fbpx

Styl Studio

Doszkalające kursy kosmetyczne

Kurs kosmetyczny

Kurs peeling kawitacyjny i ultradźwięki

Zobacz jak łatwo możesz zdobyć nowe umiejętności.

A gdyby tak wprowadzić nową usługę w salonie?

To, czym chcemy Cię zainteresować, jest Kurs peeling kawitacyjny i ultradźwięki.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Co zyskujesz decydując się na szkolenie?
– dawkę wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Kurs stylizacji rzęs

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kursów online. To idealna alternatywa do kursów stacjonarnych. Kursy online, to nauka bez wychodzenia z domu, co daje optymalizację czasu i pieniędzy. Kursy online

Kurs kosmetyczny szkolenia
Kurs henna brwi
Peeling kawitacyjny to bezbolesne oczyszczanie cery, co zapewnia odświeżenie, rozjaśnienie, wygładzenie i regenerację skóry. Natomiast dzięki ultradźwiękom uzyskujemy nawilżenie, poprawę mikrokrążenia, aktywację procesów odnowy komórkowej, odżywienie i dotlenienie komórek. Te zabiegi cieszą się bardzo dużą popularnością wśród pań, dlatego warto poszerzyć swoje umiejętności o tę dziedzinę i poszerzyć ofertę usług w salonie.

W programie kursu

  • peeling kawitacyjny i ultradźwięki w kosmetyce
  • wskazania i przeciwwskazania do zabiegów
  • przygotowanie stanowiska pracy
  • diagnoza stanu skóry i wywiad z klientką
  • przygotowanie klientki do zabiegu
  • obsługa urządzenia
  • wykonanie zabiegu peeling kawitacyjny i ultradźwięki

Teoria

Praktyka

W każdej dziedzinie teoria to podstawa. Podczas zajęć teoretycznych poznasz zastosowanie peelingu kawitacyjnego i ultradźwięków w kosmetyce. Nauczysz się, jak przygotować stanowisko pracy zgodnie z zasadami higieny oraz jak prawidłowo przygotować klientów do zabiegu. Poznasz techniczne aspekty zabiegu, aby móc go perfekcyjnie wykonywać.

Praktyka czyni mistrza, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy praktykować. Podczas zajęć skupimy się na specyfice zabiegu i wykonamy go krok po kroku. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci dokumenty ukończenia kursu, nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne do profesjonalnego wykonania tej usługi.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-15. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs peeling kawitacyjny i ultradźwięki to idealny wybór dla Ciebie. Podejmij decyzję dzisiaj, nie wiemy jak długo będziemy mieli wolne terminy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.