Poznaj najskuteczniejszy sposób na zdobycie umiejętności wykonywania zabiegów kosmetycznych. Jednym z częstszych problemów jest brak przygotowania praktycznego do wykonywania zawodu. Rozwiązaniem, które chcemy Ci polecić jest kurs kosmetyczny. Obszerna część praktyczna idealnie przygotuje Cię do wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Jaki kurs wybrać? Stacjonarny czy online?

Znajdź najlepszą dla siebie formę edukacji. Proponujemy kurs stacjonarny lub szkolenie online. Obydwie formy przyniosą efektywną naukę, a wiedza będzie potwierdzona certyfikatem. Po ukończeniu szkoleń możesz liczyć na nasze wsparcie w postaci bezpłatnych konsultacji. 

Kursy stacjonarne organizujemy w małych grupach, co daje komfort nauki. Szkolenia realizujemy w pełni wyposażonych pracowniach kosmetycznych pod okiem ekspertów. Zapewniamy konspekt edukacyjny oraz przyjemną atmosferę. 

Kursy online są cały czas dostępne na platformie edukacyjnej Styl-Studio. Kurs jest ważny aż 180 dni. Wiedza jest w formie konspektu edukacyjnego oraz treści video z komentarzem lektora. Zamów kurs online i ciesz się korzyściami.

Czego się nauczę na kursie kosmetycznym?

W ramach szkoleń kosmetycznych znajdziesz szeroki wachlarz zagadnień:

  • anatomia, funkcje i choroby skóry oraz pielęgnacja cery
  • masaż twarzy: kosmetyczny, relaksacyjny, na zmarszczki
  • pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne twarzy, szyi i dekoltu
  • henna rzęs i brwi wraz z regulacją łuku brwiowego
  • depilacja ciała dwoma metodami
  • peeling kawitacyjny i ultradźwięki
  • mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa
  • darsonwalizacja, galwanizacja, jonoforeza
  • manicure hybrydowy, japoński oraz pielęgnacja dłoni

Projekt bez tytulu 40

Sprawdź, jakie predyspozycje są cenione w branży beauty? Kluczowym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy. Bardzo ważna jest otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Empatia, odporność emocjonalna i wyrozumiałość, to kolejne cechy które są cenione w branży beauty. Bardzo istotna jest dbałość o szczegóły oraz staranność, czystość i dokładność w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz praca prawą i lewą ręką jednocześnie. W tak dokładnej pracy, głównym elementem jest bardzo dobry wzrok. Nasze szkolenia pozwolą zdobyć nową wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym możesz powiększyć wachlarz usług kosmetycznych. Wybierz kurs dla siebie.