Praktyka najważniejszą podstawą!

Kurs obejmuje 16 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min).

Po szkoleniu otrzymasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat ukończenia kurs makijażu.
(j. polski, oraz w  j. angielskim opłata 10 zł.).

Harmonogram zajęć kurs makijażu:
Kurs trwa – 2 dni.

Zajęcia odbywają się w godz. od 9:00 do 15:00.

Makijaż to dla wielu kobiet niezbędny element codziennego wizerunku. Pomalowane rzęsy, kreska na oku czy podkład na twarzy pozwalają na lepsze samopoczucie i zwiększenie pewności siebie. Makijaż stosowany jest przez kobiety na co dzień, ale także podczas specjalnych okazji i uroczystości. Przy takim zastosowaniu bardzo często pełni funkcję wiodącego elementu estetycznego, uzupełniającego fryzurę, stylizację oraz dobraną biżuterię. Dla kobiet makijaż bardzo często jest pewnego rodzaju pasją, pozwalającą choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Umiejętność jego wykonywania umożliwia tworzenie samodzielnych make-upów zarówno na co dzień, jak i rozmaite okoliczności. W związku z tak dużym zainteresowaniem, w ofercie naszych szkoleń nie mogło zabraknąć kursu makijażu.

Szczegóły kursu makijażu dla początkujących

Nasza propozycja obejmuje 16 godzin dydaktycznych, każda po 45 minut. Podczas lekcji gwarantujemy nabywanie kompleksowej wiedzy i umiejętności, które pozwolą na tworzenie profesjonalnych makijaży. Dzięki naszemu kursowi makijażu od podstaw można poznać różne techniki oraz tzw. kosmetyczne triki oparte na różnego rodzaju kosmetykach do makijażu, pędzlach czy sposobach malowania. Prezentowany przez nas 16-godzinny kurs makijażu odbywa się przez dwa dni i dostosowany jest w pełni do osób początkujących. Kursanci nabywają w dostosowanym tempie wiedzę pozwalającą na komfortowy i sprawny rozwój.

Zdajemy sobie sprawę, że praktyka jest najważniejszym aspektem tego typu kursów, dlatego w planie znajduje się wiele godzin opartych na samodzielnych próbach. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanych i profesjonalnych makijażystów, którzy wyróżniają się doświadczeniem oraz przez lata zdobywanymi umiejętnościami. Będą w stanie podzielić się wiedzą na temat zarówno makijażu dziennego, jak i wieczorowego. Kurs makijażu od podstaw to doskonały sposób na rozwój swoich pasji, zainteresowań, a także samodzielną pracę nad wyglądem. Po jego ukończeniu kursant będzie potrafił swobodnie wykonać make-up na każdą okoliczność w sposób precyzyjny, staranny i dokładny.

Kurs makijażu dla początkujących to niezwykle atrakcyjna opcja na szybkie, sprawne i proste zdobycie podstawowej wiedzy oraz cennych umiejętności. Nasza propozycja wyróżnia się bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny względem jakości, co dodatkowo przyciąga klientów. Jesteśmy przekonani, że kurs spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośniczek charakteryzacji wizerunku oraz estetyki!

Doskonałe połączenie teorii z praktyką

Prezentowany przez nas kurs makijażu składa się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych, co pozwala na skuteczne zdobywanie wiedzy i umiejętności. Podczas teorii zapoznasz się z informacjami dotyczącymi wizażu i makijażu. Do wszystkich zagadnień dołączamy bezpłatne materiały dydaktyczne, które możesz studiować na spokojnie w swoim domu. Kursy makijażu dziennego oraz wieczorowego w części praktycznej zapoznają Was z analizą kolorystyczną, sposobami pielęgnacji cery, makijażem odpowiednim zarówno na wyjścia w ciągu dnia, jak i wieczorem.

Atutem oferowanego przez nas kursu makijażu są zajęcia prowadzone w małych grupach, co sprzyja doskonałym i komfortowym warunkom do nauki. Nasi wykładowcy są przede wszystkim doświadczonymi praktykami-dydaktykami. Są po to, aby wytłumaczyć, pomóc, podpowiedzieć. Nie tworzymy sztucznej atmosfery szkolnej, dzięki czemu podczas trwania kursu wszyscy dobrze się bawimy. Chcemy, byś również stał się częścią naszej drużyny i razem z nami przeżył przygodę podczas kursu makijażu dziennego i wieczorowego. Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym, a także uzyskaniem certyfikatu oraz zaświadczenia na druku MEN poświadczających ukończenie kursu makijażu.

Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis! W STYL – STUDIO. Na kurs makijażu zapraszamy na ul. Sobótki 5, gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Harmonogram szkolenia kurs makijażu

Pragniemy przybliżyć harmonogram szkolenia, aby przed przystąpieniem do kursu makijażu każdy mógł wiedzieć, jak ciekawe zagadnienia na niego czekają! Obejmuje zatem takie elementy, jak:

Makijaż dzienny

Poznasz najważniejsze tajniki makijażu, które przydadzą Ci się na co dzień. Sprawdzą się w wykonywaniu make-upu do pracy, szkoły czy na tradycyjne wyjścia z domu.

Makijaż wieczorowy

Makijażem wieczorowym zajmiemy się bardzo kompleksowo z tego względu, że potrzebuje on najwięcej czasu. Musi być odpowiednio wykonany, a następnie właściwie utrwalony, aby jednocześnie wyglądał naturalnie i pięknie.

Rodzaje i pielęgnacja cery

Dobór kosmetyków

Nabywając kompleksową wiedzę na temat makijażu, jednym z najważniejszych punktów są informacje na temat cery oraz jej rodzajów. Profesjonalista powinien w bardzo szybki sposób ustalić typ skóry klientki, aby dobrać do niej odpowiednie kosmetyki. Dodatkowo w makijażu bardzo istotną rolę odgrywa codzienna pielęgnacja, dlatego to niezwykle ważne aspekty, poruszane na kursie makijażu od podstaw.

Teoria czterech pór roku

Analiza kolorystyczna

Teoria czterech pór roku to inaczej analiza kolorystyczna polegająca na założeniu, że istnieje 5 podstawowych kolorów: czerwony, żółty, zielony, niebieski i fioletowy. Ich odcień ma duży związek z konsultacjami wizerunkowymi, które wiążą się z charakterem oraz typem kolorystycznym. Pozwala to na odpowiednie dobranie barw do danej klientki.

Konturowanie kształtu twarzy

Konturowanie to w dzisiejszych czasach jedna z najważniejszych czynności w makijażu. Odpowiednie użycie bronzera i rozświetlacza sprawia, że owal twarzy potrafi się całkowicie zmienić, a rysy są o wiele bardziej widoczne.

Warsztat blendowania – łączenie kolorów na powiekach

Nakładanie cieni na powieki to jedna z najważniejszych lekcji w naszym kursie makijażu. Właściwe blendowanie za pomocą pędzli potrafi sprawiać wiele trudności i potrzebuje najwięcej czasu nauki praktycznej. Jest to konkretny ruch, dzięki któremu możliwe jest budowanie przepięknych, rozprzestrzenionych kolorów, co tworzy bardzo delikatny i ciekawy make-up.

Dobieranie kształtu brwi do kształtu twarzy

Brwi to pozornie minimalistyczny element twarzy, ale tak naprawdę piorunująco działa na prezentację całego makijażu. Ich nieodpowiednie malowanie może zepsuć cały look, co często zdarza się amatorom. Na naszym kursie makijażu dla początkujących nauczymy Cię zarówno właściwego doboru kształtu brwi oraz samego odcienia, jak i precyzyjnego malowania.

Co otrzymasz w cenie kursu

 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Komentarze

 1. Odbyty kurs wizażu, stylizacji i makijażu w placówce Styl Studio uważam za bardzo udany. Wiedza, która została mi przekazana była wyczerpująca, na każdy temat otrzymałam bardzo cenne wskazówki, które będą przydatne w dalszej praktyce.
  Nauczycielka bardzo kompetentna, godna zaufania, pomocna i co bardzo istotne miła i sympatyczna.
  Z czystym sumieniem mogę polecić ten kurs i ta placówkę.

 2. W kwietniu 2016 roku rozpoczęłam kurs makijażu, wizażu i stylizacji. Pozytywne nastawienie prowadzącej uważam za bardzo pokrzepiające duszę w chwilach zwątpienia w trakcie zajęć praktycznych. Za plus uważam wiele nowych ciekawostek, których nie można dowiedzieć się z YOU TUBE. Moja wiedza została pogłębiona o kluczowe podstawowe elementy bez, których nie można iść do przodu. CHĘTNIE skorzystam z następnych kursów.
  Serdecznie POLECAM!

 3. Szkolenie przeprowadzone było w sposób spełniający moje oczekiwania. Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne były wystarczające. Polecam kursy w placówce Styl – Studio. Atmosfera bardzo sympatyczna:)

 4. Bardzo dziękuję, że mogłam tu być i ukończyć kurs w super miejscu z cudownymi ludźmi.
  Myślę, że skorzystam w przyszłości z innego kursu.
  Dziękuję i pozdrawiam.

 5. Bardzo polecam kurs przeprowadzony z wizażu, stylizacji i makijażu. Prowadząca posiada dużą wiedzę, którą potrafi przekazać. Bardzo miła i przyjemna atmosfera. Teoria jak i praktyka przekazywana w jasny i nieskomplikowany sposób, bez zbędnego owijania w bawełnę.

Komentowanie jest wyłączone