fbpx

Styl Studio

Stylizacja rzęs i brwi

Kurs lifting przedłużania rzęs metodą 2D- 8D

Kurs lifting, laminowanie rzęs i brwi

Zobacz jak łatwo możesz zdobyć nowe umiejętności.

A gdyby tak rozpocząć przygodę ze stylizacją rzęs i brwi
lub wprowadzić nową usługę w salonie?

To czym chcemy Cię zainteresować jest kurs lifting, laminowanie rzęs i brwi.

Szkolenie trwa: 2 dni
Obejmuje 16 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Cenę, datę i godziny rozpoczęcia zerknij w “Terminarz i cennik“.

Czy ten kurs dla Ciebie? Tak, jeżeli potrzebujesz tego:
– dawki wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowych umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacji potwierdzonych dokumentami:

Po modzie na mocne makijaże, konturowanie twarzy i silne podkreślanie urody, przyszedł czas na zamiłowanie do naturalności. W ten trend idealnie wpisuje się laminowanie rzęs i brwi. Po zabiegu włoski będą w lepszej kondycji, odżywione i delikatnie przyciemnione. Lifting i laminowanie sprawi, że rzęsy będą delikatnie podkręcone i sprawią wrażenie odrobinę dłuższych, natomiast brwi zyskają idealnie ułożenie niesfornych włosków. Te zabiegi idealnie uzupełnią wachlarz usług w Twoim salonie.

Jeżeli masz pytania odnośnie kursu lifting laminowanie rzęs i brwi,
napisz do nas.

W programie kursu

 • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
 • metody stylizacji rzęs i brwi lifting
 • budowa anatomiczna rzęs, fazy wzrostu włosa
 • omówienie zabiegu laminowanie rzęs i brwi
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • omówienie produktów do wykonania zabiegu
 • przeciwwskazania do zabiegu
 • dopasowanie form silikonowych do oka i długości rzęs
 • przedstawienie wykonania techniki zabiegów
 • wykonanie zabiegu lifting laminowanie rzęs
 • wykonanie zabiegu laminowania brwi
 • zalecenia pozabiegowe dla klientki

Teoria

Praktyka

W każdej dziedzinie teoria to podstawa. Gruntowna znajomość anatomii, przeciwwskazań do zabiegu, a także produktów i ich zastosowania świadczy o Twoim profesjonalizmie. Podczas zajęć dowiesz się o różnych metodach stylizacji oprawy oka oraz zapoznasz się z zabiegiem lifting, laminowanie rzęs i brwi. Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy do wykonania zabiegu zgodnie z zasadami higieny.

Praktyka czyni mistrza, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Podczas zajęć skupimy się na specyfice zabiegu poprzez uzyskanie bardzo naturalnego wyglądu rzęs i brwi z efektem przyciemnienia, odżywienia oraz wzmocnienia. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci dokumenty ukończenia kursu, nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne do profesjonalnego wykonania tej usługi.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść w każdym dniu szkolenia. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9 -15. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs lifting, laminowanie rzęs i brwi to idealny wybór dla Ciebie. Koniecznie zarezerwuj miejsce. Dla komfortowej nauki, mamy ograniczoną liczbę osób na szkoleniu. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.