fbpx

Styl Studio

Stylizacja rzęs i brwi

Kurs lifting przedłużania rzęs metodą 2D- 8D

Kurs henna pudrowa brwi

Po prostu najlepszy sposób na idealną stylizację brwi.

Jednym z częstszych problemów, który zgłaszają kobiety są ubytki na łuku brwiowym.

Rozwiązaniem jest wykonanie henny pudrowej brwi. A na tym szkoleniu zdobędziesz kompleksową wiedzę.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Cenę, datę i godziny rozpoczęcia zerknij w “Terminarz i cennik“.

Poznaj korzyści wynikające z kursu henna pudrowa brwi:
– dawka wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Kurs henna brwi
Kurs lifting laminowani e rzęs

Zabieg henna pudrowa brwi idealnie wypełnia ubytki, nadaje nowy kształt oraz piękny koloryt dobrany do włosów klientki. To jeden z nowszych zabiegów w branży beauty, który zapewni ciekawe uzupełnienie wachlarza usług w Twoim salonie. Jeśli nie masz jeszcze w swojej ofercie tego zabiegu, najwyższy czas by zapisać się na kurs henna pudrowa brwi i wprowadzić nowości do salonu kosmetycznego.

Chcesz dopytać o kurs henna pudrowa brwi?

Napisz do nas.

W programie kursu

  • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
  • przygotowanie klientki do zabiegu henny pudrowej brwi
  • omówienie produktów do wykonania henny pudrowej
  • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
  • dobór kolory henny pudrowej do klientki
  • wykonanie prawidłowego pomiaru brwi
  • technika farbowania brwi henną pudrową
  • wykonanie regulacji łuku brwiowego

Teoria

Praktyka

Kurs został tak przygotowany, by w krótkim czasie poznać szereg zagadnień kosmetycznych i nauczyć się prawidłowego wykonywania usług. Podczas wstępu teoretycznego dowiesz się jakie są sposoby stylizacji łuku brwiowego, poznasz wyposażenie stanowiska pracy oraz zastosowanie produktów. Przedstawimy Ci wszystkie niezbędne techniczne elementy wykonania zabiegu.

Zajęcia przybliżą Ci zagadnienia związane z pracą w gabinecie urody, nauczą jak dbać o klientki oraz jak je przygotowywać do zabiegów. Zapoznasz się z zasadami kiedy wolno, a kiedy nie można wykonywać zabiegów kosmetycznych. A co najważniejsze zdobędziesz umiejętności farbowania brwi henną pudrową oraz wykonanie regulacji łuku brwiowego.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9 -15. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs henna pudrowa to idealny wybór dla Ciebie. Zapisz się dzisiaj. Dla Twojego komfortu podczas nauki ograniczyliśmy liczbę osób na kursie, później może nie być już miejsc w interesującym Cię terminie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.