Kurs przedłużania rzęs metoda 1:1 oraz 2D-8D

Ceny i terminy nadchodzących kursówZobacz wersję ONLINE “Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1”

Masz pytania? Zadzwoń do Styl-Studio!

kom.: 602 494 296
kom.: 608 738 949
masz pytanie napisz

Plan zajęć szkolenia:

Kurs trwa – 10 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Kończący kurs otrzymasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat kurs przedłużania rzęs metoda 1:1 oraz 2D- 8D
(w j. polskim, z możliwością w j. angielskim opłata 10 zł.).

Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.
Modelka nie może mieć przedłużonych rzęs!

Kurs przedłużania rzęs metoda 1:1 oraz 2D- 8D rozpoczyna się krótkim wstępem,
po którym całe godziny ćwiczymy zabiegi przedłużania rzęs.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje BON RABATOWY w wysokości – 50 zł do wykorzystania na dowolnie wybrany kolejny kurs stacjonarny.

Kurs przedłużania i zagęszczania rzęs – metody 1:1 oraz 2D-8D

Stylistka rzęs musi posiadać wszechstronną wiedzę na temat ich pielęgnacji oraz przedłużania i zagęszczania. Umiejętność odpowiedniego założenia aplikacji jedną metodą nie jest wystarczająca. Z usług kosmetycznych korzystają bowiem osoby o odmiennych potrzebach i oczekiwaniach. Jedne klientki stawiają na naturalność i nie chcą, aby zmiany były bardzo widoczne, dla drugich liczy się oszałamiający efekt i oczy zwracające uwagę.

Ważne jest więc, aby dostosowywać się do wymagań rynkowych i poprawiać swoje umiejętności względem oczekiwań współczesnych klientek. Zapisując się na kurs przedłużania i zagęszczania rzęs decydujesz się nie na jedną, a dwie nowe metody do nauczenia. Doskonalisz się w dwóch technikach, które z powodzeniem urozmaicą ofertę świadczonych przez Ciebie usług. Z powodzeniem podkreślisz więc różnorodność zabiegów, jakie mogą być wykonywane w Twoim gabinecie, dlatego warto zainteresować się odmiennymi metodami pracy na rzęsach, które zdobędą zaufanie Twoich klientek.

Na rynku kosmetycznym istnieje już wiele salonów i osób świadczących tego typu usługi. Aby wyróżnić się na tle innych firm, oprócz niezbędnych narzędzi reklamowych konieczna jest również wiedza oraz nabyte umiejętności. To one staną się Twoją najlepszą reklamą.

Po ukończeniu prowadzonego przez nas kursu przedłużania i zagęszczania rzęs, Twoje aplikacje staną się Twoją wizytówką. Klientki, które obdarzą Cię zaufaniem i wyjdą z salonu zadowolone z końcowego efektu Twoich usług z pewnością wrócą na kolejne zbiegi, a nawet polecą Cię znajomym. Skup się więc na jakości oferowanych usług i ciągle usprawniaj swoją technikę oraz warsztat dążąc do perfekcji. Praktyka czyni mistrza, nie jest inaczej w usługach kosmetycznych. Branża beauty wymaga podążania za szybko zmieniającymi się trendami i wprowadzania nowych metod pracy, których warto się uczyć by ciągle podnosić poziom swoich usług. Ukończenie kursu pozwoli Ci pracować jak profesjonalistka, a Twoje klientki będą zachwycać się pięknymi i trwałymi rzęsami.

Wymagania:

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs lub paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

 • przedłużanie rzęs metodą – 1:1
 • przedłużanie rzęs metodą – 2D-8D
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs
 • technika tworzenia wachlarzyka
 • dopasowanie długości rzęs
 • technika usuwania rzęs
 • zabieg przedłużania rzęs
 • Nauczenie się nie jednej, ale aż dwóch metod przedłużania i zagęszczania rzęs
 • Poprawa umiejętności praktycznych
 • Zdobycie cennego doświadczenia
 • Wzbogacenie i urozmaicenie oferty świadczonych usług
 • Ćwiczenia pod czujnym okiem specjalistów, którzy są gotowi na udzielanie wskazówek i fachowe doradztwo
 • Niezbędne zaplecze teoretyczne z naciskiem na odpowiednie dostosowanie miejsca pracy oraz przygotowanie narzędzi
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Wiele godzin praktycznych ćwiczeń, które sprawią, że staniesz się ekspertką w metodach 1:1 oraz 2D-8D

Zapisz się na kurs i ucz się od najlepszych, zdobywając niezbędne umiejętności, które zapewnią Ci grono stałych klientek zadowolonych z Twoich usług. Budowanie wizerunku osoby wykonującej nowoczesne i pożądane zabiegi z pewnością zwróci się w krótszym, jak i dłuższym czasie działalności Twojego gabinetu kosmetycznego.

