Kurs masażu gorącymi muszlami z Filipin

Ceny i terminy nadchodzących kursówZobacz “Kurs online masaż ciała gorącymi muszlami”

Masz pytania? Zadzwoń do Styl-Studio!

kom.: 602 494 296
kom.: 608 738 949
masz pytanie napisz

Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.

Harmonogram szkolenia:
Zajęcia trwają – 1 dzień.
Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.
Uczestnicy szkoleń otrzymają:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat ukończenia kursu masażu gorącymi muszlami z Filipin.
(j. polski, możliwość w j. angielski opłata 10 zł.).

W ofercie naszego Styl-Studio znajduje się niezwykłe szkolenie – kurs masażu gorącymi muszlami z Filipin. Zachęcamy do wyboru zajęć prowadzonych przez specjalistów od masażu. Kurs nauczy jak przenosić swoich klientów i klientki z gabinetu na gorącą wyspę, pełną palm, szumu oceanu, śpiewu egzotycznych ptaków i wielu innych atrakcji. Przyjdź na szkolenie masażu gorącymi muszlami z Filipin, a twój salon urody stanie się największym przebojem w całej okolicy.

Większość z uczestników i uczestniczek naszych kursów to zawodowi pracownicy salonów kosmetycznych. Są to profesjonaliści, którzy – tak, jak i Ty – zamierzają poszerzać swoje zdolności, podnosić kwalifikacje zawodowe oraz szukać sposobów na uczynienie swojej pracy bardziej atrakcyjną. Kurs masażu gorącymi muszlami z Filipin pozwala właśnie na takie całkowicie nowe spojrzenie na zawód przez Ciebie wykonywany i odkrywanie, jaką przyjemność można czerpać z wykonywania zabiegów kosmetycznych i masażu.

Kurs masażu gorącymi muszlami z Filipin trwa jeden dzień. Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9:00. Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca dnia. Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach, dlatego prosimy o kontakt z nami, jeśli jesteś osobą zainteresowaną udziałem w kursie.
Na szkoleniu poznasz dokładną specyfikę muszli filipińskich, podstawowe dane o masażu muszlami, dowiesz się, jaka siła tkwi w ich wykorzystywaniu. Zrozumiesz mechanizm działania tych egzotycznych narzędzi oraz nauczysz się różnych technik masażu muszlami. Poznasz wskazania i przeciwwskazania przy świadczeniu masażu wprost z Filipin.

Program kursu obejmuje:

 • podstawowe informacje o masażu
 • szczegóły dotyczące muszli z Filipin
 • wskazania i przeciwwskazania masażu gorącymi muszlami
 • działanie egzotycznych muszli
 • techniki masażu gorącymi muszlami

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu masażu gorącymi muszlami z Filipin. Zapraszamy na nasze szkolenia i przypominamy, że w sprawach organizacyjnych można się z nami kontaktować również telefonicznie. Wszelkie pytania możesz kierować pod numer podany na stronie internetowej. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Kurs stanie się dla Ciebie przepustką do stworzenia nowoczesnego gabinetu kosmetycznego. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis w Styl – Studio. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.