Praktyka najważniejsza!
Szkolenie składa się z krótkiego wstępu teoretycznego
i kilkugodzinnego ćwiczenia kurs manicure pedicure.
Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.

Kurs trwa – 1 dzień.
Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.
Każdy uczestnik otrzymuje:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat ukończenia kursu manicure pedicure w j.polskim
(istnieje możliwość wydania dyplomu w j. angielskim opłata 10 zł.)
zaświadczający o nabyciu kwalifikacji do tworzenia profesjonalnego manicure i pedicure.

Oferta kursu manicure i pedicure skierowana do każdego!

Szkolenie zostało przygotowane dla osób, które chcą od podstaw poznać stylistykę paznokci oraz nauczyć się profesjonalnego manicure i pedicure. Harmonogram zajęć został tak stworzony, by zajęcia odbywały się
w ciągu jednego dnia. Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca dnia.Kurs manicure pedicure prowadzony jest w kilkuosobowych grupach na odpowiednio wyposażonych stanowiskach. Wykładowcami są doświadczeni kosmetolodzy. Szkolenia rozpoczynają się od krótkiej teorii, a pozostały czas przeznaczamy na naukę prawidłowego wykonywania zabiegów kosmetycznych. Program kursu obejmuje podstawowe i zaawansowane techniki stylizacji paznokci dłoni i stóp. Korzystamy ze sprawdzonych kosmetyków, preparatów i narzędzi. Kurs manicure pedicure sprawi, że nie będziesz miała/miał już więcej problemów ze zdobieniem paznokci. Na szkoleniu zdobędziesz praktyczne umiejętności ułatwiające start w zawodzie manicurzystki i pedicurzystki. Czas poświęcony na kurs  manicure pedicure na pewno nie będzie stracony. Każdy wyniesie z niego coś praktycznego dla siebie.

Już w ciągu jednego dnia możesz zdobyć fach od ręki. Kurs manicure pedicure to intensywne, krótkie oraz przystępne cenowo szkolenie. Początkujący poznają podstawy zabiegów dłoni i stóp, profesjonaliści podszkolą swoje umiejętności stylizacji paznokci. Szkolenie kosmetyczne daje szansę na podjęcie pracy w salonie kosmetycznym, przy pokazach czy projektach reklamowych. Wystarczy zapisać się na kurs manicure i pedicure
w Placówce Kształcenia Ustawicznego Styl-Studio w Łodzi, by zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu stylizacji paznokci. Zapraszamy każdego kto interesuje się manicure i pedicure na profesjonalny kurs. Szkolenie pod okiem wykwalifikowanych kosmetologów zapewni ci najlepszą z możliwych pomocy.

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu manicure pedicure. Dzięki kursom w Styl-Studio zawsze podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe, dowiesz się czegoś nowego, zyskasz konkretne uprawnienia i spełnisz swoje marzenia o byciu w pełni profesjonalną stylistką paznokci. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis! w STYL – STUDIO. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Wymagania:

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs lub paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

Program kurs manicure pedicure:

 • anatomia, zmiany i choroby paznokcia
 • organizacja stanowiska pracy
 • higiena w salonie – dezynfekcja, sterylizacja, antyseptyka
 • manicure klasyczny – praca z narzędziami ostrymi
 • ekspresowy manicure frezarkowy – praca frezarką, dobór frezów, poprawne usuwanie skórek
 • manicure kombinowany – zastosowanie odpowiednich narzędzi i technik dla perfekcyjnej aplikacji lakieru
 • aplikacja lakieru klasycznego
 • pedicure kosmetyczny – praca przy użyciu frezarki
 • masaż dłoni i stóp
Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Komentarz

 1. Jestem bardzo zadowolona z kursu manicure i pedicure.
  Profesjonalne podejście. Wszystko przekazywane i omawiane pod kątem pracy w salonie.
  Sympatycznie:)
  Na pewno tu wrócę i będę polecać:)

Komentowanie jest wyłączone