fbpx

Styl Studio

Kursy w Styl-Studio

Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest do osób poszukujących nowego zawodu. Szkolimy osoby, które pragną zdobyć gruntowną wiedzę lub potwierdzić swoje umiejętności i uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe. Dostarczamy kursów w szeroko rozumianej branży beauty. Znajdziesz u nas szkolenia kosmetyczne, kursy z zakresu stylizacji paznokci, stylizacji rzęs i brwi oraz wizażu i makijażu. W ofercie szkoleniowej posiadamy również kursy związane z tematyką zbiegów spa, dietetyczne oraz biznesowe, które stanowią idealne uzupełnienie oraz rozszerzenie wiedzy.

Nieustannie pracujemy na nasz wspólny sukces, jakim jest zaufanie stale powiększającego się grona kursantek i kursantów. Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest do osób, które chcą spróbować sił w branży beauty oraz tych, które pragną dalszego rozwoju zawodowego i zdobycia tytułu Instruktora w danej dziedzinie. Przeszkoliliśmy ponad 8000 osób na kursach stacjonarnych, a w ofercie kursów online zaufało nam ponad 10 000 osób, co potwierdziło wiele opinii i rekomendacji. 

Priorytetowym jest dla nas dostarczenie rzetelnej wiedzy w prosty i zrozumiały sposób. Realizujemy kursy stacjonarne oraz online, a zawarta w nich teoria i praktyka, pozwala na lepsze poznanie technik pracy oraz doskonalenie umiejętności. Cieszymy się, że możemy sprzyjać Twojemu rozwojowi.

Dlaczego warto wybrać kurs w Styl-Studio?

Jesteśmy maksymalnie skoncentrowani na zajęciach praktycznych. Dzięki kompleksowo wyposażonych pracowniach kosmetycznych jesteśmy w stanie zagwarantować naszym kursantom zdobycie wartościowych umiejętności, które będą nieocenione w nowym zawodzie.

Wiemy, że zaplecze teoretyczne jest szalenie ważne, a w pracy dodaje pewności wykonywanym czynnościom. Zwracając na to uwagę, wyposażamy każdego kursanta w konspekt edukacyjny będący kompendium wiedzy w danej dziedzinie. Jako nieliczna firma na rynku usług szkoleniowych wydajemy dokument potwierdzający wiedzę na oryginalnym giloszu. Radość kursantów, którzy uzyskują świadectwo szkolne jest bezcenna. Zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej ma swoją określoną rangę i jest honorowane przez wszystkie organy państwowe.

Posiadamy wpis do ewidencji instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi, co sprawia że współpracujemy z wieloma instytucjami, urzędami i firmami. Realizujemy szkolenia zlecone przez urzędy i przez nie dofinansowane, wypełniamy wszelkie związane z tym formalności.

Prowadzimy bezpłatne konsultacje po ukończonych kursach online. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji – spokojnie możesz liczyć na naszą pomoc.

Sprawdź, co otrzymasz w cenie kursu

Dlaczego warto zainwestować w kursy online?

Nasze kursy online dostarczą Ci profesjonalnej wiedzy z najbardziej popularnych zabiegów w branży Beauty. Szkolenie jest tak opracowane, by dostarczyć niezbędnych informacji, szczególnie dla osób początkujących oraz są idealnym uporządkowaniem wiedzy dla osób już zaawansowanych. To wyjątkowa szansa na zdobycie nowych kompetencji bez wychodzenia z domu.

Potwierdzeniem zdobytej wiedzy jest imienny certyfikat, dostępny w języku polskim i angielskim. Na żadnym dokumencie nie ma informacji, że kurs odbył się online. Najważniejsze są Twoje umiejętności, a zdobyty dokument ma je potwierdzić.

Korzystasz z kursu, kiedy jest Ci wygodnie. Zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i komputerze stacjonarnym. Dosłownie w dowolnym miejscu i czasie. Szkolenie jest dostępne bez ograniczeń czasowych. Nasze kursy online to niezbędna wiedza teoretyczna zapisana w konspekcie edukacyjnym oraz część praktyczna przedstawiona w treści video. Całość jest podana w jasnej i przystępnej formie, a komentarz lektora przybliża specyfikę zabiegu.

Na platformie dostępnych jest ponad 60 kursów z branży Beauty. To modułowe oraz kompleksowe kursy kosmetyczne, stylizacji paznokci, stylizacji brwi i rzęs, a także wizażu i makijażu. Spośród dostępnych szkoleń znajdziesz również kursy dietetyczne oraz biznesowe. Jeśli posiadasz już ugruntowaną wiedzę i chcesz się podzielić nią z innymi, masz szansę rozwoju, ponieważ oferujemy także kursy instruktorskie.

Zdobywaj nową wiedzę, rozwijaj się z naszymi kursami online.

Strona formalna

Placówka Kształcenia Ustawicznego “Styl-Studio” w Łodzi jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego, która funkcjonuje w oparciu o poniższe dokumenty:

Wpis do Ewidencji Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem: EKF-VI- 4320- 8-p.n./2002
Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych (RSPO): nr 53191
Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi pod numerem ewidencyjnym: 2.10/00020/2004
Dzięki temu wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zaświadczenie wydawane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632). Dokument jest respektowany i honorowany w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego. 

Dokumenty, które otrzymujesz po ukończeniu kursu

Certyfikat-zaswiadczenie-hologram