Kurs manicure kombinowany z aplikacją hybrydy

Ceny i terminy nadchodzących kursówKurs online manicure kombinowany z aplikacją hybrydy

Masz pytania? Zadzwoń do Styl-Studio!

kom.: 602 494 296
kom.: 608 738 949
masz pytanie napisz

Szkolenie trwa 1 dzień

Zajęcia od godziny 9.00 do 15.00

Modelka na szkolenie powinna mieć naturalną płytkę paznokciową, bez przeciwwskazań oraz najlepiej nie usuwać skórek na kilka dni przed szkoleniem.

Kurs prowadzony jest od podstaw, mogą w nim uczestniczyć osoby, które nie miały wcześniej styczności z tematem manicure.

Po szkoleniu otrzymasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat ukończenia kurs manicure kombinowany z aplikacją hybrydy.
(j. polski, oraz w  j. angielskim opłata 10 zł.).

Kurs manicure hybrydowy

Manicure to sposób na piękne i oryginalnie wyglądające paznokcie. Jest to zabieg, któremu poddają się w szczególności kobiety. Jeśli chcesz nauczyć się właściwego wykonywania zabiegu lub wprowadzić go do oferty salonu urody, to czas poznać manicure hybrydowy. Metoda ta gwarantuje trwalszy efekt niż klasyczne lakierowanie paznokci. W Placówce Kształcenia Ustawicznego „Styl- Studio” prowadzimy kurs manicure hybrydowego, na który serdecznie Państwa zapraszamy. Na szkolenie prosimy przyjść z modelką, na której będziecie praktykować.

Uczestnictwo w kursie zapewnia zyskanie gruntownej wiedzy z zakresu manicure hybrydowego, poprawienie umiejętności oraz osiągnięcie wyższego poziomu w zakresie wykonywania zabiegu stylizacji paznokci.

Kurs manicure hybrydowego, jak wszystkie kursy w Styl-Studio podzielony został na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Cenimy przede wszystkim przekazywanie wiedzy w praktyce, a nie za pomocą nudnych
i niezrozumiałych definicji. Większość czasu pozostawiamy na ćwiczenia, które każda uczestniczka może wykonywać na modelce, z którą przyszła na kurs. Szkolenie trwa jeden dzień. W trakcie szkolenia poznasz wszystkie tajniki manicure hybrydowego, dowiesz się jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu, nauczysz się przygotowywać stanowisko pracy oraz zrozumiesz istotę manicure kombinowanego, klasycznego oraz frezarkowego.

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu manicure hybrydowego. Nasi kursanci zawsze mają możliwość darmowych konsultacji ze specjalistami oraz pogłębiania swojej wiedzy i zainteresowań. Posiadamy w pełni wyposażoną pracownię dydaktyczną, a wszystkim uczestnikom kursu wręczamy darmowe materiały, dzięki którym będą mogli przypomnieć sobie omawiane zagadnienia również w domu. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis!  w Styl – Studio. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Program szkolenia kurs manicure kombinowany z aplikacją hybrydy:

 • anatomia, zmiany i choroby paznokcia
 • tworzenie stanowiska pracy
 • higiena w salonie – dezynfekcja, sterylizacja, antyseptyka
 • ekspresowy manicure frezarkowy
  • praca frezarką, dobór frezów, poprawne usuwanie skórek, usuwanie hybrydy, sztucznych paznokci
 • manicure klasyczny – praca z narzędziami ostrymi
 • manicure kombinowany – zastosowanie odpowiednich narzędzi i technik dla perfekcyjnej aplikacji lakieru
 • aplikacja lakieru hybrydowego “pod skórki”

Wymagania:

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.