fbpx

Styl Studio

Doszkalające kursy kosmetyczne

Kurs kosmetyczny

Mikrodermabrazja diamentowa

Prosty sposób na zdrową i promienną cerę jest na wyciągnięcie ręki. Zdobądź nową wiedzę oraz umiejętności na kursie i bądź z siebie dumna.

To szkolenie jest skierowane do kobiet, które pragną własnego rozwoju zawodowego.

Chcemy Cię zainteresować Kursem mikrodermabrazja diamentowa.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Czy ten kurs dla Ciebie? Tak, jeżeli potrzebujesz tego:
– dawki wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowych umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacji potwierdzonych dokumentami:

Kurs laminowania rzęs

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kursów online. To idealna alternatywa do kursów stacjonarnych. Kursy online, to nauka bez wychodzenia z domu, co daje optymalizację czasu i pieniędzy. Kursy online

Kurs henna brwi
Mikrodermabrazja diamentowa daje natychmiastowe i wyraźne efekty, dlatego jest tak popularnym zabiegiem w gabinetach kosmetycznych. Cera jest wyraźnie odmłodzona, wygładzona i oczyszczona. Ten zabieg idealnie uzupełni wachlarz usług w Twoim salonie.

W programie kursu

  • zastosowanie mikrodermabrazji diamentowej
  • organizacja stanowiska pracy
  • diagnostyka stanu skóry i wywiad z klientką
  • przygotowanie klientki do zabiegu
  • obsługa urządzenia
  • wykonanie zabiegu mikrodermabrazja diamentowa

Teoria

Praktyka

Część teoretyczna szkolenia zapewni Ci gruntowną wiedzę. Nauczysz się wszystkiego, co niezbędne o zastosowaniu mikrodermabrazji diamentowej, wskazań i przeciwwskazań do wykonywania usługi oraz przygotowania klientki do zabiegu. Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy zgodnie z zasadami higieny.

Podczas części praktycznej nauczysz się przydatnych umiejętności niezbędnych w salonie kosmetycznym. Bardzo zwracamy uwagę na poprawne wykonanie zabiegu, dlatego dowiesz się szczegółów, by móc precyzyjnie wykonywać mikrodermabrazję diamentową u klientek. Praca w branży beauty wymaga nieustannego doskonalenia umiejętności.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-15. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs mikrodermabrazji diamentowej to idealny wybór dla Ciebie. Zapisz się dzisiaj. Ograniczyliśmy liczbę osób na kursie dla lepszego komfortu nauki. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.