fbpx

Styl Studio

Doszkalające kursy kosmetyczne

Kurs kosmetyczny online zabieg ultradźwięki

Kurs peeling kawitacyjny i ultradźwięki

Zobacz jak łatwo możesz zdobyć nowe umiejętności. A gdyby tak wprowadzić nową usługę w salonie? To, czym chcemy Cię zainteresować, jest Kurs peeling kawitacyjny i ultradźwięki online. Co zyskujesz decydując się na szkolenie? – dawkę wiedzy w konspekcie edukacyjnym – nowe umiejętności podczas części praktycznej – kwalifikacje potwierdzone dokumentami:
Kurs stylizacji rzęs
Kurs masaż kosmetyczny twarzy
Kurs henna brwi

Kurs peeling kawitacyjny i ultradźwięki

Peeling kawitacyjny to bezbolesne oczyszczanie cery, co zapewnia odświeżenie, rozjaśnienie, wygładzenie i regenerację skóry. Natomiast dzięki ultradźwiękom uzyskujemy nawilżenie, poprawę mikrokrążenia, aktywację procesów odnowy komórkowej, odżywienie i dotlenienie komórek. Te zabiegi cieszą się bardzo dużą popularnością wśród pań, dlatego warto poszerzyć swoje umiejętności o tę dziedzinę i poszerzyć ofertę usług w salonie.

W programie kursu

  • peeling kawitacyjny i ultradźwięki w kosmetyce
  • wskazania i przeciwwskazania do zabiegów
  • przygotowanie stanowiska pracy
  • diagnoza stanu skóry i wywiad z klientką
  • przygotowanie klientki do zabiegu
  • obsługa urządzenia
  • wykonanie zabiegu peeling kawitacyjny i ultradźwięki

Teoria

Praktyka

W każdej dziedzinie teoria to podstawa. Podczas zajęć teoretycznych poznasz zastosowanie peelingu kawitacyjnego i ultradźwięków w kosmetyce. Nauczysz się, jak przygotować stanowisko pracy zgodnie z zasadami higieny oraz jak prawidłowo przygotować klientów do zabiegu. Poznasz techniczne aspekty zabiegu, aby móc go perfekcyjnie wykonywać.

Praktyka czyni mistrza, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy praktykować. Podczas zajęć skupimy się na specyfice zabiegu i wykonamy go krok po kroku. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci dokumenty ukończenia kursu, nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne do profesjonalnego wykonania tej usługi.

Co otrzymasz w cenie kursu?