Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.

Czas szkolenia:
Kurs trwa – 1 dzień.

Godziny rozpoczęcia podane na stronie “>Terminarz i cennik
Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Kończąc szkolenie uzyskasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat kurs kwasy owocowe.
(w j. polskim, możliwość otrzymania w j. angielskim opłata 10 zł).

Zabiegi na bazie kwasów owocowych stają się nieodzownym elementem gabinetów kosmetycznych. Jesteś właścicielem lub właścicielką salonu urody nie oferującego tego typu zabiegu? Chcesz rozszerzyć ofertę? Pomyśl o szkoleniu z zabiegów kosmetycznych. W placówce STYL – STUDIO prowadzimy kursy w tym kurs kwasy owocowe. Jeżeli zależy Państwu na większym zainteresowaniu zabiegami kosmetycznymi to konieczny jest rozwój zawodowy w dziedzinie kosmetologii. Zachęcamy do szczegółowego poznania całego szkolenia z kwasów owocowych.

Nasz kurs trwa jeden dzień i podzielony jest na dwie części. Pierwsza, w postaci krótkiego wykładu, omawia podstawowe zagadnienia kosmetologiczne niezbędne przy wykonywaniu zabiegów kwasami owocowymi. Druga część kursu, która obejmuje większość dnia to ćwiczenia praktyczne.Szkolenie zawsze zaczynamy o godzinie 9:00. Na zajęcia przychodzisz z własną modelką i to na niej ćwiczysz do końca dnia.W Styl-Studio świadomie stawiamy na umiejętności praktyczne i to nimi zajmujemy się w głównej mierze. Nasi kursanci zawsze kończą zajęcia ze świadomością, że nauczyli się u nas konkretnych rzeczy, a nie przyszli tylko na wykłady teoretycznych.

W trakcie trwania kursu kwasów owocowych zapoznasz się z różnymi rodzajami kwasów i ich zastosowaniem w kosmetyce.. Nauczysz się, jak przygotować swoje stanowisko pracy oraz jak prawidłowo przygotować klientów. Dzięki praktycznym ćwiczeniom wykonywanym pod czujnym okiem nauczyciela będziesz mieć pewność, że wszystkie czynności wykonujesz w odpowiedniej kolejności i prawidłowo.

W planie kursu:

 • podział i zastosowanie kwasów owocowych
 • wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu
 • organizacja miejsca do pracy
 • przygotowanie klientki do zabiegu
 • etapy wykonania zabiegu kwasami owocowymi
 • zabiegi na bazie kwasu migdałowego i glikolowego

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN  kurs depilacja ciała. Kurs pozwala na szukanie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub nawet spróbować sił w założeniu własnego punktu. Gwarantujemy, że bogata oferta spełni Twoje oczekiwania i da Ci wymarzony zawód, ponieważ nasze uczestniczki szkolimy najlepiej, jak to tylko możliwe. Dzięki temu nie mają problemów ze znalezieniem nowej, satysfakcjonującej pracy. Przyjdź do nas, zapisz się na jednodniowy kurs depilacji ciała i zobacz, jak szybko i przyjemnie można zdobyć nowe umiejętności w zakresie kosmetologii. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis!  w Styl – Studio. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Komentarz

 1. Odbyłam szkolenie z zakresu eksfoliacji kwasami owocowymi. Całe zajęcia pozwoliły mi przypomnieć pielęgnację poszczególnych cer i przy tym pomogły dobrać odpowiednie stężenie kwasów AHA do odpowiedniego rodzaju cery. W tym przypadku była to cera naczynkową charakteryzująca się licznymi teleangiekstazjami oraz rumieniem. W takim przypadku cerę trzeba traktować w sposób szczególnie delikatny. Szkolenie odbyło się miłej atmosferze. W żaden sposób osoby nie krepowały się przy rozmowie. POLECAM!

Komentowanie jest wyłączone