fbpx

Styl Studio

 

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest
w stanie nas pozbawić”

– J. Menander

Wiemy, że rozwój i doskonalenie umiejętności są najważniejsze, dlatego wychodzimy z propozycją szkoleń na rynku usług kosmetycznych. Naszą przygodę rozpoczęliśmy w 1997 roku od prowadzenia kursu wizażu i makijażu w raczkującej jeszcze wtedy branży beauty. Wraz z systematycznym zapotrzebowaniem na usługi „piękna” wprowadzaliśmy nowe profile szkoleń.

To sprawiło, że wiele osób mogło zdobyć lub uzupełnić niezbędną wiedzę oraz uprawnienia do wykonywania swojego zawodu na najwyższym poziomie, przyczyniając się do znacznego wzrostu zadowolenia swoich klientów. Od 2015 roku realizujemy szkolenia w wersji online, by umożliwić wszystkim zainteresowanym dostęp do wiedzy udokumentowanej certyfikatem.

1

STRONA FORMALNA

Placówka Kształcenia Ustawicznego “Styl-Studio” w Łodzi jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego, która funkcjonuje w oparciu o poniższe dokumenty:

Wpis do Ewidencji Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem: EKF-VI- 4320- 8-p.n./2002
Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych (RSPO): nr 53191
Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi pod numerem ewidencyjnym: 2.10/00020/2004
Dzięki temu wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zaświadczenie wydawane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632). Dokument jest respektowany i honorowany w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego. 

NASZA KADRA

Katarzyna Kaleta

mgr Katarzyna Kaleta


Dyrektor Placówki „STYL STUDIO”, Dyplomowany kosmetolog, Instruktor praktycznej nauki zawodu, Egzaminator OKE

Zamiłowanie do kosmetologii sprawiło, że założyłam Placówkę Styl-Studio. Już od 25 lat pomagam Państwu poznawać zagadnienia kosmetyczne i stosować je w praktyce. Jako dyrektor placówki dbam, by wszystkie zajęcia prowadzone były zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zatrudniłam wykwalifikowanych instruktorów nauki, byście mogli Państwo poznawać nową wiedzę i praktykę na wysokim poziomie. Stawiam na profesjonalizm, co gwarantuje skuteczną edukację. W Placówce Styl-Studio zależy nam, by każdy dogłębnie wniknął w kosmetologie, a później wykorzystywał to w swoim życiu oraz gabinecie kosmetycznym. Korzystamy ze sprawdzonych metod nauczania, udostępniamy pomoce dydaktyczne.

Aneta Lubczyńska

mgr Aneta Lubczyńska


Dyplomowana kosmetyczka

Instruktor praktycznej nauki zawodu
Prowadzę zajęcia praktyczne z kosmetyki i stylizacji paznokci. Nauczam w sposób prosty i zrozumiały. Zważam, by każdy kursant dokładnie poznał właściwe metody wykonywania zabiegów kosmetycznych. Sprawdzam czy wszyscy uczestnicy szkolenia rozumieją omawiane zagadnienia. Kursy kosmetyczne i stylizacji paznokci pod moim okiem zwiększą Państwa umiejętności praktyczne. Jako dyplomowana kosmetyczka wiem na co zwracać uwagę, by skutecznie przekazywać wiedzę.