Kursy kosmetyczne online z certyfikatem są coraz popularniejsze wśród osób zainteresowanych rozwojem w branży kosmetycznej. Pozwalają zdobyć wiedzę i umiejętności w dogodny sposób, oferując dostęp do wysokiej jakości materiałów i to bez wychodzenia z domu czy swojego salonu kosmetycznego.

Jednak wybór odpowiedniego szkolenia może być trudny – na rynku można znaleźć szereg kursów, w których “nie wiadomo, o co chodzi”. Kuszą niską ceną, ale zawartość merytoryczna pozostawia wiele do życzenia. Jak więc wybrać odpowiedni kurs kosmetyczny online?  Warto zwrócić uwagę na renomę i doświadczenie szkoły, tematykę programu, opinie uczestników oraz wsparcie po zakończeniu szkolenia. Poniżej, przedstawiamy kilka rekomendowanych szkoleń, które wyróżniają się wysoką jakością i uznaniem w branży. 

Kurs manicure hybrydowy online z certyfikatem – co możesz otrzymać?

Marzysz o tym, by zacząć robić własnoręcznie piękne paznokcie hybrydowe? Bez szkolenia może się to nie udać! Dlatego warto postawić na taki kurs manicure hybrydowego, który odbywa się online. Szkolenie online to bardzo duża oszczędność czasu oraz pieniędzy na dojazdy. Dzięki takim rozwiązaniom możesz nauczyć się, jak w prawidłowy sposób zadbać o paznokcie, a także w jaki sposób wykonać profesjonalnie hybrydy – i to wszystko bez wychodzenia z domu. 

Jeśli chcesz postawić na naprawdę profesjonalny kurs online – skorzystaj z możliwości jakie daje Styl Studio. W programie kształcenia odbywającego się w 100% przez Internet, zyskujesz nie tylko materiały wideo, ale także w pełni profesjonalny konspekt edukacyjny. Cała nauka kończy się testem do wykonania na platformie edukacyjnej i wieńczy go certyfikat imienny.

Co zawiera się w standardowym kursie online dot. manicure hybrydowego w Styl Studio? W programie szkolenia poruszane są m.in. takie zagadnienia jak:

 • Anatomia płytki paznokcia. 
 • Elementy dermatologii w stylizacji paznokci. 
 • Rodzaje manicure.
 • Definicja manicure hybrydowego.
 • Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu.
 • Bezpieczeństwo i higieny pracy w salonie. 
 • Wyposażenie stanowiska pracy.
 • Przygotowanie stylistki i klientki do zabiegu.
 • Techniki wykonywania manicure hybrydowego. 
 • Idealna aplikacja lakieru hybrydowego „pod skórki”.
 • Sposoby na usuwanie stylizacji. 

kurs manicure hybrydowy online z certyfikatem - stylstudio.eu

Kurs makijażu online z certyfikatem – naucz się pięknie i bezpiecznie malować! 

Kursy makijażu i wizażu online z certyfikatem? Postaw na ofertę Styl Studio, a lepszej nie znajdziesz na rynku. Wybierając kurs wizażu i makijażu online, możesz dowiedzieć się dużo więcej niż podczas standardowych tutoriali dostępnych po prostu w Internecie! Jeśli marzy ci się perfekcyjny make up, którym będziesz olśniewać – nie ma na co czekać. Nasz starannie przygotowany konspekt zajęć pozwala dowiedzieć się m.in. czym różni się makijaż dzienny od wieczornego, jak określać kształt twarzy, oczu, brwi, ust czy policzków. W trakcie kursu online dowiesz się również jaka jest różnica między makijażem podkładowym, a kolorowym. Pozwól sobie dowiedzieć się więcej!

Kurs makijażu online - Stylstudio.eu

Kurs stylizacji rzęs i brwi z certyfikatem

Kompleksowa i dobrze przekazana wiedza z zakresu stylizacji paznokci w jednym miejscu – to bardzo duże udogodnienie dla wielu przyszłych stylistek, dlatego warto wybrać nasze kursy stylizacji rzęs i brwi online. Podczas kursów online masz możliwość uzyskać najważniejsze zagadnienia, które pozwolą Ci zdobyć solidne podstawy i pomogą w swobodnym działaniu w branży beauty.  W naszej ofercie dostępnych jest wiele kursów, spośród których możesz wybrać te poświęcone:

Kurs stylizacji rzęs i brwi online - Stylstudio.eu

Po wybraniu i zakupie odpowiedniego kursu online otrzymujesz: 

 • Szkolenie przez Internet.
 • Konspekt edukacyjny, treści wideo, test na platformie edukacyjnym.
 • Certyfikat w języku polskim i angielskim w wersji PDF do samodzielnego wydruku.