Plan zajęć szkolenia:

Kurs trwa – 16 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Kończący kurs otrzymasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat kurs przedłużania rzęs metodą 1:1
(w j. polskim, z możliwością w j. angielskim opłata 10 zł.).

Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.
Modelka nie może mieć przedłużonych rzęs!

Kurs przedłużania rzęs rozpoczyna się krótkim wstępem,
po którym całe godziny ćwiczymy zabiegi przedłużania rzęs.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje BON RABATOWY w wysokości – 50 zł do wykorzystania na dowolnie wybrany kolejny kurs stacjonarny.

Sama wiedza teoretyczna w przypadku działalności w branży kosmetycznej to zdecydowanie za mało. Tutaj liczą się bowiem praktyczne umiejętności, doświadczenie i warsztat pracy. Na zadowolenie Twoich klientek składa się zachwycający efekt końcowy wykonanej usługi. Aby wyćwiczyć niezbędne umiejętności techniczne zapisz się już dziś na kurs przedłużania rzęs metodą 1:1. Ciągły rozwój i doskonalenie jest gwarancją sukcesu oraz czynnikiem wpływającym na ciągłe powiększanie się grona Twoich zadowolonych klientek.

Działaj jak profesjonalistka, a Twoje usługi i oferta zyskają na jakości i przekonają do siebie nowe osoby. Zostań specjalistką w wykonywanych przez siebie zabiegach, a wszystko czego musisz się nauczyć, dowiesz się na naszym kursie. Zaplecze teoretyczne powiązane z konieczną praktyką stworzą z Ciebie ekspertkę metody przedłużania rzęs 1:1.

Branża beauty od dawna jest niezwykle popularna, co jest spowodowane zwiększonym zainteresowaniem na usługi poprawiające wygląd i jednocześnie samopoczucie. Konkurencja jest ogromna, dlatego warto zastanowić się, jak można wyróżnić się na tle innych salonów kosmetycznych. Klientki korzystające z Twoich usług oczekują jakościowych zabiegów, które są wykonywane profesjonalnie i na najwyższym możliwym poziomie.

Aby odpowiedzieć na ich potrzeby, zadbaj o własny rozwój. Kształcąc się i nieprzerwanie podnosząc kompetencje z pewnością nie będziesz mogła narzekać na brak zainteresowania Twoimi usługami. Zakładanie rzęs metodą 1:1 jest niezwykle pożądaną usługą. Jako specjalistka w tym zabiegu zdobędziesz zaufanie oraz niezbędną renomę. Certyfikat uzyskany po pomyślnym ukończeniu kursu stanie się Twoją wizytówką usług o najwyższym standardzie.

Wymagania:

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs lub paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

 • metody przedłużania rzęs
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs
 • dopasowanie długości rzęs
 • technika usuwania rzęs
 • zabieg przedłużania rzęs
 • Chcesz wyróżnić się na tle konkurencyjnych salonów
 • Stawiasz na jakość i najwyższy standard świadczonych przez Ciebie usług
 • Nie boisz się uczyć nowych rzeczy
 • Chcesz znacząco podnieść swoje kompetencje i umiejętności zawodowe
 • Dopiero rozpoczynasz przygodę z branża kosmetologiczną i chcesz uczyć się od najlepszych
 • Zależy Ci na odpowiednim przygotowaniu do pracy
 • Nie obawiasz się stawiać przed sobą nowych wyzwań i chcesz ciągle się rozwijać
 • Chcesz zdobyć cenne doświadczenie
 • Wymagane i potrzebne umiejętności praktyczne
 • Przyswojenie treści teoretycznych w przystępnej i skondensowanej formie
 • Niezbędne wiadomości techniczne z zakresu przygotowania stanowiska pracy i używanych narzędzi
 • Ćwiczenia pod czujnym okiem ekspertów
 • Certyfikat ukończenia kursu

Metoda przedłużania rzęs 1:1 – dlaczego jest tak popularna?

Wiele osób narzeka na brak naturalnie długich i gęstych rzęs. Panie poprawiają więc swoją urodę kosmetykami, używają tuszy i próbują zamaskować występujące w rzęsach braki. Te codzienne czynności mogą stać się uciążliwe i niewygodne do ciągłego powtarzania. W tej sytuacji zbawienny jest zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1.

Metoda ta pozwala zachować naturalny wygląd a co bardzo ważne, nie pojawia się efekt sztuczności i przerysowania, którego wiele klientek się obawia. Uroda jest jedynie podkreślona, a oczy nabierają wyrazistości. Dla wielu osób zabiegi wykonywane na rzęsach dalej przywodzą na myśl ciężkie i masywne powieki, które są zaprzeczeniem naturalności. Należy temu jednak zdecydowanie zaprzeczyć. Wątpliwości w tym zakresie rozwiewa proponowana na naszym kursie metoda. Pozostawia delikatny lecz widoczny, piękny efekt naturalnych rzęs, które będą prezentować się codziennie tak samo dobrze bez użycia żadnych dodatkowych produktów do makijażu.

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1

Pragniesz zadbać o swoje rzęsy? W Placówce Kształcenia Ustawicznego przygotowaliśmy specjalny kurs przedłużania rzęs. Skupiliśmy się na specyfice pogrubiania i przedłużania rzęs. Wszystko po to by stać się atrakcyjniejszym i pociągającym. Zachęcamy do szczegółowego poznania informacji o kursie przedłużania rzęs. Gwarantujemy niesamowite efekty pracy i spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Kurs przedłużania rzęs trwa jeden dzień. Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9.00. Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca dnia. Jesteśmy praktykami i stawiamy na rzetelne przygotowanie do wykonywania zabiegów, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci certyfikat ukończenia kursu przedłużania rzęs nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, co ma szczególne znaczenie, ponieważ przy pracy z modelką miejsca robi się o wiele mniej. Jednak dzięki temu, że zabiegi wykonujesz na żywej osobie na bieżąco możesz uczyć się pracy z prawdziwym klientem. Niewielka grupa sprawia, że cały czas możesz liczyć na pomoc osoby prowadzącej.

Podczas zajęć zapoznasz się z różnymi sposobami przedłużania rzęs. Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy do wykonania zabiegu. Kurs przedłużania rzęs zapewni Cie o zasadach pielęgnacji przedłużonych rzęs, nauczysz się dopasowywać długość rzęs do konkretnej osoby i jak usuwać rzęsy. Wykonasz pełen zabieg przedłużania rzęs.

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu przedłużania rzęs. Jako nasza kursantka zawsze będziesz mogła liczyć na pomoc, ponieważ naszym uczestnikom udzielamy bezpłatnych konsultacji. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis!  w STYL – STUDIO. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Komentarze

 1. Zajęcia z przedłużania rzęs 1:1 odbyły się w bardzo miłej atmosferze.
  Jestem zadowolona z zajęć i z informacji, które zdobyłam.

 2. Ukończyłam w “STYL – STUDIO” dwa kursy z przedłużania rzęs metodą 1:1 i 2D – 8D. Kursy w pełni satysfakcjonujące, informacje są jasno przekazywane. Bardzo polecam to miejsce i z pewnością skorzystam z innych kursów. Jestem bardzo zadowolona, Pani Katarzyna jest bardzo cierpliwa, skrupulatnie odpowiada na wszystkie pytania.
  Już nie mogę doczekać się pierwszej klientki:)

Komentowanie jest wyłączone