Zajęcia przybliżą Ci zagadnienia związane z pracą w gabinecie urody, nauczą jak dbać o klientki, jak je przygotowywać do zabiegów. Zapoznasz się z zasadami kiedy wolno, a kiedy nie można wykonywać zabiegów kosmetycznych. A co najważniejsze zdobędziesz umiejętności farbowania brwi i rzęs oraz wykonanie regulacji łuku brwiowego.

Szkolenie zostało zaplanowane na jeden dzień. Termin kursu jest wcześniej ustalony i podany na stronie “Terminarz i cennik”. Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9:00. Na zajęciach ćwiczymy w grupie. Stawiamy na naukę w niewielkich grupach pod okiem wykwalifikowanych kosmetologów. Kurs został tak przygotowany, by w krótkim czasie poznać szereg zagadnień kosmetycznych i nauczyć się prawidłowego wykonywania usług. Po krótkim wstępie teoretycznym do końca zajęć ćwiczymy pod czujnym okiem doświadczonych kosmetologów. Dzięki temu efekty Twojej pracy są zaskakujące i czujnym nadzorem specjalistów. W ramach szkolenia otrzymujesz zestaw materiałów dydaktycznych, które pomogą Ci utrwalić zdobytą na kursie henny i regulacji brwi wiedzę.

Gwarantujemy Ci, że po dniu kursu henny i regulacji brwi będziesz w stanie podołać wyzwaniom, jakie niesie ze sobą wykonywanie zabiegów kosmetycznych.Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kurs henna regulacja brwi. Gdyby się okazało, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to jako nasza kursantka zawsze możesz przyjść na darmowe konsultacje z naszymi pracownikami – taki przywilej zapewnia Ci uczestnictwo w kursie. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis! w Styl – Studio.  Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Wymagania:

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs lub paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

Program szkolenia kurs henna regulacja brwi:

 • wykaz zadań w gabinecie urody
 • przygotowanie klientki do zabiegu henna regulacja brwi
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • technika farbowania brwi i rzęs
 • wykonanie regulacji łuku brwiowego
Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Komentarze

 1. Byłam na kursie henna, regulacja brwi. Jestem bardzo zadowolona, to kolejny kurs w STYL – STUDIO, z którego jestem zadowolona. Dowiedziałam się wszystkiego o hennie i regulacji brwi. Wszystko przedstawione jasno. Miło i fachowo.
  Na pewno wrócę. 🙂

 2. Jestem zadowolona z przebiegu kursu henna i regulacja brwi. szkolenie odbyło się w miłej atmosferze. Materiał został zrealizowany. Z pewnością odwiedzę jeszcze “STYL – STUDIO”. Szkoła godna polecenia.

 3. Skorzystałam z kursu Henna Regulacja Brwi i jestem bardzo zadowolona. Przekazano mi wiedzę w bardzo miłej atmosferze. Na pewno skorzystam z innych kursów.
  Polecam wszystkim!
  Ja szukałam i znalazłam świetną Placówkę “STYL – STUDIO”, musiałam przylecieć aż z Irlandii, aby nauczyć się od Najlepszych.
  Pozdrawiam.

Komentowanie jest wyłączone