fbpx

Styl Studio

Doszkalające kursy kosmetyczne

Kurs kosmetyczny

Kwasy owocowe

Poznaj najskuteczniejszy sposób na zdrową i promienną cerę.

Czy Ty też tak masz? Czy Ciebie też dotyka brak rozwoju?

Rozwiązaniem, które spowoduje, że o tym zapomnisz jest Kurs kwasy owocowe.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Czy ten kurs dla Ciebie? Tak, jeżeli potrzebujesz tego:
– dawki wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowych umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacji potwierdzonych dokumentami:

Kurs kosmetyczny - różne stopnie

Obecnie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów online. Są one idealną alternatywą do kursów stacjonarnych. Wybierz nasze kursy online, zaoszczędź czas oraz pieniądze i zdobądź najlepszą wiedzę. Kursy online

Kurs laminowania rzęs

Zabiegi na bazie kwasów owocowych stają się nieodzownym elementem gabinetów kosmetycznych. Przynoszą bardzo korzystne efekty, jak: solidne złuszczenie naskórka, jego nawilżenie, rozjaśnienie przebarwień oraz spłycenie zmarszczek. Skóra odzyskuje energię i blask. Ten zabieg idealnie uzupełni ofertę usług w Twoim salonie.

W programie kursu

  • podział i zastosowanie kwasów owocowych
  • wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu
  • organizacja miejsca do pracy
  • przygotowanie klientki do zabiegu
  • etapy wykonania zabiegu kwasami owocowymi
  • wykonanie zabiegu na bazie kwasu migdałowego i glikolowego

Teoria

Praktyka

Działaj jak profesjonalistka, a Twoje usługi i oferta zyskają na jakości i przekonają do siebie nowe osoby. Zostań specjalistką w wykonywanych przez siebie zabiegach, a wszystko czego musisz się nauczyć, dowiesz się na naszym kursie. W części teoretycznej zapoznasz się z różnymi rodzajami kwasów i ich zastosowaniem w kosmetyce. Poznasz specyfikę zabiegu, przeciwwskazania do jego wykonania oraz przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami higieny.

 

Sama wiedza teoretyczna w przypadku działalności w branży kosmetycznej to zdecydowanie za mało. Podczas kursu kwasy owocowe poznasz całą specyfikę zabiegu i jego wykonanie krok po kroku. Dowiesz się szczegółów, by móc precyzyjnie wykonywać tę usługę u klientek. Praca w branży beauty wymaga nieustannego doskonalenia, nauki i poprawy umiejętności. Wciąż pojawiają się nowe trendy zabiegowe, które koniecznie musisz śledzić i być na bieżąco.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-15. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs kwasy owocowe to idealny wybór dla Ciebie. Zapisz się dzisiaj. Dla Twojego komfortu podczas nauki ograniczyliśmy liczbę osób na kursie, później może nie być już miejsc w interesującym Cię terminie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.