Kurs trwa – 1 dzień.

Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Uczestnicy kursu uzyskują:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat kursu depilacja ciała.
(w j. Polskim, dostępne także w j. angielskim opłata 10 zł.)

Nasze kurs depilacji ciała dzieli się na dwie części. Jak zawsze stawiamy na praktykę, dlatego rozpoczynamy od krótkiego wstępu teoretycznego, po którym już przez cały dzień wszyscy zajmują się wykonywaniem określonych ćwiczeń i zadań. Podczas szkolenia dowiesz wszystkiego co niezbędne, a co jest przydatne do świadczenia usług kosmetycznych.

Zabiegi depilacyjne utrzymują się modzie. Jeśli w ofercie twojego salonu nie ma jeszcze tego rodzaju zabiegów kosmetycznych, to pora to zmienić. Doskonałą okazją poznania jest szkolenie przeprowadzane w placówce Styl-Studio. Każdy może zapisać się na kurs zabiegu depilacji ciała. Szkolenie zapewnia uzyskanie wiedzy i umiejętności. Zapisując się na szkolenie sprawisz, że Twój salon kosmetyczny będzie tętnił życiem.

Kurs depilacji ciała trwa jeden dzień. Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca dnia. Zaletą krótkiego, dobrze przeprowadzonego kursu jest fakt, że już następnego dnia możesz wykorzystać w praktyce zdobytą na nim wiedzę. Szkolenie odbywa się zawsze w niewielkich grupach, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mają szansę na ćwiczenie omawianych zagadnień. Zapewnienie odpowiednich warunków do nauki umożliwia komfort psychiczny. Kursanci bez przeszkód mogą zadawać pytania dotyczące zabiegów kosmetycznych.

Zdobyte podczas zajęć doświadczenie możesz wykorzystać w praktyce w swoim gabinecie kosmetycznym. Naszym kursantom zapewniamy ciekawe materiały dydaktyczne, w pełni wyposażoną pracownię przygotowaną do zajęć praktycznych. Jeśli nie jesteś jeszcze przekonana co do kursu depilacji ciała, to zapraszamy Cię w dowolnym terminie, kiedy odbywają się zajęcia, aby zobaczyć, w jaki sposób pracujemy. To nic nie kosztuje, a daje Ci pewność, że masz do czynienia z profesjonalistami. Zawsze możesz liczyć na bezpłatne konsultacje po ukończeniu kursu.

Program kursu obejmuje:

 • anatomię włosów i etapy wzrostu włosa
 • tworzenie stanowiska pracy
 • wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu depilacja ciała
 • depilacja ciała za pomocą ciepłego wosku metodą: paskowa i bezpaskowa
 • depilację ciała: wąsik, ręce, pachy, bikini, uda, łydki

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN  kurs depilacja ciała. Kurs pozwala na szukanie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub nawet spróbować sił w założeniu własnego punktu. Gwarantujemy, że bogata oferta spełni Twoje oczekiwania i da Ci wymarzony zawód, ponieważ nasze uczestniczki szkolimy najlepiej, jak to tylko możliwe. Dzięki temu nie mają problemów ze znalezieniem nowej, satysfakcjonującej pracy. Przyjdź do nas, zapisz się na jednodniowy kurs depilacji ciała i zobacz, jak szybko i przyjemnie można zdobyć nowe umiejętności w zakresie kosmetologii. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis!  w Styl – Studio. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.