Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.
Modelka powinna mieć naturalną płytkę – bez sztucznych paznokci i hybrydy.

Kurs prowadzony jest od podstaw, mogą w nim uczestniczyć osoby, które nie miały wcześniej styczności z tematem manicure.

Czas szkolenia:
Kurs trwa – 1 dzień.
Szkolenie odbywa się w godzinach od 9:00 do 15:00.

Po szkoleniu otrzymasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat ukończenia kurs manicure kombinowany z aplikacją hybrydy.
(j. polski, oraz w  j. angielskim opłata 10 zł.)

Program szkolenia kurs manicure kombinowany z aplikację hybrydy:

Manicure kombinowany, praktyka na obu dłoniach u modelki

Modelki na szkolenie powinny mieć naturalną płytkę paznokciową, bez przeciwwskazań oraz najlepiej nie usuwać skórek na kilka dni przed szkoleniem.

Manicure kombinowany z aplikacją hybrydy

Upiększanie dłoni i paznokci jest niezwykle ważnym zadaniem. Brak dbania o te części ciała prowadzi do niszczenia płytki paznokci i powstawania chorób. Jednym ze sposobów ochrony jest odwiedzanie gabinetów kosmetycznych. Odpowiedni kurs organizowany jest w Styl-Studio. Zachęcamy do sprawdzenia informacji o kursie stylizacji paznokci metodą żelową wraz z aplikacją hybrydy.

Podczas szkolenia nauczysz się przydatnych umiejętności niezbędnych w salonie kosmetycznym. Jako w pełni profesjonalna placówka stawiamy na praktykę. Nasi uczestnicy zawsze kończą kurs zadowoleni z przebiegu zajęć i sposobu ich prowadzenia. Nasi wykładowcy są znakomitymi kosmetologami i dydaktykami. Zdają sobie sprawę, że z kursów korzystają różne osoby i dlatego wykazują cierpliwość, odpowiadają na wszystkie zadane pytania i gdy to jest konieczne powtarzają wybrane partie materiału.

W części teoretycznej dowiesz się, jak we właściwy sposób przygotować stanowisko pracy. Poznasz przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz budowę płytki paznokcia i pojawiające się najczęściej w tym miejscu choroby. Część praktyczna obejmuje przygotowanie płytki paznokcia wraz z aplikacją hybrydy. Oprócz tego zapoznasz się z wykonaniem korekty i odnową paznokci.

Wymagania:

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs lub paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

Program szkolenia kurs manicure kombinowany z aplikacją hybrydy:

Manicure kombinowany:

 • anatomia, zmiany i choroby paznokcia
 • tworzenie stanowiska pracy
 • higiena w salonie – dezynfekcja, sterylizacja, antyseptyka
 • ekspresowy manicure frezarkowy
  •  praca frezarką, dobór frezów, poprawne usuwanie skórek, usuwanie hybrydy
 • manicure klasyczny – praca z narzędziami ostrymi
 • manicure kombinowany – zastosowanie odpowiednich narzędzi i technik dla perfekcyjnej aplikacji lakieru
 • aplikacja lakieru hybrydowego “pod skórki”

Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie posiadają wiedzy i umiejętności z zakresu manicure oraz manicure hybrydowego. Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę ze stylizacją paznokci, to na tym kursie uzyskasz podstawy z zakresu budowy płytki paznokciowej, zmian, przeciwwskazań oraz wykonania manicure klasycznego, frezarkowego i aplikacji lakierów hybrydowych “pod skórki”. Możesz również skorzystać z pakietu kursów: manicure & metoda żelowa.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.