fbpx

Styl Studio

Doszkalające kursy kosmetyczne

Kurs kosmetyczny

Kurs mezoterapia bezigłowa

Poznaj najskuteczniejszy sposób na piękną i zadbaną cerę.

To szkolenie jest skierowane do kobiet, które pragną własnego rozwoju zawodowego.

Rozwiązaniem, które szczególnie polecamy, jest Kurs mezoterapia bezigłowa.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Czy warto zainwestować w szkolenie? Tak, jeżeli chcesz osiągnąć to:
– dawka wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– ćwiczenia w zakresie wykonywania różnorodnych  zabiegów kosmetycznych
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty kursów online. Kursy online są idealną alternatywą do kursów stacjonarnych. Wybierając nasze kursy online, oszczędzasz czas oraz pieniądze i zdobywasz najlepszą wiedzę, która pozwoli Ci się rozwijać. Kursy online

Otwórz się na nowości. Mezoterapia bezigłowa to jedna z innowacyjnych technologii w usługach kosmetologii. Stała się alternatywą do zabiegu mezoterapii igłowej, jednak zamiast igły korzystamy z dobrodziejstw fali elektrycznej, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, miły i komfortowy. Jednocześnie daje fenomenalne efekty regeneracji, poprawy jędrności i kolorytu oraz rewitalizacji skóry. Ten zabieg idealnie uzupełni ofertę usług w Twoim salonie.

W programie kursu

  • stosowanie mezoterapii bezigłowej i preparatów
  • organizacja stanowiska pracy
  • diagnostyka stanu skóry i wywiad z klientką
  • przygotowanie klientki do zabiegu
  • obsługa urządzenia
  • wykonanie zabiegu mezoterapii bezigłowej

Teoria

Praktyka

Podczas części teoretycznej poznasz jakie jest zastosowanie mezoterapii bezigłowej i preparatów leczniczych w kosmetyce. Dowiesz się jak prawidłowo i profesjonalnie przygotować stanowisko do pracy zgodnie z zasadami higieny, a także jak przeprowadzić wywiad z klientką oraz dokonać diagnozy stanu skóry. W ramach szkolenia otrzymujesz zestaw materiałów dydaktycznych, które pomogą Ci utrwalić zdobytą na kursie wiedzę.

Podczas szkoleń skupiamy się głównie na praktyce, aby jak najlepiej poznać techniczne aspekty wykonania zabiegu. Dowiesz się szczegółów, by móc precyzyjnie wykonywać usługę mezoterapii bezigłowej. Praca w branży beauty wymaga nieustannego doskonalenia, nauki i poprawy umiejętności. Wciąż pojawiają się nowe trendy zabiegowe, które koniecznie musisz śledzić oraz nauczyć się je wykonywać profesjonalnie.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-15. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs mezoterapia bezigłowa to idealny wybór dla Ciebie. Koniecznie zarezerwuj miejsce na szkoleniu. Dla komfortowej nauki, mamy ograniczoną miejsc na kursie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.