fbpx

Styl Studio

Kursy w Styl-Studio

               Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest do osób poszukujących nowego zawodu. Szkolimy osoby, które pragną zdobyć gruntowną wiedzę lub potwierdzić swoje umiejętności i uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe. Dostarczamy kursów w szeroko rozumianej branży beauty. Znajdziesz u nas szkolenia kosmetyczne, kursy z zakresu stylizacji paznokci, stylizacji rzęs i brwi oraz wizażu i makijażu. W ofercie szkoleniowej posiadamy również kursy związane z tematyką zbiegów spa, dietetyczne oraz biznesowe, które stanowią idealne uzupełnienie oraz rozszerzenie wiedzy.

               Nieustannie pracujemy na nasz wspólny sukces, jakim jest zaufanie stale powiększającego się grona kursantek i kursantów. Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest do osób, które chcą spróbować sił w branży beauty oraz tych, które pragną dalszego rozwoju zawodowego i zdobycia tytułu Instruktora w danej dziedzinie. Przeszkoliliśmy ponad 8000 osób na kursach stacjonarnych, a w ofercie kursów online zaufało nam ponad 10 000 osób, co potwierdziło wiele opinii i rekomendacji. 

               Priorytetowym jest dla nas dostarczenie rzetelnej wiedzy w prosty i zrozumiały sposób. Realizujemy kursy stacjonarne oraz online, a zawarta w nich teoria i praktyka, pozwala na lepsze poznanie technik pracy oraz doskonalenie umiejętności. Cieszymy się, że możemy sprzyjać Twojemu rozwojowi.

Dlaczego warto wybrać kurs stacjonarny w Styl-Studio?

Jesteśmy maksymalnie skoncentrowani na zajęciach praktycznych. Dzięki kompleksowo wyposażonych pracowniach kosmetycznych jesteśmy w stanie zagwarantować naszym kursantom zdobycie wartościowych umiejętności, które będą nieocenione w nowym zawodzie.

Wiemy, że zaplecze teoretyczne jest szalenie ważne, a w pracy dodaje pewności wykonywanym czynnościom. Zwracając na to uwagę, wyposażamy każdego kursanta w konspekt edukacyjny będący kompendium wiedzy w danej dziedzinie.

Małe grupy, kameralne grono kursantów i miła atmosfera. Stworzenie przyjemnej aury do nauki jest dla nas najważniejsze. Nieskrępowana atmosfera sprzyja pozyskiwaniu nowej wiedzy, dlatego szkolenia stacjonarne realizujemy w maksymalnie 4 osobowych grupach.

Jako nieliczna firma na rynku usług szkoleniowych wydajemy dokument potwierdzający wiedzę na oryginalnym giloszu. Radość kursantów, którzy uzyskują świadectwo szkolne jest bezcenna. Zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej ma swoją określoną rangę i jest honorowane przez wszystkie organy państwowe.

Posiadamy wpis do ewidencji instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi, co sprawia że współpracujemy z wieloma instytucjami, urzędami i firmami. Realizujemy szkolenia zlecone przez urzędy i przez nie dofinansowane, wypełniamy wszelkie związane z tym formalności.

Prowadzimy bezpłatne konsultacje po ukończonych kursach stacjonarnych i online. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji – spokojnie możesz liczyć na naszą pomoc.

Sprawdź, co otrzymasz w cenie kursu stacjonarnego


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Dlaczego warto zainwestować w kursy online?

Nasze kursy online dostarczą Ci profesjonalnej wiedzy z najbardziej popularnych zabiegów w branży beauty. Szkolenie jest tak opracowane, by dostarczyć niezbędnych informacji, szczególnie dla osób początkujących oraz są idealnym uporządkowaniem wiedzy dla osób już zaawansowanych. To wyjątkowa szansa na zdobycie nowych kompetencji bez wychodzenia z domu.

Potwierdzeniem zdobytej wiedzy jest imienny certyfikat, dostępny aż w kilku językach obcych. Na żadnym dokumencie nie ma informacji, że kurs odbył się online. Najważniejsze są Twoje umiejętności, a zdobyty dokument ma je potwierdzić.

Korzystasz z kursu, kiedy jest Ci wygodnie. Zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i komputerze stacjonarnym. Dosłownie w dowolnym miejscu i czasie. Szkolenie jest dostępne aż przez 180 dni. Nasze kursy online to niezbędna wiedza teoretyczna zamknięta w konspekcie edukacyjnym oraz część praktyczna przedstawiona w treści video. Całość jest podana w jasnej i przystępnej formie, a komentarz lektora przybliża specyfikę zabiegu.

Na platformie dostępnych jest ponad 60 kursów z branży beauty. To modułowe oraz kompleksowe kursy kosmetyczne, stylizacji paznokci, stylizacji brwi i rzęs, a także wizażu i makijażu. Spośród dostępnych szkoleń znajdziesz również kursy dietetyczne oraz biznesowe. Jeśli posiadasz już ugruntowaną wiedzę i chcesz się podzielić nią z innymi, masz szansę rozwoju, ponieważ oferujemy także kursy instruktorskie.

Zdobywaj nową wiedzę, rozwijaj się. Z naszymi kursami online nie masz żadnych ograniczeń.

Strona formalna

Placówka Kształcenia Ustawicznego “Styl-Studio” w Łodzi jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego, która funkcjonuje w oparciu o poniższe dokumenty:

Wpis do Ewidencji Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem: EKF-VI- 4320- 8-p.n./2002
Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych (RSPO): nr 53191
Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi pod numerem ewidencyjnym: 2.10/00020/2004
Dzięki temu wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zaświadczenie wydawane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632). Dokument jest respektowany i honorowany w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego. 

Dokumenty, które otrzymujesz po ukończeniu kursu