Kurs przedłużania rzęs metodą 2D-8D

Ceny i terminy nadchodzących kursówZobacz wersję ONLINE “Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1”

Masz pytania? Zadzwoń do Styl-Studio!

kom.: 602 494 296
kom.: 608 738 949
masz pytanie napisz

Plan zajęć szkolenia:

Kurs trwa – 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)
Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.
Kurs odbywa się w 2 osobowej grupie.
Kończący kurs otrzymasz:
Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat kurs przedłużania rzęs metodą 2D-8D
(w j. polskim, z możliwością w j. angielskim opłata 10 zł.).

Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.
Modelka nie może mieć przedłużonych rzęs!

Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają certyfikat ukończenia kursu przedłużania rzęs metodą 1:1.

Osoby, które nie ukończyły kursu przedłużania rzęs metodą 1:1 w Placówce “STYL – STUDIO” w dniu rozpoczęcia kursu muszą okazać się certyfikatem ukończenia przedłużania rzęs metodą 1:1.

Kurs przedłużania rzęs metodą 2D-8D rozpoczyna się krótkim wstępem,
po którym całe godziny ćwiczymy zabiegi przedłużania rzęs.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje BON RABATOWY w wysokości – 50 zł do wykorzystania na dowolnie wybrany kolejny kurs stacjonarny.

Aby zdobyć niezbędne umiejętności praktyczne w branży kosmetycznej warto zainteresować się tematem warsztatów, szkoleń i kursów. Kosmetologia jest jedną z dziedzin, która szybko się rozwija, trendy się zmieniają, wciąż powstają nowe techniki i metody wykonywania zabiegów, również w kwestii pielęgnacji rzęs.

Jeśli więc chcesz pozostać na czasie i nie martwić się tak zwanym wypadnięciem z obiegu, zainwestuj w swój rozwój i zdobywaj nowe umiejętności. Im więcej potrafisz oraz im bardziej pożądane usługi oferujesz, tym lepsza i atrakcyjniejsza jest oferta Twojego gabinetu kosmetycznego. Zapisz się na kurs doklejania rzęs by zdobyć nowe i pożądane na rynku umiejętności, które udoskonalą wykonywane przez Ciebie zabiegi. Praktyka i ćwiczenia czynią mistrza. Stań się więc specjalistką w swojej branży. Tutaj nie ma drogi na skróty, ale jest droga do zapisania się kurs. Nawet największa wiedza teoretyczna nie wystarczy, kiedy nie umiesz przełożyć jej na praktyczne umiejętności, a jak to zrobić dowiesz się na oferowanym przez nas kursie.

Dlaczego powinnaś zainteresować się kursem doklejania rzęs?

W ostatnich latach sektor usług kosmetycznych zaczął się niezwykle dynamicznie rozwijać. Usługodawcy prześcigają się więc w reklamowaniu swoich działalności, aby zdobyć zaufanie klientów. Nie inaczej jest i w branży beauty. Najlepszy sposobem na wyróżnienie się spośród konkurencji są po prostu świadczone usługi o wysokiej jakości, standardzie i ukierunkowanie na zadowolenie klienta. Wszystkie te elementy możesz zawrzeć w swojej ofercie, jeśli ukończysz prowadzony przez nas kurs doklejania rzęs. Priorytetem Twojej działalności powinna bowiem być odpowiedź na potrzeby klienta. Żadna z Pań nie chciałaby mieć nieprawidłowo wykonanej stylizacji rzęs, krótkotrwałego efektu lub po prostu nieestetycznego ich wyglądu, dlatego kształcąc się i ciągle poprawiając umiejętności Twoja oferta usługowa stanie się niezwykle atrakcyjna, a także wzbudzi tak niezbędne w tej branży zaufanie.

Krok po kroku z kursem przyklejaniem rzęs

Poprawna stylizacja rzęs różnymi metodami wymaga wieloetapowego przygotowania. Tak jak dziecko nie zacznie czytać przed nauczeniem się alfabetu, tak każda stylistka musi przejść przez poszczególne etapy pracy z rzęsami, aby nabyć odpowiednią technikę. Swoją przygodę ze stylizacją powinno rozpocząć się od tych podstawowych metod, najłatwiejszych do wykonania, a dopiero później wejść na wyższe poziomy zaawansowania.

