Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.

Harmonogram szkolenia:

Kurs trwa – 1 dzień.

Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Kursanci uzyskują:

Zaświadczenie na druku MEN.

Certyfikat kursu mezoterapia bezigłowa.
(j. polski, dostępne w j. angielskim opłata 10 zł.)

Otwórz się na absolutne nowości w dziedzinie kosmetyki. Proponujemy Ci kurs mezoterapii bezigłowej, gwarantujący zwiększenie ilości odwiedzin Twojego salonu piękności. Zapewniamy miłą kadrę nauczycielską, która składa się z doświadczonych kosmetologów. Podczas kursu naszym celem jest zapewnienie jak największej ilości ćwiczeń. Zawsze dbamy, by nasi kursanci byli doskonale przygotowani do pracy i wykonywania danego zabiegu.

Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca dnia. Podczas kursu poznasz niezbędną teorię oraz nauczysz się wykorzystywać ją w pracy. Stawiamy na ćwiczenia, dlatego po krótkim wykładzie teoretycznym natychmiast przechodzimy do części warsztatowej kursu – trwającej kilka godzin. Jeden dzień – wydaje się, że to mało, ale jeśli przez cały czas nasza uwaga skupiona jest na nauce i poznawaniu nowych technik, to efekty są zaskakujące.

Program kursu obejmuje:

 • stosowanie mezoterapii bezigłowej i preparatów
 • organizację stanowiska pracy
 • diagnostykę stanu skóry i wywiad z klientką
 • przygotowanie klientki do zabiegu
 • obsługę urządzenia
 • wykonanie mezoterapii bezigłowej

W czasie kursu mezoterapii bezigłowej dowiesz się, jakie jest zastosowanie metody i preparatów leczniczych w kosmetyce. Dowiesz się, jak prawidłowo i profesjonalnie przygotować stanowisko do pracy, jak przeprowadzić wywiad z klientką oraz dokonać diagnozy stanu skóry.

Ze względu na jednodniowe zajęcia, możemy przeprowadzać je w niewielkich grupach. Każda uczestniczka i uczestnik mają szansę na stosowne przygotowanie się do profesjonalnego wykonywania zabiegu w miejscu pracy. Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu mezoterapii bezigłowej. Placówka zapewnia naszym kursantkom zawsze bezpłatne konsultacje. Gwarantujemy pomoc w zakresie kosmetologii. Już dziś zadzwoń i umów się z nami na kurs mezoterapii bezigłowej.
Dzięki niemu zyskasz uprawnienia do wykonywania jednego z najnowocześniejszych zabiegów kosmetycznych, a co za tym idzie – mnóstwo nowych klientek. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis  w STYL – STUDIO. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.