fbpx

Styl Studio

Kursy odnowy biologicznej

Kurs masażu szklanymi kulami

Zobacz jak łatwo możesz zdobyć nowe umiejętności.

A gdyby tak wprowadzić nową usługę w salonie?

Idealnym rozwiązaniem jest kurs masażu szklanymi kulami.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 5 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Co zyskujesz decydując się na szkolenie?
– dawkę wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Obecnie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów online. Są one idealną alternatywą do kursów stacjonarnych. Wybierz nasze kursy online, zaoszczędź czas oraz pieniądze i zdobądź najlepszą wiedzę. Kursy online

Kurs przedłużania rzęs metodą 1 do 1

Masaż szklanymi kulami to unikalne połączenie manualnego masażu twarzy ze szklanymi kulami, w których kojąco przelewa się woda i subtelnie bulgocze. Daje to efekt głębokiego odprężenia, relaksu i liftingu twarzy. Jesteśmy przekonani, że ten zabieg idealnie uzupełni Twoją ofertę gabinetową.

W programie kursu

  • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
  • zastosowanie szklanych kul
  • wskazania i przeciwwskazania do wykonania masażu
  • zasady wykonywania zabiegów
  • organizacja miejsca pracy
  • konsultacje z klientem
  • wykonanie masażu szklanymi kulami

Teoria

Praktyka

W części teoretycznej dowiesz się, jak we właściwy sposób przygotować stanowisko pracy zgodnie z zasadami higieny. Poznasz zastosowanie szklanych kul, zasady wykonywania zabiegu, a także wskazania i przeciwwskazania do wykonania masażu. Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i dowiesz się wszystkiego o specyfice wykonania usługi.
 
 
 

 

Praktyka czyni mistrza, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Podczas zajęć skupimy się na specyfice zabiegu oraz jego poprawnym wykonaniu. Dzięki praktycznym ćwiczeniom podczas kursu będziesz mieć pewność, że wszystkie czynności wykonujesz w odpowiedniej kolejności i prawidłowo.
 

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-13. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs masażu szklanymi kulami to idealny wybór dla Ciebie. Podejmij decyzję dzisiaj, nie wiemy jak długo będziemy mieli wolne miejsca w interesującym Cię terminie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.