Profesjonalny kurs laminowania brwi

Ceny i terminy nadchodzących kursówKurs online przedłużania rzęs metodą 1:1

Masz pytania? Zadzwoń do Styl-Studio!

kom.: 602 494 296
kom.: 608 738 949
masz pytanie napisz

Plan zajęć szkolenia:

Kurs trwa – 5 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Kończący kurs otrzymasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat kursu laminowania brwi.
(w j. polskim, z możliwością w j. angielskim opłata 10 zł.).

Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.
Modelka nie może mieć przedłużonych rzęs!

Uczestnik szkolenia po jego ukończeniu, ma możliwość zakupu produktów z 10% rabatem.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje BON RABATOWY w wysokości – 50 zł do wykorzystania na dowolnie wybrany kolejny kurs stacjonarny.

Korzyści płynące z ukończenia kursów laminowania brwi

Kurs laminowania brwi pozwala na zdobycie umiejętności pod czujnym okiem naszych profesjonalistów. Ucząc się od najlepszych stajesz się ekspertem. Samo posiadanie zabiegu w ofercie, bez podłoża praktycznego i faktycznych zdolności do jego wykonania nie zapewni Ci wielu nowych klientek. Aby tego uniknąć zapisz się na kurs, a po jego ukończeniu, będziesz kompetentna i biegła w wykonywaniu zabiegu laminowania brwi.

Certyfikat, który otrzymasz po ukończeniu kursu jest potwierdzeniem nabytych umiejętności, a dodatkowo zapewni Twoje klientki, iż w trosce o ich potrzeby ciągle kształcisz się i poszerzasz swój warsztat o nowe techniki i metody w zakresie pielęgnacji brwi. Wprowadzenie do swojego gabinetu kosmetycznego nowych usług w połączeniu z profesjonalnymi umiejętnościami jest kluczem do sukcesu każdego biznesu, a szczególnie w branży kosmetologicznej. Ukończenie kursu laminowania brwi z pewnością przyniesie Tobie i Twojemu biznesowi same korzyści.

Praktyka czyni mistrza, a gdzie lepiej zdobyć praktyczne umiejętności, niż na profesjonalnym kursie? Korzystając z oferty szkolenia dostępnego w Styl-Studio nabędziesz wprawy, doświadczenia, jak również posiądziesz niezbędną wiedzę teoretyczną do wykonywania usług na najwyższym poziomie.

W Styl-Studio zapewniamy niezbędne do Twojego szkolenia wyposażenie. Twoim zadaniem jest jedynie pojawić się z własną modelką i… ćwiczyć! Aby zostać znakomitą stylistką brwi oferującą wysokiej jakości usługi musisz wciąż się kształcić i uzupełniać wiedzę. Szkolenia, kursy i warsztaty są więc niezbędne dla poprawy Twoich umiejętności i mają duży wpływ na rozwój firmy, również tej działającej w branży kosmetycznej.

Kurs laminowania brwi – o tym się mówi!

Jeśli od dawna działasz w branży kosmetologicznej z pewnością wiesz, że laminowanie brwi jest zabiegiem o stale rosnącej popularności wśród klientek zadowolonych z jego finalnego efektu. Praca w dziedzinie beauty wymaga ciągłego samodoskonalenia się, nauki i poprawy umiejętności. Wciąż pojawiają się bowiem nowe trendy zabiegowe, które koniecznie musisz śledzić, a co więcej nauczyć się je wykonywać profesjonalnie.

Jeśli właśnie takie są Twoje cele, kurs laminowania brwi jest właśnie dla Ciebie! Konkurencja na rynku kosmetologicznym jest bardzo duża. Wraz zapotrzebowaniem klientów na zabiegi poprawiające urodę, pojawiło się wielu nowych usługodawców. Aby więc odnaleźć swoje pewne miejsce w branży zainwestuj w rozwój i umiejętności, ponieważ to one wyróżnią Cię spośród wszystkich innych. Ucząc się nowych metod i technik kosmetycznych uatrakcyjnisz swoje usługi, a tym samym wyróżniasz się na tle konkurencji.

