Kurs peeling kawitacyjny i ultradźwięki

Ceny i terminy nadchodzących kursówZobacz “Kurs online depilacja ciała woskiem”

Masz pytania? Zadzwoń do Styl-Studio!

kom.: 602 494 296
kom.: 608 738 949
masz pytanie napisz

Plan zajęć kurs peeling kawitacyjny i ultradźwięki:

Kurs trwa – 1 dzień.

Godziny rozpoczęcia podane na stronie “Terminarz i cennik“.

Kurs odbywa się w max 2 osobowej grupie.

Po zakończeniu kursu otrzymasz:

Zaświadczenie na druku MEN.
Certyfikat ukończenia kurs peeling kawitacyjny i ultradźwięki.
(j. polski, dostępny w j. angielskim opłata 10 zł.)

Zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi wykonywane w salonach medycyny estetycznej w ostatnim czasie są bardzo modne. Kobiety coraz bardziej dbają o swój wygląd i starają się wyglądać jak najlepiej. Niektóre zabiegi są mniej inwazyjne, a niektóre bardziej. W gabinetach kosmetycznych dostępna jest bogata oferta usług, które sprawiają, że skóra staje się lepiej nawilżona, odżywiona, ujędrniona. Jednym z zabiegów, który cieszy się niesłabnącą popularnością, jest peeling kawitacyjny. Czym dokładnie jest kawitacja ultradźwiękowa? Kto może z niej korzystać? Kiedy się ją wykonuje oraz jakie przynosi efekty? Jakie są przeciwwskazania? Na wszystkie pytania odpowiedź znajdziesz w tym tekście. Peeling kawitacyjny to zabieg, który – wykonywany regularnie – pomoże zachować zdrową, promienną i piękną cerę na długie lata. Dbanie o cerę gwarantuje młody wygląd i zdrową skórę. Regularne uczęszczanie do kosmetyczki i korzystanie z różnych zabiegów sprawia, że wyglądamy lepiej, a co za tym idzie, lepiej się ze sobą czujemy i pozbywamy się kompleksów.

Złuszczanie naskórka to podstawa pielęgnacji

Większość z nas doskonale wie o tym, że nagromadzenie martwego naskórka nie służy cerze i wygląda nieestetycznie, dlatego zaleca się, aby minimum raz w tygodniu wykonać peeling. Peelingi domowe dają satysfakcjonujące efekty i pozwalają zachować skórę w dobrej kondycji. W zależności od typu cery (trądzikowa, wrażliwa, tłusta, naczynkowa) należy z rozwagą dobierać kosmetyki. W domowym zaciszu łazienki można więc bezpiecznie wykonywać peeling mechaniczny lub chemiczny – inaczej określany jako enzymatyczny. Najczęściej po wykonaniu takiego zabiegu nakłada się jeszcze maseczkę dla uzyskania lepszego efektu. Jeśli jednak chce się dogłębnie i profesjonalnie pozbyć martwego naskórka, należy wybrać się do kosmetyczki i wykonać peeling kawitacyjny. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i delikatny. Na czym polega? Zabieg ten ma na celu usunięcie martwego naskórka i nadmiaru sebum przy pomocy ultradźwięków. To właśnie w ultradźwiękach tkwi cały sekret. Już po jednym zabiegu można dostrzec pozytywne i widoczne rezultaty. Aby efekt utrzymywał się długo i był zadowalający, najlepiej połączyć go z peelingami regularnie wykonywanymi w domu.

Peeling kawitacyjny – efekty zabiegu

Kawitacja jest peelingiem, który wykorzystuje ultradźwięki, aby pozbyć się martwego naskórka. Na jakie efekty można liczyć, decydując się na ten zabieg? Przede wszystkim na wyraźne odświeżenie oraz głębokie oczyszczenie skóry. Po zabiegu cera jest wygładzona, a także ma bardziej wyrównany koloryt. Jeden przyjemny i całkowicie bezpieczny zabieg może więc przynieść skórze wiele korzyści. Dodatkową zaletą jest także masaż, który wykonywany jest podczas zabiegu za sprawą ultradźwięków. Dzięki temu skóra zostaje pobudzona i wzrasta produkcja kolagenu, który jest bardzo ważny, jeśli chodzi o ujędrnienie skóry i spłycanie drobnych zmarszczek. Efekty peelingu kawitacyjnego można zaobserwować już po pierwszym zabiegu.

W harmonogramie szkolenia:

 • peeling kawitacyjny i ultradźwięki w kosmetyce
 • wskazania i przeciwwskazania w zabiegach
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • diagnoza stanu skóry i wywiad z klientką
 • przygotowanie klientki do zabiegu
 • obsługa urządzenia
 • wykonanie peelingu kawitacyjnego i ultradźwięków

Główne informacje o kursie

Na kurs należy przyjść z własną modelką, na której będzie wykonywany zabieg. Kurs trwa jeden dzień. Harmonogram obejmuje takie zagadnienia, jak: peeling kawitacyjny i ultradźwięki w kosmetyce, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, przygotowanie stanowiska pracy, obsługa urządzenia, diagnoza stanu skóry. Kurs przeprowadzany jest w maksymalnie czteroosobowych grupach. Każda osoba uczestnicząca w kursie peeling kawitacyjny otrzyma po jego ukończeniu certyfikat. W ofercie każdego nowoczesnego i profesjonalnego salonu kosmetycznego powinien znaleźć się peeling kawitacyjny. Kurs w placówce Styl-Studio przeprowadzany jest na najwyższym poziomie. Wiedza przekazywana jest bardzo dokładnie i w zrozumiały sposób. W ramach jednego dnia zajęć każda osoba uczestnicząca w kursie otrzymuje pełne przeszkolenie w tym zakresie. Kurs peeling kawitacyjny rozpoczyna się wykładem teoretycznym, po którym wykonywane są zadania praktyczne.

