Szkolenie z krótkim wstępem teoretycznym i długą praktyką manicure.
Na szkolenie prosimy przyjść z własną modelką, na której będziesz praktykować.
Czas szkolenia:
kurs trwa – 1 dzień.

Kurs odbywa się w max 3 osobowej grupie.
Po zakończeniu kursu uzyskasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat ukończenia kurs manicure tytanowy.
(w j.polskim, dostępne także w j.angielskim opłata 10 zł.)

Manicure to sposób na piękne i oryginalnie wyglądające paznokcie. Jest to zabieg któremu poddają się w szczególności kobiety. Jeśli chcesz nauczyć się właściwego wykonywania zabiegu lub wprowadzić go do oferty salonu urody to czas poznać kurs manicure tytanowy. Metoda ta gwarantuje trwalszy efekt i jest bezpieczniejsza dla paznokci. W Placówce Kształcenia Ustawicznego „Styl- Studio” prowadzimy kurs manicure tytanowy, na który serdecznie Państwa zapraszamy. Na szkolenie prosimy przyjść z modelkę, na której będziecie praktykować.

Uczestnictwo w kurs manicure tytanowy zapewnia zyskanie gruntownej wiedzy z zakresu manicure tytanowego, poprawienie umiejętności oraz osiągnięcie wyższego poziomu w zakresie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych dłoni.

Kurs manicure tytanowy, jak wszystkie kursy w STYL – STUDIO podzielony został na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Cenimy sobie przede wszystkim przekazywanie wiedzy w praktyce, a nie za pomocą nudnych i niezrozumiałych definicji. Większość czasu pozostawiamy na ćwiczenia, które każda uczestniczka może wykonywać na modelce, z którą przyszła na kurs. Szkolenie trwa jeden dzień. W trakcie szkolenia poznasz wszystkie tajniki manicure tytanowego, dowiesz się, jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu, nauczysz się przygotowywać stanowisko pracy do wykonywania usług pielęgnacyjnych oraz poznasz technikę wykonania manicure tytanowego.

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN ukończenia kursu manicure tytanowego. Nasi kursanci zawsze mają możliwość darmowych konsultacji ze specjalistami oraz pogłębiania swojej wiedzy i zainteresowań. Posiadamy w pełni wyposażoną pracownię dydaktyczną, a wszystkim uczestnikom kursu wręczamy darmowe materiały, dzięki którym będą mogli przypomnieć sobie omawiane zagadnienia również w domu. Zapisz się na zajęcia już dziś i odbierz swój gratis! w STYL – STUDIO. Na kurs zapraszamy na ul. Sobótki 5 gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Wymagania:

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs lub paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

Program szkolenia zawiera:

 • organizację stanowiska pracy
 • anatomię i choroby paznokcia
 • przeciwwskazania do manicure
 • wykonanie manicure frezarkowego
 • przygotowanie płytki paznokcia
 • prawidłowa aplikacja produktów
 • technika wykonania manicure tytanowego
Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.