Kurs mikrodermabrazja diamentowa

Ceny i terminy nadchodzących kursówZobacz “Kurs online mikrodermabrazja diamentowa”

Masz pytania? Zadzwoń do Styl-Studio!

kom.: 602 494 296
kom.: 608 738 949
masz pytanie napisz

Plan zajęć szkolenia:

Kurs trwa – 1 dzień.

Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Po zakończeniu kursu otrzymasz:

Zaświadczenie na druku MEN.

Certyfikat kurs mikrodermabrazja diamentowa.
(j.polski, dostępny także w j. angielskim opłata 10 zł)

Jeśli prowadzisz profesjonalny gabinet kosmetyczny lub jesteś jego pracownikiem, zapewne nie wyobrażasz sobie pracy i swojego warsztatu bez mikrodermabrazji. Jeśli jednak nigdy nie słyszałeś, czy nie słyszałaś o o tym zabiegu, to nasz kurs jest czymś idealnie dla Ciebie. Uczestnicząc w szkoleniu zyskasz nowe możliwości zabiegów kosmetycznych, zwiększysz zakres wiedzy i warsztatu z zakresu kosmetologii.

Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca dnia. Cenimy sobie profesjonalizm i praktykę, dlatego zajęcia odbywają się w niewielkich grupach. Każdy uczestnik ma możliwość nauczenia się wszystkiego w sposób dokładny i nie musi bać się zadawania pytań.

W ciągu dnia zdecydowana większość czasu poświęcona jest praktyce zawodowej. Tylko na początku przedstawiamy krótką podbudowę teoretyczną. Celem naszego kursu mikrodermabrazji jest uczynienie Cię lepszym, profesjonalnym usługodawcą w gabinecie kosmetycznym.

Nauczysz się wszystkiego, co niezbędne o zastosowaniu mikrodermabrazji, wskazań i przeciwwskazań do wykonywania zabiegu mikrodermabrazji, przygotowania klientki bądź klienta do zabiegu. Profesjonalny peeling, który każdy uczestnik kursu będzie mógł zaoferować w swoim gabinecie na pewno przyciągnie rzesze zainteresowanych osób, a co za tym idzie zwiększy finanse firmy. Wspólnie ustalamy dzień i godziny trwania szkolenia. Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu mikrodermabrazji diamentowej.

Nie czekaj i zapisz się na kurs mikrodermabrazji. Jeśli nadal masz wątpliwości co do tej metody lub innych zagadnień omawianych podczas szkolenia, przyjdź na bezpłatną wizytę poglądową, aby zobaczyć, jak radzą sobie inni kursanci. Po ukończeniu kursu oferujemy materiały dydaktyczne oraz bezpłatne konsultacje .Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis w STYL – STUDIO. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.