Plan zajęć szkolenia:

Kurs trwa – 16 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Kończący kurs otrzymasz:
Certyfikat kursu liftingu laminowania rzęs i brwi.
Zaświadczenie na druku MEN.
(certyfikat w j. polskim, z możliwością w j. angielskim opłata 10 zł.).

Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.
Modelka nie może mieć przedłużonych rzęs ale powinna mieć pełne zagęszczone brwi!

Kurs lifting laminowanie rzęs i brwi rozpoczyna się krótkim wstępem,
po którym całe godziny ćwiczymy zabieg liftingu rzęs i brwi.
Kursantki pracują na profesjonalnym zestawie do liftingu, laminowania rzęs i brwi.

Uczestnik szkolenia po jego ukończeniu, ma możliwość zakupu produktów z 10% rabatem.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje BON RABATOWY w wysokości – 50 zł do wykorzystania na dowolnie wybrany kolejny kurs stacjonarny.

To najnowszy trend w świecie stylizacji oprawy oka to lifting, laminacja rzęsy i brwi gdzie podczas szkolenia opanujesz najnowsze zabiegi na brwi i rzęsy, kurs ten przeznaczony jest dla tych osób, które chcą dedykować ofertę dla klientek o nowy rewolucyjny zabieg w swoich salonach kosmetycznych.

Praktyka czyni mistrza, a gdzie lepiej zdobyć praktyczne umiejętności, niż na profesjonalnym kursie? Korzystając z oferty szkolenia dostępnego w Styl-Studio nabędziesz wprawy, doświadczenia, jak również posiądziesz niezbędną wiedzę teoretyczną do wykonywania usług na najwyższym poziomie.

W Styl-Studio zapewniamy niezbędne do Twojego szkolenia wyposażenie. Twoim zadaniem jest jedynie pojawić się z własną modelką i… ćwiczyć! Aby zostać znakomitą stylistką rzęs i brwi oferującą wysokiej jakości usługi musisz wciąż się kształcić i uzupełniać wiedzę. Szkolenia, kursy i warsztaty są więc niezbędne dla poprawy Twoich umiejętności i mają duży wpływ na rozwój firmy, również tej działającej w branży kosmetycznej.

Jeśli od dawna działasz w branży kosmetologicznej z pewnością wiesz, że lifting rzęs oraz laminowanie rzęs i brwi jest zabiegiem o stale rosnącej popularności wśród klientek zadowolonych z jego finalnego efektu. Praca w dziedzinie beauty wymaga ciągłego samodoskonalenia się, nauki i poprawy umiejętności. Wciąż pojawiają się bowiem nowe trendy zabiegowe, które koniecznie musisz śledzić, a co więcej nauczyć się je wykonywać profesjonalnie.

Jeśli właśnie takie są Twoje cele, kurs liftingu rzęs oraz laminacji rzęs i brwi jest właśnie dla Ciebie! Konkurencja na rynku kosmetologicznym jest bardzo duża. Wraz zapotrzebowaniem klientów na zabiegi poprawiające urodę, pojawiło się wielu nowych usługodawców. Aby więc odnaleźć swoje pewne miejsce w branży zainwestuj w rozwój i umiejętności, ponieważ to one wyróżnią Cię spośród wszystkich innych. Ucząc się nowych metod i technik kosmetycznych uatrakcyjnisz swoje usługi, a tym samym wyróżniasz się na tle konkurencji.

Wymagania:

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs lub paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

 • metody stylizacji rzęs i brwi: lifting laminowanie rzęs i brwi
 • budowa anatomiczna rzęs, fazy wzrostu włosa
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • omówienie produktów do wykonania zabiegu lifting, laminowanie rzęs i brwi
 • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
 • przeciwwskazania do zabiegu
 • dopasowanie form silikonowych do oka i długości rzęs
 • technika wykonania stylizacji rzęs: lifting i laminowanie rzęs i brwi
 • wykonanie zabiegu lifting laminowanie rzęs
 • wykonanie pomiaru i geometrii brwi
 • wykonanie zabiegu laminowania brwi
 • wykonanie henny brwi wraz z regulacją
 • zalecenia po zabiegowe dla klientki
 • Bogata i atrakcyjna oferta
 • Nowa grupa potencjalnych klientek
 • Poszerzenie swoich kompetencji zawodowych
 • Wyjście naprzeciw zapotrzebowaniom rynku kosmetologicznego
 • Posiadanie w ofercie propozycji innowacyjnej i odmiennej od standardowych
 • Wyróżnienie spośród wielu salonów kosmetycznych świadczących takie same usługi
 • Bezcenne doświadczenie
 • Poprawiasz swój warsztat pracy
 • Doskonalisz umiejętności
 • Szczegółowe i konkretne informacje dotyczące przebiegu całego zabiegu
 • Istotą wiedzę teoretyczną, która przyda Ci się w dalszej praktyce
 • Wskazówki na temat poprawnego prowadzenia swojego gabinetu kosmetycznego
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie na druku MEN