 • Dążysz do opanowania niezbędnych Ci praktycznych umiejętności w wykonywaniu metod objętych zakresem kursu
 • Znajomość jednej techniki przedłużania i zagęszczania rzęs to dla Ciebie za mało
 • Ciągle chcesz poprawiać swoje kompetencje zawodowe
 • Nie boisz się nauki i nowych wyzwań
 • Zdajesz sobie sprawę jaką rolę w biznesie kosmetycznym odgrywają jakościowe usługi
 • Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji
 • Potrzebujesz nowych zabiegów do swojej oferty
 • Liczysz na długie godziny ćwiczeń i praktycznych działań
 • Masz chęci i zapał do pracy, a na kursie pojawisz się z pozytywnym nastawieniem

Metoda przedłużania rzęs 1:1

Jest to podstawowa metoda, której powinnaś się nauczyć, jeśli chcesz rozpocząć przygodę z przedłużaniem rzęs. Wykonana aplikacja pozostawia efekt pięknych, podkręconych i wydłużonych rzęs o naturalnym wyglądzie. Panie, które chcą skorygować braki w okolicy rzęs nie będą musiały w codziennym makijażu używać tuszu lub innych, krótkotrwałych sposobów na osiągnięcie wyrazistego spojrzenia. Jest to oszczędność czasu oraz gwarancja niesamowicie naturalnego efektu.

Nieistotne jest więc czy klientka na co dzień używa kosmetyków do poprawy i korekty urody, gdyż przedłużenie metodą 1:1 sprawia, że ingerencja w strukturę rzęs jest niezauważalna. Nie ma też w tym przypadku mowy o sztucznym i przerysowanym efekcie. Aplikacja jest niezwykle popularną metodą, dlatego jej perfekcyjne opanowanie może przynieść wiele korzyści. Wiele klientek, które nie mogą poszczycić się pięknymi, gęstymi naturalnymi rzęsami z pewnością docenią efekt, jaki gwarantuje zastosowanie metody przedłużania 1:1. Aplikacja jest bezpieczna i łatwa w pielęgnacji.

Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 2D-8D

Jest to technika nieco trudniejsza niż 1:1. Ważne jest by najpierw opanować metody łatwiejsze i przystępniejsze w wykonaniu. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 2D-8D jest metodą objętościową, która daje efekt licznych zagęszczonych rzęs, nawet jeśli tych naturalnych, często o słabej strukturze, jest niewiele. Aplikacja nie działa ze szkodą na naturalne rzęsy klientek, jedynie uzupełnia braki, które mają zostać skorygowane. Wszystkie klientki, które chcą odmienić wygląd swoich rzęs w efektowny i spektakularny sposób zachwycą się metodą 2D-8D. Kończąc kurs przedłużania rzęs tą metodą znacznie wpłyniesz na atrakcyjność oferty świadczonych przez Ciebie usług kosmetycznych.

W Naszej Placówce Kształcenia Ustawicznego “STYL – STUDIO” przygotowaliśmy specjalny łączony kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz 2D-8D, efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych cienkich rzęs. Metoda 2D – 8D  jest przeznaczona dla Pań, które mają słabe, cienkie oraz rzadkie rzęsy a pragną posiadać magiczne spojrzenie.

Na kursie omawiamy dwie techniki przedłużania i zagęszczania rzęs począwszy od metody 1:1 a następnie przechodzimy do nauki metody od 2D do 8D, jest to nowa technika polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk.

Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę klientki. Z uwagi na komfort noszenia i pożądany efekt przez klientki rzęs metodą objętościową najkorzystniejsze jest doklejanie wachlarzyka cienkich rzęs o grubości 0,05 mm. co daje wspaniały efekt pogrubiania i przedłużania rzęs. Wszystko po to by spojrzenie stało się magiczne i pociągające.

Metoda objętościowa znacznie odróżnia się od techniki 1:1 tym, że aby móc stworzyć piękny wachlarz rzęs ale nie obciążając naturalnych rzęs klientki, musimy zastosować szczególny rodzaj cienkich rzęs, który specjalnie został wymyślony by zapewnić maksimum komfortu dla klientki a przy tym wyczarować zniewalający efekt.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z  informacją o kursie przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz 2D – 8D. Gwarantujemy niesamowite efekty pracy oraz spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Kurs przedłużania i zagęszczania rzęs trwa jeden dzień. Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9:00. Na szkolenie przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca zajęć. Jesteśmy praktykami i stawiamy na rzetelne przygotowanie do wykonywania zabiegów, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym i szczegółowym pokazie od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci certyfikat ukończenia kursu przedłużania i zagęszczania rzęs obiema metodami nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne do wykonywania usług w zakresie stylizacji rzęs.

Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach, co ma szczególne znaczenie dla osoby uczącej się. W związku z tym, że zabieg wykonujesz na żywej osobie na bieżąco możesz uczyć się pracy z prawdziwym klientem. Niewielka liczba kursantek na zajęciach sprawia, że cały czas możesz liczyć na pomoc osoby prowadzącej.

Podczas zajęć zapoznasz się z różnymi sposobami przedłużania rzęs metodą. Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy po względem przepisów bhp oraz przygotowanie stanowiska pracy w niezbędne do wykonania zabiegu kosmetyki i akcesoria. Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz metodą objętościową zapozna Ciebie o zasadach pielęgnacji przedłużonych rzęs, nauczysz się dopasowywać długość rzęs do konkretnej osoby i jak usuwać rzęsy. Wykonasz zabieg przedłużania rzęs metodą objętościową 1:1 oraz 2D – 8D.

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 oraz 2D – 8D. Jako nasza absolwentka zawsze będziesz mogła liczyć na pomoc, ponieważ naszym uczestnikom udzielamy bezpłatnych konsultacji. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis! w “STYL – STUDIO”. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Zapraszamy najwcześniej na 15 minut przed rozpoczęciem szkolenia.
W razie rezygnacji z kursu zwrot zadatku nie przysługuje!

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.