W związku z tym, aby móc przystąpić do kursu przyklejania rzęs 2D-8D, obowiązkowo trzeba ukończyć kurs przedłużania rzęs metodą 1:1. Ten wymóg ma na celu fakt, aby do bardziej wymagających technik stylizacji podchodziły osoby, które mają już podstawy. Ułatwia to pracę zarówno uczestnikom, jak i prowadzącym kurs. W Styl-Studio wdrożyliśmy ten wymóg w trosce o naszych kursantów, aby mogli oni jak najlepiej wykorzystać czas kursu ucząc się i szlifując swój warsztat. Osoby bez takiego zaplecza praktycznego mogą czuć się zagubione i nie będą potrafiły odpowiednio dostosować się do toku kursu.

Wymagania:

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs lub paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

 • przedłużanie rzęs metodą 2D – 8D
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs
 • technika tworzenia wachlarzyka
 • dopasowanie długości rzęs
 • technika usuwania rzęs
 • zabieg przedłużania rzęs
 • Nie boisz się nowych wyzwań
 • Chcesz nauczyć się innej metody stylizacji niż te, które już znasz
 • Twoim celem jest poprawa umiejętności i samodoskonalenie się
 • Wierzysz, że praktyka i doświadczenie są nieocenione w pracy stylistki rzęs
 • Chcesz podnieść poziom swoich kompetencji zawodowych
 • Nie boisz się zadawać pytań
 • Dążysz do doskonałości
 • Lubisz uczyć się w przyjaznej i miłej atmosferze, jaką zapewniamy wszystkim naszym kursantom
 • Chcesz świadczyć profesjonalne usługi

Inwestuj w swój rozwój i zagwarantuj sobie powodzenie w branży beauty. Usługi świadczone na wysokim poziomie odnajdą wielu zadowolonych klientów, którzy z chęcią powrócą na kolejne zabiegi. Najlepszym początkiem będzie więc popularny kurs przyklejania rzęs. To praktyka, która da Ci cenne doświadczenie i umiejętności tak potrzebne w dalszej pracy!

Korzystając z oferowanego przez nas kursu w Placówce Kształcenia Ustawicznego „Styl-Studio” masz okazję:

 • Zdobyć cenne doświadczenie w praktykowaniu metody zagęszczania rzęs 2D-8D
 • Wymagane i unikalne umiejętności
 • Poprawę techniki wykonania
 • Podnieść kompetencje zawodowe
 • Zdobyć informacje na temat odpowiedniego przygotowania stanowiska pracy i narzędzi
 • Pozyskać niezbędne zaplecze teoretyczne przedstawione w skróconej i łatwej do przyswojenia formie
 • Skorzystać z wielu godzin ćwiczeń
 • Nauczyć się od fachowców i pracować pod ich czujnym okiem
 • Certyfikat ukończenia

Ucz się od specjalistów i poprawiaj swoje umiejętności, a w zamian pozyskasz grupę stałych klientów, którzy obdarzą zaufaniem świadczone przez Ciebie usługi. Wybierając nasz kurs przyklejania rzęs decydujesz się na profesjonalne podejście do kształcenia, zdobycie doświadczenia w przeprowadzaniu szkoleń i skorzystanie z wiedzy ekspertów dziedzinowych, którzy prowadzą kurs, pomagają i udzielają niezbędnych wskazówek wszystkim jego uczestnikom.

Przedłużanie rzęs metodą 2D-8D

Jest to innowacyjna metoda przedłużania rzęs przeznaczona dla Pań, które chcą podkreślić głębię swojego spojrzenia. Dzięki aplikacji pozbędą się z codziennych czynności tuszowania rzęs lub stosowania krótkotrwałych rozwiązań, często powodujących dyskomfort. Rzęsy po aplikacji będą efektowne, wydłużone i gęste. Będą prezentować się pięknie przez bardzo długi czas, nie tracąc na swojej atrakcyjności.

