Informacje o Styl-Studio

Nasza Placówka Kształcenia Ustawicznego “Styl-Studio” funkcjonuje na rynku usług szkoleniowych od 1997 roku.
Jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego” STYL – STUDIO” w łodzi, która działa w oparciu o poniższe dokumenty:

Wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek oświatowych pod numerem ewidencyjnym: EKF-VI- 4320- 8-p.n./2002
Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych (RSPO): nr 53191
Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w łodzi pod numerem ewidencyjnym: 2.10/00020/2004

NASZE ZAŚWIADCZENIA

Co otrzymasz w cenie kursu

 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu kosmetyki, wizażu, makijażu, stylizacji paznokci.

Systematycznie wprowadzamy nowe kursy z zakresu kosmetyki i paznokci, m.in. przedłużanie rzęs czy manicure hybrydowy, by zadowalać stale poszerzające się grono zainteresowanych szkoleniami kosmetycznymi.

Biuro Placówki STYL – STUDIO znajduje się w łodzi przy ul. Herlinga – Grudzińskiego 66 lok. 21 natomiast zajęcia odbywają się w lokalu przy Sobótki 5.
Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę szkoleniową, przedstawiając coraz to nowe, cieszące się ogromną popularnością, kursy zawodowe.

Od 2014 roku mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą najnowszą propozycję – kursy online, dzięki którym można podnieść swoje kwalifikacje, nie wychodząc z domu, a każdy z kursów jest udokumentowany certyfikatem.

Dodatkowo uruchomiliśmy sklep internetowy, by mogli Państwo szybko, tanio i bezpiecznie dokonywać zakupów kosmetyków i akcesoriów niezbędnych do pracy m.in. w salonie kosmetycznym.

Strona formalna

Jesteśmy Placówką Szkoleniową, która posiada wpis do ewidencji placówek niepublicznych. Dzięki temu wydajemy zaświadczenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej NA ORYGINALNYM GILOSZU I WEDŁUG WZORU MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ.

Zaświadczenie wydawane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Wydawane Zaświadczenia MEN są respektowane i honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego. Styl-Studio posiada wpis do ewidencji instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi. Podejmujemy współpracę z m.in. Wojewódzkim i Powiatowym Urzędem Pracy, Szkołą AP Edukacja oraz Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, za co otrzymujemy liczne referencje.

Dlaczego warto wybrać u nas kurs?

W Styl-Studio stawiamy na praktykę! Zależy nam, by osoby korzystające z kursów nauczyły się jak najwięcej czynności praktycznych, wartościowych w przyszłym poszukiwaniu zatrudnienia. Postanowiliśmy, by w programie szkoleń zajęcia praktyczne stanowiły aż do 90% czasu.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje na własność konspekt wykładów zawierający informacje teoretyczne, co ułatwia przyswajanie zagadnień.

Szkolenia organizujemy w małych grupach, co pozwala na naukę w nieskrępowanej atmosferze. Podczas kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną, a co ważniejsze nabędziesz nowych umiejętności. W Styl-Studio świadczymy darmowe konsultacje – po ukończeniu kursu możesz spokojnie liczyć na naszą pomoc!

Zaufaniem obdarzyło nas już ponad 5000 osób, które nabyły nowych kwalifikacji do otworzenia własnej firmy lub znalezienia satysfakcjonującej pracy.
Zaświadczenie wydawane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Wydawane Zaświadczenia MEN są respektowane i honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego. Styl-Studio posiada wpis do ewidencji instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi. Podejmujemy współpracę z m.in. Wojewódzkim i Powiatowym Urzędem Pracy, Szkołą AP Edukacja oraz Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej, za co otrzymujemy liczne referencje.

Dokumenty, które otrzymujesz po ukończeniu naszego kursu

NASZA KADRA

mgr Katarzyna Kaleta

Dyrektor Placówki „STYL STUDIO”, Dyplomowany kosmetolog, Instruktor praktycznej nauki zawodu, Egzaminator OKE

Zamiłowanie do kosmetologii sprawiło, że założyłam Placówkę Styl-Studio. Już od 25 lat pomagam Państwu poznawać zagadnienia kosmetyczne i stosować je w praktyce. Jako dyrektor placówki dbam, by wszystkie zajęcia prowadzone były zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zatrudniłam wykwalifikowanych instruktorów nauki, byście mogli Państwo poznawać nową wiedzę i praktykę na wysokim poziomie. Stawiam na profesjonalizm, co gwarantuje skuteczną edukację. W Placówce Styl-Studio zależy nam, by każdy dogłębnie wniknął w kosmetologie, a później wykorzystywał to w swoim życiu oraz gabinecie kosmetycznym. Korzystamy ze sprawdzonych metod nauczania, udostępniamy pomoce dydaktyczne.

mgr Aneta Lubczyńska

Dyplomowana kosmetyczka
Instruktor praktycznej nauki zawodu
Prowadzę zajęcia praktyczne z kosmetyki i stylizacji paznokci. Nauczam w sposób prosty i zrozumiały. Zważam, by każdy kursant dokładnie poznał właściwe metody wykonywania zabiegów kosmetycznych. Sprawdzam czy wszyscy uczestnicy szkolenia rozumieją omawiane zagadnienia. Kursy kosmetyczne i stylizacji paznokci pod moim okiem zwiększą Państwa umiejętności praktyczne. Jako dyplomowana kosmetyczka wiem na co zwracać uwagę, by skutecznie przekazywać wiedzę.

Styl-Studio to zespół wykwalifikowanych wykładowców z kosmetologii i stylizacji paznokci. Przez lata szkolą przyszłych pracowników gabinetów kosmetycznych oraz salonów stylizacji paznokci. Stawiamy na wysoki poziom prowadzenia zajęć, a także właściwą atmosferę.
Staramy się, by zajęcia praktyczne i teoretyczne pomagały w efektywnej nauce. Uczestnicy mają gwarancję przekazywania sprawdzonej wiedzy oraz uzyskiwania umiejętności niezbędnych w danym zawodzie.
Pełen profesjonalizm, właściwe kwalifikacje i staż zawodowy pozwalają nam na świadczenie usług kosmetycznych na wysokim poziomie. Z nami dowiesz się o nowościach ze świata kosmetologii. Prowadzimy kursy z zakresu kosmetyki, stylizacji rzęs i paznokci, zabiegów Spa. Zapraszamy do korzystania ze szkoleń.

NASZE REFERENCJE