fbpx

Styl Studio

Stylizacja rzęs i brwi

kurs przedłużania rzęs

Kurs lifting, laminowanie rzęs

Poznaj najskuteczniejszy sposób na piękne, naturalne i zdrowe rzęsy.

A gdyby tak rozpocząć przygodę ze stylizacją rzęs lub wprowadzić nową usługę w salonie?

To czym chcemy Cię zainteresować jest Kurs lifting, laminowanie rzęs.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Czy ten kurs dla Ciebie? Tak, jeżeli potrzebujesz tego:
– dawki wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowych umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacji potwierdzonych dokumentami:

Kurs lifting, laminowanie rzęs

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty kursów online. Kursy online są idealną alternatywą do kursów stacjonarnych. Wybierając nasze kursy online, oszczędzasz czas oraz pieniądze i zdobywasz najlepszą wiedzę, która pozwoli Ci się rozwijać. Kursy online

kurs lifting rzęs, brwi
Kurs laminowania rzęs

Lifting, laminowanie rzęs to jeden z nowszych trendów w świecie stylizacji oprawy oka. To bardzo ciekawy zabieg dla kobiet, które cenią sobie naturalność, ale i wygodę. Po liftingu i laminacji rzęsy są delikatnie podkręcone, odżywione, przyciemnione, a także dają wrażenie odrobinę dłuższych. Ten zabieg idealnie uzupełni ofertę usług w Twoim salonie.

W programie kursu

  • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
  • metody stylizacji rzęs, przedstawienie zabiegu
  • budowa anatomiczna rzęs, fazy wzrostu włosa
  • przygotowanie stanowiska pracy
  • omówienie produktów do wykonania zabiegu lifting, laminowanie rzęs
  • przeciwwskazania do zabiegu
  • dopasowanie form silikonowych do oka i długości rzęs
  • technika wykonania stylizacji rzęs lifting i laminowanie rzęs
  • wykonanie zabiegu lifting laminowanie rzęs
  • zalecenia pozabiegowe dla klientki

Teoria

Praktyka

W każdej dziedzinie teoria to podstawa. Gruntowna znajomość anatomii, przeciwskazań do zabiegu, a także produktów i ich zastosowania świadczy o Twoim profesjonalizmie. Podczas zajęć dowiesz się o różnych metodach stylizacji oprawy oka oraz zapoznasz się z zabiegiem lifting i laminowanie rzęs. Pokażemy Ci, jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy do wykonania zabiegu. 

Podczas kursu lifting, laminowanie rzęs poznasz całą specyfikę zabiegu i jego wykonanie krok po kroku. Dowiesz się szczegółów, by móc precyzyjnie wykonywać tę usługę u klientek. Praca w branży beauty wymaga nieustannego doskonalenia, nauki i poprawy umiejętności. Wciąż pojawiają się nowe trendy zabiegowe, które koniecznie musisz śledzić oraz nauczyć się je wykonywać profesjonalnie.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9 -15. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs lifting, laminowanie rzęs to idealny wybór dla Ciebie. Dlaczego nie warto zwlekać z rezerwacją miejsca na kursie? Jest olbrzymie zainteresowanie tym szkoleniem, im wcześniej zarezerwujesz miejsce, będziesz mieć gwarancję uczestnictwa. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.