Nowy trend – lifting, laminowanie rzęs i brwi

Po modzie na mocne makijaże, konturowanie twarzy i silne podkreślanie urody, przyszedł czas na zamiłowanie do naturalności. Dlatego wiele klientek gabinetów kosmetycznych decyduje się na co dzień na make-up no make-up, czyli delikatne poprawienie urody, które daje wrażenie bardzo naturalnego efektu, często wręcz braku jakiegokolwiek podkreślania twarzy. W ten trend wpisuje się również lifting, laminowanie rzęs a także stylizacja brwi.

Zabieg ten polega na poprawie kondycji rzęs poprzez odżywianie, podkręcanie i przyciemnianie naturalnych włosków oraz laminacji brwi. Klientki, które nie chcą poddawać się zabiegowi przyklejania sztucznych rzęs, a tusz też nie jest dla nich rozwiązaniem z pewnością docenią zalety liftingu rzęs wraz za zabiegiem laminacji brwi. Zabieg ten daje naturalny efekt i utrzymuje się nawet do 8 tygodni. Oczy nawet bez żadnego makijażu, będą pięknie podkreślone i wyraziste,
a spojrzenie nabierze głębi. Dzięki ukończeniu kursu lifting, laminacja rzęs i brwi dodasz do swojej oferty usługę, która zdobędzie serca Twoich klientek ceniących sobie naturalny wygląd bez dodatkowych poprawek.

Pragniesz zadbać o brwi i rzęsy swojej klientki, wykorzystując innowacyjną metodę optycznego wydłużenia oraz podkręcenia rzęs a także odbudowy
i regeneracji rzęs oraz stylizacji brwi? W Placówce Kształcenia Ustawicznego przygotowaliśmy specjalny kurs najnowszej generacji lifting, laminowanie rzęs
i brwi. Skupiliśmy się na specyfice zabiegu poprzez uzyskanie efektu podkręconych i wydłużonych optycznie gęstszych rzęs bez ich tradycyjnego przedłużania sztucznymi rzęsami. Wszystko po to by stać się atrakcyjniejszym dla swoich klientek aby poszerzyć swoją ofertę o nowy rewolucyjny zabieg, który sprawia, że proste i niesforne rzęsy stają się podkręcone, wydłużone i odżywione a brwi przyciemnione i idealnie ułożone. Zachęcamy do szczegółowego poznania informacji o kursie lifting, laminowanie rzęs oraz brwi. Gwarantujemy niesamowite efekty pracy i spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Kurs lifting, laminowanie rzęs trwa jeden dzień. Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9.00. Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca dnia. Jesteśmy praktykami i stawiamy na rzetelne przygotowanie do wykonywania zabiegów, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci certyfikat ukończenia kursu lifting, laminowanie rzęs i brwi nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne.

Zajęcia odbywają się w małych grupach dwu osobowych, co ma szczególne znaczenie, podczas nauki wykonywania zabiegu. Jednak dzięki temu, że zabiegi wykonujesz na żywej osobie na bieżąco możesz uczyć się pracy z prawdziwym klientem. Niewielka grupa sprawia, że cały czas możesz liczyć na pomoc doświadczonej osoby prowadzącej.

Podczas zajęć zapoznasz się z różnymi metodami stylizacji rzęs lifting oraz laminacja rzęs i brwi.  Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy do wykonania zabiegu. Kurs lifting, laminowanie rzęs i brwi zapewni Cie o zasadach pielęgnacji rzęs i brwi po zabiegu, nauczysz się dopasować płatek silikonowy do długości rzęs modelki oraz jak nakładać prawidłowo produkty wykonując pełen zabieg liftingu, laminowanie rzęs wraz ze stylizacją brwi na swojej modelce.

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu lifting, laminowanie rzęs i brwi. Jako nasza kursantka zawsze będziesz mogła liczyć na pomoc, ponieważ naszym uczestnikom udzielamy bezpłatnych konsultacji. Kurs lifting, laminowanie rzęs i brwi to prawdziwa gratka z wyjątkowym prezentem w postaci gratisowego bonu jaki otrzymasz na zakończenie kursu. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis! w  Naszej Placówce “STYL – STUDIO”. Na kurs Kurs lifting, laminowanie rzęs i brwi zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.