fbpx

Styl Studio

Stylizacja rzęs i brwi

kurs przedłużania rzęs

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 i 2D-8D

Jak w krótkim czasie osiągnąć nowe umiejętności?

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają piękne rzęsy.

Nie ma czasu do stracenia.

Chcemy Ci polecić kurs mix przedłużania rzęs. Poradzisz sobie z wykonywaniem przedłużania rzęs szybciej niż myślisz.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 10 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Poznaj korzyści wynikające z Kursu przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz 2D-8D:
– dawka wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Kurs przedłużania rzęs metodą 1 do 1

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kursów online. To idealna alternatywa do kursów stacjonarnych. Kursy online, to nauka bez wychodzenia z domu, co daje optymalizację czasu i pieniędzy. Kursy online

Kurs przedłużania rzęs rózne metody
Metody przedłużania rzęs

Wiele kobiet narzeka na brak naturalnie długich i gęstych rzęs. Poprawiają urodę kosmetykami, używają przeróżnych tuszy i próbują zamaskować występujące w rzęsach braki. Te codzienne czynności mogą stać się uciążliwe i niewygodne do ciągłego powtarzania. W tej sytuacji zbawienny jest zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 lub metodą objętościową 2D-8D. Dzięki umiejętnie dobranej stylizacji możemy uzyskać pożądany przez klientkę efekt: naturalnych rzęs lub bardziej wyraziste i spektakularne wrażenie.

W programie kursu

  • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
  • metody przedłużania rzęs
  • technika tworzenia wachlarzyków
  • przygotowanie stanowiska pracy
  • zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs
  • dopasowanie długości rzęs
  • technika usuwania rzęs
  • zabieg przedłużania rzęs metodą objętościową

Teoria

Praktyka

Działaj jak profesjonalistka, a Twoje usługi i oferta zyskają na jakości i przekonają do siebie nowe osoby. Zostań specjalistką w wykonywanych przez siebie zabiegach, a wszystko czego musisz się nauczyć, dowiesz się na naszym kursie. Zaplecze teoretyczne powiązane z konieczną praktyką stworzą z Ciebie ekspertkę metody przedłużania rzęs 1:1 oraz metodą objętościową.

W branży beauty liczą się przede wszystkim praktyczne umiejętności, doświadczenie i warsztat pracy. Na kursie nauczysz się jak dobrać odpowiednią długość rzęs i będziesz miała opanowaną technikę tworzenia wachlarzyków. Ciągły rozwój i doskonalenie jest gwarancją sukcesu oraz czynnikiem wpływającym na powiększanie grona Twoich zadowolonych klientek.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9 -17. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 i 2D-8D to idealny wybór dla Ciebie. Dlaczego warto zapisać się na kurs przedłużania rzęs dzisiaj? Tylko dzisiaj otrzymujesz gwarancję rezerwacji miejsca. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.