Stylizacji paznokci, manicure. Kursy i szkolenia online – Stylstudio.eu

Styl-Studio

 

 

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest
w stanie nas pozbawić”

– J. Menander

Płatne dokumenty

             Wiemy, że rozwój i doskonalenie umiejętności są najważniejsze, dlatego wychodzimy z propozycją szkoleń na rynku usług kosmetycznych. Naszą przygodę rozpoczęliśmy w 1997 roku od prowadzenia kursu wizażu i makijażu w raczkującej jeszcze wtedy branży beauty. Wraz z systematycznym zapotrzebowaniem na usługi „piękna” wprowadzaliśmy nowe profile szkoleń.

             To sprawiło, że wiele osób mogło zdobyć lub uzupełnić niezbędną wiedzę oraz uprawnienia do wykonywania swojego zawodu na najwyższym poziomie, przyczyniając się do znacznego wzrostu zadowolenia swoich klientów. Od 2015 roku realizujemy szkolenia w wersji online, by umożliwić wszystkim zainteresowanym dostęp do wiedzy udokumentowanej certyfikatem.

               Nasze kursy kierujemy do osób poszukujących nowego zawodu. Szkolimy osoby, które pragną zdobyć gruntowną wiedzę z zakresu kosmetyki, stylizacji paznokci, brwi, rzęs oraz wizażu i makijażu.

               Nieustannie pracujemy na nasz wspólny sukces, jakim jest zaufanie stale powiększającego się grona kursantek i kursantów. Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest do osób, które chcą spróbować sił w branży beauty oraz tych, które pragną dalszego rozwoju zawodowego i zdobycia tytułu Instruktora w danej dziedzinie. Przeszkoliliśmy ponad 5000 osób na kursach stacjonarnych, a w ofercie kursów online zaufało nam ponad 7000 osób, co potwierdziło wiele opinii i rekomendacji. 

               Priorytetowym dla nas jest dostarczenie rzetelnej wiedzy w prosty, zrozumiały sposób w części teoretycznej i praktycznej dla lepszego poznania technik pracy oraz doskonalenia umiejętności. Cieszymy się, że możemy sprzyjać Waszemu rozwojowi.

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Strona formalna

Placówka Kształcenia Ustawicznego “Styl-Studio” w Łodzi jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego, która funkcjonuje w oparciu o poniższe dokumenty:

Wpis do Ewidencji Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem: EKF-VI- 4320- 8-p.n./2002
Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych (RSPO): nr 53191
Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi pod numerem ewidencyjnym: 2.10/00020/2004
Dzięki temu wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zaświadczenie wydawane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632). Dokument jest respektowany i honorowany w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego. 

Dlaczego warto wybrać nasz kurs

Jesteśmy maksymalnie skoncentrowani na zajęciach praktycznych. Dzięki kompleksowo wyposażonych pracowniach kosmetycznych jesteśmy w stanie zagwarantować naszym kursantom zdobycie wartościowych umiejętności, które będą nieocenione w nowym zawodzie.

Wiemy, że zaplecze teoretyczne jest szalenie ważne, a w pracy dodaje pewności wykonywanym czynnościom. Zwracając na to uwagę, wyposażamy każdego kursanta w konspekt edukacyjny będący kompendium wiedzy w danej dziedzinie.

Małe grupy, kameralne grono kursantów i miła atmosfera. Stworzenie przyjemnej aury do nauki jest dla nas najważniejsze. Nieskrępowana atmosfera sprzyja pozyskiwaniu nowej wiedzy, dlatego szkolenia stacjonarne realizujemy w maksymalnie 4 osobowych grupach.

Jako nieliczna firma na rynku usług szkoleniowych wydajemy dokument potwierdzający wiedzę na oryginalnym giloszu. Radość kursantów, którzy uzyskują świadectwo szkolne jest bezcenna. Zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej ma swoją określoną rangę i jest honorowane przez wszystkie organy państwowe.

Posiadamy wpis do ewidencji instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi, co sprawia że współpracujemy z wieloma instytucjami, urzędami i firmami. Realizujemy szkolenia zlecone przez urzędy i przez nie dofinansowane, wypełniamy wszelkie związane z tym formalności.

Prowadzimy bezpłatne konsultacje po ukończonych kursach stacjonarnych i online. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji – spokojnie możesz liczyć na naszą pomoc.

Dokumenty , które otrzymujesz po ukończeniu naszego kursu

Nasza kadra

mgr Katarzyna Kaleta


Dyrektor Placówki „STYL STUDIO”, Dyplomowany kosmetolog, Instruktor praktycznej nauki zawodu, Egzaminator OKE

Zamiłowanie do kosmetologii sprawiło, że założyłam Placówkę Styl-Studio. Już od 25 lat pomagam Państwu poznawać zagadnienia kosmetyczne i stosować je w praktyce. Jako dyrektor placówki dbam, by wszystkie zajęcia prowadzone były zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zatrudniłam wykwalifikowanych instruktorów nauki, byście mogli Państwo poznawać nową wiedzę i praktykę na wysokim poziomie. Stawiam na profesjonalizm, co gwarantuje skuteczną edukację. W Placówce Styl-Studio zależy nam, by każdy dogłębnie wniknął w kosmetologie, a później wykorzystywał to w swoim życiu oraz gabinecie kosmetycznym. Korzystamy ze sprawdzonych metod nauczania, udostępniamy pomoce dydaktyczne.

mgr Aneta Lubczyńska


Dyplomowana kosmetyczka

Instruktor praktycznej nauki zawodu
Prowadzę zajęcia praktyczne z kosmetyki i stylizacji paznokci. Nauczam w sposób prosty i zrozumiały. Zważam, by każdy kursant dokładnie poznał właściwe metody wykonywania zabiegów kosmetycznych. Sprawdzam czy wszyscy uczestnicy szkolenia rozumieją omawiane zagadnienia. Kursy kosmetyczne i stylizacji paznokci pod moim okiem zwiększą Państwa umiejętności praktyczne. Jako dyplomowana kosmetyczka wiem na co zwracać uwagę, by skutecznie przekazywać wiedzę.