fbpx

Styl Studio

Kursy odnowy biologicznej

Kurs masażu gorącymi muszlami z Filipin

Czujesz, że stoisz w miejscu? Potrzebujesz rozwoju?

A gdyby tak wprowadzić nową usługę w salonie?

To, czym chcemy Cię zainteresować, jest kurs masażu gorącymi muszlami.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 5 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Poznaj korzyści wynikające z kursu:
– dawka wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty kursów online. Kursy online są idealną alternatywą do kursów stacjonarnych. Wybierając nasze kursy online, oszczędzasz czas oraz pieniądze i zdobywasz najlepszą wiedzę, która pozwoli Ci się rozwijać. Kursy online

kurs stylizacji paznokci
Kurs henna brwi

Ten bardzo interesujący, ciekawy i obfitujący w zmysłowe doznania masaż polecany jest wszystkim, którzy chcą spróbować czegoś całkowicie nowego. Zabieg ten cieszy się stałym zainteresowaniem klientów i klientek. Jednocześnie przynosi ulgę zmęczonym mięśniom i psychice. Masaż gorącymi muszlami fantastycznie uspokaja i relaksuje, dzięki czemu można wrócić do rzeczywistości z nową energią do działania.

W programie kursu

  • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
  • zastosowanie i budowa muszli
  • wskazania i przeciwwskazania do wykonania masażu
  • przygotowanie stanowiska pracy
  • konsultacje z klientem
  • wykonanie masażu gorącymi muszlami z Filipin

 

 

 

 

 

Teoria

Praktyka

W każdej dziedzinie teoria to podstawa. Podczas zajęć teoretycznych poznasz budowę i zastosowanie muszli. Nauczysz się, jak przygotować stanowisko pracy zgodnie z zasadami higieny oraz jak prawidłowo przygotować klientów. Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i dowiesz się wszystkiego o specyfice wykonania masażu gorącymi muszlami.
 
 
 
 

 

Praktyka czyni mistrza, dlatego po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Podczas zajęć skupimy się na specyfice wykonania masażu gorącymi muszlami. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci dokumenty ukończenia kursu, nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne do profesjonalnego wykonania tej usługi.
 

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-13. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs masażu gorącymi muszlami to idealny wybór dla Ciebie. Zapisz się dzisiaj. Ograniczyliśmy liczbę osób na kursie dla lepszego komfortu nauki. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.