Korzystając z kursu laminowania brwi zdobywasz:

 • Bezcenne doświadczenie
 • Poprawiasz swój warsztat pracy
 • Doskonalisz umiejętności
 • Szczegółowe i konkretne informacje dotyczące przebiegu całego zabiegu
 • Istotą wiedzę teoretyczną, która przyda Ci się w dalszej praktyce
 • Wskazówki na temat poprawnego prowadzenia swojego gabinetu kosmetycznego
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zaświadczenie na druku MEN
 • Bogata i atrakcyjna oferta
 • Nowa grupa potencjalnych klientek
 • Poszerzenie swoich kompetencji zawodowych
 • Wyjście naprzeciw zapotrzebowaniom rynku kosmetologicznego
 • Posiadanie w ofercie propozycji innowacyjnej i odmiennej od standardowych
 • Wyróżnienie spośród wielu salonów kosmetycznych świadczących takie same usługi

W programie kursu:

 • metody stylizacji laminowania brwi
 • budowa anatomiczna brwi, fazy wzrostu włosów
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • omówienie produktów do wykonania zabiegu laminowania brwi
 • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
 • przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
 • dokonanie pomiaru i geometrii brwi
 • technika wykonania zabiegu laminowania brwi
 • wykonanie zabiegu laminowania brwi
 • wykonanie henny brwi
 • wykonanie regulacji brwi
 • zalecenia po zabiegowe dla klientki

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji brwi powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

Nowy trend – laminowanie brwi

Po modzie na mocne makijaże, konturowanie twarzy i silne podkreślanie urody, przyszedł czas na zamiłowanie do naturalności. Dlatego wiele klientek gabinetów kosmetycznych decyduje się na co dzień na make-up no make-up, czyli delikatne poprawienie urody, które daje wrażenie bardzo naturalnego efektu, często wręcz braku jakiegokolwiek podkreślania twarzy. W ten trend wpisuje się również laminowanie brwi.

Zabieg ten polega na poprawie kondycji brwi poprzez uniesienie, odżywianie oraz przyciemnianie naturalnych włosków. Klientki, które nie chcą poddawać się permanentnemu makijażu brwi, idealnym rozwiązaniem z pewnością będzie zabieg laminacja brwi. Zabieg ten daje naturalny efekt i utrzymuje się nawet do 8 tygodni. Brwi nawet bez żadnego makijażu, będą pięknie podkreślone i wyraziste, a spojrzenie nabierze głębi. Dzięki ukończeniu kursu laminowania brwi dodasz do swojej oferty usługę, która zdobędzie serca Twoich klientek ceniących sobie naturalny wygląd bez dodatkowych poprawek.

Pragniesz zadbać o brwi swojej klientki, wykorzystując innowacyjną metodę optycznego uniesienia oraz przyciemnienia z wyraźnym efektem odbudowy i regeneracji brwi? W Placówce Kształcenia Ustawicznego przygotowaliśmy specjalny kurs najnowszej generacji laminowania brwi. Skupiliśmy się na specyfice zabiegu poprzez uzyskanie bardzo naturalnego wyglądu brwi z efektem odżywienia i wzmocnienia, dlatego że w składzie produktu możemy znaleźć keratynę, panthenol, kwas hialuronowy oraz rumianek. Wszystko po to by stać się atrakcyjniejszym dla swoich klientek aby poszerzyć swoją ofertę o nowy rewolucyjny zabieg, który sprawia, że proste i niesforne brwi stają się uniesione, przyciemnione, odżywione i idealnie ułożone. Zachęcamy do szczegółowego poznania informacji o kursie laminowani brwi. Gwarantujemy niesamowite efekty pracy i spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Kurs laminowanie brwi trwa jeden dzień. Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9.00. Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca dnia. Jesteśmy praktykami i stawiamy na rzetelne przygotowanie do wykonywania zabiegów, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci certyfikat ukończenia kursu laminowania brwi nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne.

Zajęcia odbywają się w małych grupach dwu osobowych, co ma szczególne znaczenie, podczas nauki wykonywania zabiegu. Jednak dzięki temu, że zabiegi wykonujesz na żywej osobie na bieżąco możesz uczyć się pracy
z prawdziwym klientem. Niewielka grupa sprawia, że cały czas możesz liczyć na pomoc doświadczonej osoby prowadzącej.

Podczas zajęć zapoznasz się z metodą laminacji i stylizacji brwi. Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy do wykonania zabiegu. Kurs laminowania zapewni Ci wiedzę o zasadach pielęgnacji brwi po zabiegu. Nauczysz się dopasować kształt brwi do twarzy modelki oraz jak nakładać prawidłowo produkty wykonując pełen zabieg laminowania brwi na swojej modelce.

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu laminowania brwi. Jako nasza kursantka zawsze będziesz mogła liczyć na pomoc, ponieważ naszym uczestnikom udzielamy bezpłatnych konsultacji. Kurs laminowanie brwi to prawdziwa gratka z wyjątkowym prezentem w postaci gratisowego bonu jaki otrzymasz na zakończenie kursu. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis! w Naszej Placówce “STYL – STUDIO”. Na Kurs laminowania brwi zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Zapraszamy najwcześniej na 15 minut przed rozpoczęciem szkolenia.
W razie rezygnacji z kursu zwrot zadatku nie przysługuje!

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.