Przebieg zabiegu

Skoro opisany już został zabieg, czym jest, jakie przynosi efekty i kto może z niego skorzystać, warto przedstawić, jak wygląda sam przebieg peelingu kawitacyjnego, skoro jest on nieinwazyjny i bezbolesny. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Kosmetyczka rozpoczyna go od dokładnego oczyszczenia skóry, a następnie jej nawilżenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ to właśnie nawilżenie jest pośrednikiem pomiędzy falami ultradźwiękowymi a skórą. Następnie rozpoczyna się masowanie skóry. W tym celu wykorzystywane jest specjalne urządzenie, które generuje ultradźwięki. Cała procedura nie trwa długo, a bezpośrednio po niej można wykonać kolejny zabieg, bowiem tak przygotowana skóra bardzo dobrze wchłania składniki odżywcze. Najlepsze efekty peeling kawitacyjny przynosi, kiedy wykonywany jest regularnie, np. raz w miesiącu lub dwa razy w miesiącu. Może być wykonywany nie tylko na skórze twarzy, ale także na szyi, dekolcie, plecach, a nawet dłoniach. Najlepiej, jeśli zdecydujemy się na niego w okresie od września do kwietnia, aby nie narażać złuszczonej skóry na działanie silnych promieni słonecznych.

Kawitacja – dla kogo?

Tak naprawdę kawitacja ultradźwiękowa jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, dlatego mogą z niego korzystać wszyscy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Niezależnie, czy posiada się skórę wrażliwą, delikatną, trądzikową, tłustą czy suchą. Jest to zabieg bardzo uniwersalny, który sprawdzi się u każdej osoby. Zawsze przyniesie mnóstwo korzyści, niezależnie od stanu cery. Osoby z cerą suchą zauważą spłycenie zmarszczek i odżywienie skóry, natomiast u osób z cerą tłustą nastąpi jej oczyszczenie, usunięcie sebum, a skóra odzyska zdrowy wygląd. Osoby, które nie zmagają się z żadnym problemem, zauważą odżywienie i wyrównanie kolorytu.

Peeling kawitacyjny – kurs

Jeśli należysz do osób, które chcą się uczyć, podnosić swoje kwalifikacje i ciągle zdobywać nowe umiejętności, warto wybrać się na kurs peeling kawitacyjny. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to zabieg, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród pań, warto poszerzyć swoje umiejętności o tę dziedzinę. Kurs ten z pewnością pozwoli poszerzyć ofertę usług. Jeśli więc w ofercie Twojego salonu nie ma kawitacji ultradźwiękowej, czas najwyższy to zmienić. Kurs organizowany jest między innymi przez firmę Styl-Studio.

Poszerz ofertę usług w swoim salonie

Czegoś nie potrafisz? Stresujesz się, że czegoś nie umiesz? To normalne! Po to przychodzisz na kurs, aby się wszystkiego nauczyć i nabyć potrzebne umiejętności. Zajęcia praktyczne prowadzone są pod czujnym okiem znakomitych dydaktyków i kosmetologów. Jeśli chodzi o terminy kursów oraz ich ceny, wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej stylstudio.eu. Całe szkolenie kończy się egzaminem zarówno teoretycznym, jak i praktycznym. Osoby, które uczęszczają na kurs, mają do swojej dyspozycji w pełni wyposażoną pracownię dydaktyczną, a po zakończeniu kursu otrzymują bezpłatne materiały, dzięki którym szybko i łatwo można przypomnieć sobie cały zakres teoretyczny. Obecnie na rynku, w dobie dużej konkurencji, aby się przebić i przyciągnąć do siebie klientów, trzeba nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i posiadać szeroką ofertę usług, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Peeling kawitacyjny jest zabiegiem bardzo popularnym i często wykonywanym w salonach kosmetycznych, dlatego warto mieć go w swojej ofercie. Wpłynie to na prestiż salonu i przyciągnie więcej klientów, którzy będą właśnie tą usługą zainteresowani. Zapisz się na kurs peeling kawitacyjny i zaproponuj ten zabieg swoim klientom!

Co otrzymasz w cenie kursu
 • ZaświadczenieZaświadczenie

  • Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.
  • Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.

 • CertyfikatCertyfikat

  Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat „STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 10 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.

 • Skrypt szkoleniowySkrypt Szkoleniowy

  Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.

 • KosmetykiProfesjonalna pracownia

  Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.

 • Kupony rabatoweKupony rabatowe

  Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.

 • KawaKawę, herbatę

  Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.

 • Produkty do kosmetykiMożliwość zakupu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonale kosmetyki i akcesoria do pracy.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejNiższe ceny na inne kursy

  Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.

 • Zniżki na kursy kosmetyki praktycznejKonsultacje po szkoleniu

  Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.