Co więcej, przedłużanie rzęs metodą 2D-8D może stać się jedną częściej wykonywanych usług w Twoim gabinecie kosmetycznym i pomóc pozyskać nowe, zadowolone z efektu końcowego klientki.

Pragniesz zadbać o rzęsy swoich klientek? Ta nowatorska metoda 2D- 8D  jest przeznaczona dla Pań, które mają słabe, cienkie oraz rzadkie rzęsy a pragną posiadać magiczne spojrzenie.
W Placówce Kształcenia Ustawicznego przygotowaliśmy specjalny kurs przedłużania rzęs metodą objętościową efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych cienkich rzęs.

Skupiliśmy się na metodzie objętościowej 2D- 8D jest to nowa technika polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk.

Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę klientki. Z uwagi na komfort noszenia i pożądany efekt przez klientki rzęs metodą objętościową najkorzystniejsze jest doklejanie wachlarzyka cienkich rzęs o grubości 0,05 mm. co daje wspaniały efekt pogrubiania i przedłużania rzęs. Wszystko po to by spojrzenie stało się magiczne i pociągające.

Metoda ta znacznie odróżnia się od techniki 1:1 tym, że aby móc stworzyć piękny wachlarz rzęs a nie obciążając naturalnych, musimy zastosować szczególny rodzaj cienkich rzęs, który specjalnie został wymyślony by zapewnić maksimum komfortu dla klientki a przy tym wyczarować zniewalający efekt.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z  informacją o kursie przedłużania rzęs metodą 2D-8D. Gwarantujemy niesamowite efekty pracy oraz spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Kurs przedłużania rzęs metodą 2D- 8D trwa jeden dzień. Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9:00. Na szkolenie przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca zajęć. Jesteśmy praktykami i stawiamy na rzetelne przygotowanie do wykonywania zabiegów, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym szczegółowym pokazie od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci certyfikat ukończenia kursu przedłużania rzęs metodą 2D-8D nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne do wykonywania usług w zakresie stylizacji rzęs metodą 2D- 8D.

Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach, co ma szczególne znaczenie dla osoby uczącej się. W związku z tym, że zabieg wykonujesz na żywej osobie na bieżąco możesz uczyć się pracy z prawdziwym klientem. Niewielka liczba kursantek na zajęciach sprawia, że cały czas możesz liczyć na pomoc osoby prowadzącej.

Podczas zajęć zapoznasz się z różnymi sposobami przedłużania rzęs metodą 2D- 8D. Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy po względem przepisów bhp oraz przygotowanie stanowiska pracy w niezbędne do wykonania zabiegu kosmetyki i akcesoria. Kurs przedłużania rzęs metodą objętościową zapewni Cie o zasadach pielęgnacji przedłużonych rzęs, nauczysz się dopasowywać długość rzęs do konkretnej osoby i jak usuwać rzęsy. Wykonasz pełen zabieg przedłużania rzęs metodą objętościową 2D – 8D.

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu przedłużania rzęs metodą 2D-8D. Jako nasza absolwentka zawsze będziesz mogła liczyć na pomoc, ponieważ naszym uczestnikom udzielamy bezpłatnych konsultacji.
Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis! w Styl-Studio. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Zapraszamy najwcześniej na 15 minut przed rozpoczęciem szkolenia.
W razie rezygnacji z kursu zwrot zadatku nie przysługuje!

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Komentarze

 1. Dziękuję za wspólnie spędzony czas na kursie przedłużania rzęs metodą 2D – 8D. Pani Katarzyna przekazuje Bardzo jasno wiedzę, jestem bardzo zadowolona i na pewno w przyszłości wrócę.

 2. Ukończyłam kurs przedłużania rzęs metodą 2D – 8D.
  Serdecznie dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.
  Pozdrawiam.

 3. Jestem bardzo zadowolona z kursu przedłużania rzęs 2D – 8D. Pani Kasia bardzo dobrze wszystko wytłumaczyła i przekazała.
  Będę polecać STYL – STUDIO.

Komentowanie jest wyłączone