Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.

Czas szkolenia:
Kurs trwa – 1 dzień.
Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Kończąc kurs uzyskasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat ukończenia kurs masaż szklanymi kulami.
(w j. polskim, istnieje możliwość w j. angielskim opłata 10 zł.).

Jedną z nietypowych form masażu jest masaż szklanymi kulami. Jeśli chcesz poznać jego tajniki, znaczenie i sposoby oddziaływania na ludzkie ciało, to serdecznie zapraszamy Cię na kurs masażu szklanymi kulami, który przeprowadzamy w Placówce Kształcenia Ustawicznego „Styl-Studio”. Nie ma lepszego sposobu na podniesienie własnych, jak i swojego personelu kwalifikacji zawodowych niż wzięcie udziału w krótkim jednodniowym – skutecznym szkoleniu.

Skorzystanie z kursu pozwala na zapoznanie się ze specyfiką i metodyką masażu. Szkolenie sprawia, że właściciele salonów urody mogą od razu włączyć do oferty poznane techniki. Kurs masażu skierowany jest przede wszystkim do praktykujących profesjonalistów, którym zależy na podwyższeniu poziomu usług świadczonych w pracy, odkrywaniu nowych metod leczenia (w tym wśród medycyny naturalnej) oraz poszerzaniu swojej wiedzy w zakresie zainteresowań.

To, co wyróżnia nasze STYL – STUDIO, to duża ilość ćwiczeń podczas całego trwania kursu. Zawsze stawiamy na praktykę, dlatego niezbędną wiedzę teoretyczną podajemy na samym początku w postaci krótkiego wykładu. Większość zajęć przeznaczamy na solidne ćwiczenia, które mają uczynić uczestników lepszymi masażystami.

Podczas kursu masażu szklanymi kulami zapoznasz się z podstawami drenażu limfatycznego. Dowiesz się, skąd pochodzą szklane kule i jaka jest ich historia, jakie są główne efekty masażu z zastosowaniem szklanych kul. Co najważniejsze po naszym kursie każdy uczestnik będzie potrafił wykonać w pełni profesjonalny masaż szklanymi kulami z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.
Każdorazowo kurs przeprowadzamy w niewielkiej grupie, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mają szansę na maksymalnie dużo ćwiczeń i konkretną opiekę prowadzącego. Właściwie przygotowany program szkolenia gwarantuje osiąganie bardzo dobrych wyników.

Program kursu obejmuje:

 • podstawowe informacje o drenażu limfatycznego
 • szczegóły o szklanych kulach
 • szczególne efekty działania masażu
 • wskazania i przeciwwskazania do wykonania masażu
 • omówienie stanowiska pracy
 • przygotowanie klienta do zabiegu
 • metody masażu twarzy i ciała szklanymi kulami

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu masażu szklanymi kulami. Kurs pozwala na szukanie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub nawet spróbować sił w założeniu własnego punktu. Gwarantujemy, że bogata oferta spełni Twoje oczekiwania i da Ci wymarzony zawód, ponieważ nasze uczestniczki szkolimy najlepiej, jak to tylko możliwe. Dzięki temu nie mają problemów ze znalezieniem nowej, satysfakcjonującej pracy.Zachęcamy również Ciebie do sprawdzenia szkoleń i dokonania zapisu. Warto zadbać o poszerzenie swoich kwalifikacji zawodowych. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis w STYL – STUDIO. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.