Manicure hybrydowy stał się bezkonkurencyjnym numerem jeden, jeśli chodzi o rodzaj zabiegów wykonywanych w salonach stylizacji paznokci. Uwielbiany przez kobiety za trwałość oraz możliwości zdobień. Kolor idealnie podciągnięty “pod skórki”, sprawia że na dłuższą chwilę dłoń prezentuje się bardzo estetycznie, a dzięki dobrze utwardzonemu produktowi możemy zapomnieć o niechcianych odpryskach na lakierze. Właściwie nie trzeba go przedstawiać, bo każdy doskonale zna jego zalety. Jednak fora internetowe aż huczą od listy wad na jego temat, a reklamy odżywek do paznokci skutecznie nas przekonują o jego szkodliwości i uszkodzeniach, jakie tworzy na płytce paznokciowej. Czy manicure hybrydowy jest rzeczywiście tak niebezpieczny dla paznokci?

Czy potrzebna jest przerwa między kolejnymi aplikacjami? 

Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy przeanalizować budowę naturalnej płytki paznokciowej. Paznokcie stanowią produkt rogowacenia naskórka. Zbudowane są ze zrogowaciałych keratynocytów, dlatego są strukturą martwą. W dodatku są odporne na zmiany termiczne i chemiczne, co oznacza że możemy na nie nałożyć żel, hybrydę, klasyczny lakier czy nawet bitą śmietanę i nic im nie będzie straszne. Wzrost płytki paznokciowej cały czas będzie taki sam, bez względu na to, jaki produkt będzie na nią nałożony. Żadne substancje chemicznie nie ingerują w powierzchnię płytki paznokciowej i nie uszkadzają jej w żaden sposób. Dlatego paznokcie nie muszą specjalnie “odpoczywać” między kolejnymi aplikacjami.

Chemicznie nic nie grozi paznokciom podczas aplikacji lakierów hybrydowych. Należy natomiast przyjrzeć się, w jaki sposób jest wykonywana usługa. Niewłaściwie dobrana gradacja pilnika i zbyt agresywna praca nim, sprawia że płytki paznokciowe są cienkie i przytarte. Wówczas są bardziej podatne na pękanie i łamliwość. Właśnie dlatego najważniejsza jest wiedza. Dowiedz się jak prawidłowo wykonywać manicure hybrydowy, aby poprawnie wykonać zabieg i cieszyć się z jego efektów.

Naucz się prawidłowo wykonywać manicure hybrydowy


Przede wszystkim skończ ze zbędnym szukaniem i błądzeniem po stronach internetowych w celu poszukiwania właściwej wiedzy oraz zastanawianiem się, który z filmów na You Tube przedstawia profesjonalną technikę wykonania zabiegu. Warto mądrze zarządzać swoim czasem. Dlatego sprawdź kurs online manicure hybrydowy
już teraz! Bez wychodzenia z domu zdobędziesz wiedzę i rozwiniesz swoje umiejętności. 

Idąc z utrzymującym się trendem, Placówka Styl-Studio wychodzi na rynek usług szkoleniowych z ofertą kursów online. Nasze szkolenia, to kwintesencja wiedzy podana w jasny i czytelny sposób. Zatem odkrywaj! Otwórz się na nowości i działaj!

Kursy online są nieustannie dostępne na platformie edukacyjnej Styl-Studio. To forma komfortowej nauki bez wychodzenia z domu. Zdobyta wiedza jest potwierdzona imiennym certyfikatem w języku polskim i angielskim. Kursy online są w formie konspektu edukacyjnego oraz treści video z komentarzem lektora. Po zdobyciu wiedzy można przystąpić do testu online – 60% pozytywnych odpowiedzi zalicza i wtedy generowany jest certyfikat w wersji pdf do samodzielnego wydruku. Za dodatkową opłatą można uzyskać pozostałe dokumenty, jak: zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat z hologramem. Na żadnym dokumencie nie ma adnotacji, że kurs odbył się online.
Zamów kurs online i zdobądź nową wiedzę już dziś!