fbpx

Styl Studio

Kursy odnowy biologicznej

Kurs świecowania uszu

Czujesz, że stoisz w miejscu? Potrzebujesz rozwoju?

A gdyby tak wprowadzić nową usługę w salonie?

Rozwiązaniem, które chcemy zaproponować jest kurs świecowania uszu.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 5 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Cenę, datę i godziny rozpoczęcia zerknij w “Terminarz i cennik“.

Co zyskujesz decydując się na szkolenie?
– dawkę wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Kurs stylizacji rzęs

W salonach urody coraz częściej stawia się na wykorzystanie metod medycyny naturalnej. Jednym z przykładów jest zabieg świecowania uszu, który jest w pełni skuteczny i bezpieczny oraz cieszy się stałym zainteresowaniem klientów. Jesteśmy przekonani, że idealnie uzupełni Twoją ofertę gabinetową.

Jeżeli masz pytania odnośnie szkolenia,
napisz do nas.

W programie kursu

  • zastosowanie i budowa świecy
  • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
  • zasady wykonywania świecowania uszu
  • organizacja miejsca pracy
  • konsultacje z klientem
  • wykonanie zabiegu świecowania uszu

Teoria

Praktyka

W każdej dziedzinie teoria to podstawa. Podczas zajęć teoretycznych poznasz różne rodzaje świec, ich budowę oraz zastosowanie w medycynie naturalnej. Nauczysz się, jak przygotować swoje stanowisko pracy oraz jak prawidłowo przygotować klientów do zabiegu. Poznasz techniczne aspekty zabiegu, aby móc go perfekcyjnie wykonywać.
 
 
 

 

Praktyka czyni mistrza, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Podczas zajęć skupimy się na specyfice zabiegu oraz jego poprawnym wykonaniu. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci dokumenty ukończenia kursu, nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne do profesjonalnego wykonania tej usługi.
 

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-13. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs świecowania uszu to idealny wybór dla Ciebie. Zapisz się dzisiaj. Ograniczyliśmy liczbę osób na kursie dla lepszego komfortu nauki. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.