fbpx

Styl Studio

Doszkalające kursy kosmetyczne

Kurs kosmetyczny

Kurs depilacja ciała

Zobacz jak łatwo możesz zdobyć nową wiedzę i umiejętności.

Nie od dziś wiadomo, że kobiety próbują wielu sposobów na idealnie gładką skórę.

Rozwiązaniem, które chcemy Ci polecić jest depilacja ciała różnymi metodami, których nauczymy Cię na kursie.

Szkolenie trwa: 1 dzień.
Obejmuje 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Dlaczego warto zdecydować się na kurs depilacji ciała? Oto kilka ważnych korzyści:
– dawka wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Obecnie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów online. Są one idealną alternatywą do kursów stacjonarnych. Wybierz nasze kursy online, zaoszczędź czas oraz pieniądze i zdobądź najlepszą wiedzę. Kursy online

Kurs henna brwi

Zabiegi depilacyjne utrzymują się modzie. Jeśli w ofercie twojego salonu nie ma jeszcze tego rodzaju zabiegów kosmetycznych, to pora to zmienić. Mamy sposoby na perfekcyjnie gładką skórę. Metoda ciepłego wosku zastosowana odpowiednio na różnych partiach ciała sprawi, że uzyskasz oczekiwane efekty zabiegu.

W programie kursu

  • anatomia i etapy wzrostu włosa
  • tworzenie stanowiska pracy
  • omówienie preparatów i ich zastosowanie
  • wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu 
  • technika wykonania depilacji ciała za pomocą ciepłego wosku metodą: paskowa i bezpaskowa
  • wykonanie zabiegu depilacja ciała: wąsik, ręce, pachy, bikini, uda, łydki

Teoria

Praktyka

W każdej dziedzinie teoria to podstawa. Kurs został tak przygotowany, by w krótkim czasie poznać szereg zagadnień kosmetycznych i nauczyć się prawidłowego wykonywania usług. Wstęp teoretyczny dostarczy Ci niezbędnej wiedzy z zakresu anatomii, przeciwskazań oraz wyposażenia stanowiska pracy. W ramach szkolenia otrzymujesz zestaw materiałów dydaktycznych, które pomogą Ci utrwalić zdobytą na kursie wiedzę.

Podczas szkoleń skupiamy się głównie na praktyce, aby jak najlepiej poznać techniczne aspekty wykonania zabiegu. Dowiesz się szczegółów, by móc precyzyjnie wykonywać usługę depilacji ciała u klientek. Praca w branży beauty wymaga nieustannego doskonalenia, nauki i poprawy umiejętności. Wciąż pojawiają się nowe trendy zabiegowe, które koniecznie musisz śledzić oraz nauczyć się je wykonywać profesjonalnie.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-15. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs depilacja ciała to idealny wybór dla Ciebie. Podejmij decyzję dzisiaj, nie wiemy jak długo będziemy mieli wolne terminy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.