Szkolenia stylizacji

Ceny i terminy nadchodzących kursówKurs online stylizacji paznokci

Masz pytania? Zadzwoń do Styl-Studio!

kom.: 602 494 296
kom.: 608 738 949
masz pytanie napisz

Praktyka to dla nas priorytet!

Kurs zaplanowany na 40 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min),
po krótkim wstępie teoretycznym pozostaje już tylko praktyka!

Plan zajęć kursu:

Czas trwania szkolenia:
w tygodniu – 5 dni, zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 15:00.
w weekendy – 4 dni, zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 17:00.

Dłonie są poniekąd wizytówką każdej kobiety, dlatego ich atrakcyjność oraz estetyka przyciąga uwagę i świadczy o elegancji. Szeroka dostępność rozmaitych szkoleń sprawiła, że stylizacja paznokci zaczęła cieszyć się dużym zainteresowaniem ze strony kobiet w różnym wieku. Stała się wręcz pewnego rodzaju hobby, w którym można się rozwijać i nabywać doświadczenia. W związku z tym, w naszej bogatej ofercie szkoleń nie mogło zabraknąć kursu stylizacji paznokci, pozwalającego na zdobycie kompleksowej wiedzy oraz konkretnych umiejętności umożliwiających wykonywanie manicure i pedicure w pełni profesjonalny sposób. Oferujemy najwyższej jakości kurs, dzięki któremu nauka przebiega szybko, sprawnie i komfortowo. Jest to doskonały sposób na rozwój swoich kompetencji i pasji.

Wymagania:

Osoby, które pragną pracować w branży beauty, warto aby posiadały ku temu odpowiednie predyspozycje. Przede wszystkim ważnym jest wykazywanie się dużą cierpliwością w pracy oraz kontaktach z klientami. Osoby chcące zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs lub paznokci powinny wykazywać się dbałością o szczegóły, a także starannością i dokładnością w pracy. Ważna jest precyzja ruchów dłoni oraz umiejętność pracy prawej i lewej ręki jednocześnie. W tak precyzyjnej pracy ważny jest bardzo dobry wzrok, dlatego wskazane jest aby osoby mające wadę wzroku zabrały okulary na szkolenie.

Program szkolenia:

 • anatomia, zmiany i choroby paznokcia
 • tworzenie stanowiska pracy
 • higiena w salonie – dezynfekcja, sterylizacja, antyseptyka
 • ekspresowy manicure frezarkowy
  – praca frezarką, dobór frezów, poprawne usuwanie skórek, usuwanie hybrydy, sztucznych paznokci
 • manicure klasyczny – praca z narzędziami ostrymi
 • manicure kombinowany – zastosowanie odpowiednich narzędzi i technik dla perfekcyjnej aplikacji lakieru
 • aplikacja lakieru hybrydowego “pod skórki”
 • manicure japoński
 • manicure spa – peeling i masaż dłoni wraz z zabiegiem pielęgnacyjnym
 • metoda żelowa, acrygel
  – prawidłowe przygotowanie płytki
  – właściwe podstawienie szablonów
  – budowanie paznokci jednolitych- kształt kwadrat, owal, migdał
  – aplikacja produktu, zaciskanie i tworzenie tunelu
  – technika piłowania paznokci krok po kroku
  – aplikacja koloru “pod skórki”
  – uzupełnienie paznokci

Stylizuj paznokcie na wiele sposobów!

Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy niezwykle szeroką ofertę kursów stylizacji paznokci, z których każdy pozwala na naukę innego sposobu malowania, zdobienia czy kompleksowego wykonania mani- czy pedicure. Pierwszym z nich jest kurs hot manicure – charakteryzuje się poznawaniem tajników na temat wspomnianego zabiegu. Szkolenie to wiążę się z pielęgnacją oraz masażem dłoni, co opiera się głównie na wiedzy kosmetycznej.

W oferowanej przez nas bazie kursów stylizacji paznokci można znaleźć kurs manicure hybrydowy, japoński oraz klasyczny. Są to propozycje cieszące się największą popularnością, uznawane za podstawę pielęgnacji paznokci. Pierwszy z nich zachwyca długotrwałością, drugi natomiast delikatnością i subtelnością. Kurs stylizacji paznokci manicure klasycznego to jedna z najbardziej tradycyjnych opcji. Dodatkowo na naszej stronie internetowej można poznać tajniki manicure frezarkowego, charakteryzującego się obsługą odpowiedniego sprzętu, a także biologicznego polegającego na odpowiedniej pielęgnacji dłoni. W ofercie posiadamy także bardziej zaawansowane opcje, takie jak kurs manicure tytanowego czy kombinowanego. Są to nowoczesne rozwiązania pozwalające na bardziej innowacyjne możliwości. Dla zainteresowanych pedicure stworzyliśmy kurs kosmetyczny, dzięki któremu Panie będą mogły zagłębić się w tajniki paznokci u stóp. W tak kompleksowych usługach nie mogliśmy zapomnieć także o kursach przedłużania paznokci, co tworzy aktualny trend. Ten sposób stylizacji paznokci cieszy się dużą popularnością, dlatego umożliwiamy szkolenia metodą żelową na tipsie oraz szablonach: migdał i kwadrat.

Zapraszamy najwcześniej na 15 minut przed rozpoczęciem szkolenia.
W razie rezygnacji z kursu zwrot zadatku nie przysługuje!

Po zakończeniu kursu uzyskasz:

Certyfikat ukończenia kursu stylistki paznokci
(w j.polskim, dostępne także w j.angielskim opłata 10 zł.)
Zaświadczenie na druku MEN.

Komentarze

 1. Jestem Bardzo zadowolona z odbytego kursu. Super atmosfera i ogrom wiedzy przekazano mi w ciągu trwania tego kursu. Uzyskałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie.
  Rewelacja!!!

 2. Kurs stylizacji paznokci został przeprowadzony w sposób zadowalający. Teoria jak i praktyka została przeprowadzona w sposób zrozumiały. Nie żałuję, że przyszłam na ten kurs, nauczyłam się wiele nowych rzeczy, bardzo zaciekawiło mnie robienie paznokci. Atmosfera bardzo pozytywna, z pewnością miło będę wspominać pełen profesjonalizm.
  Polecam!

 3. Jestem bardzo zadowolona z kursu stylizacji paznokci, prowadzony był w miłej atmosferze.
  Chętnie skorzystam z innych kursów w “Styl – Studio”.

 4. Bardzo polecam kurs stylizacji paznokci. Zdobyta wiedza podczas przebytego kursu na pewno pomoże mi w uruchomieniu działalności i dalszej pracy. Atmosfera panująca podczas zajęć jest bardzo miła a osoba prowadząca zajęcia jest kompetentna i potrafi w prosty sposób przekazać dużo wiedzy nawet dla osób mało doświadczonych.

 5. Wszystkie tematy z zakresu szkolenia zostały omówione szczegółowo i dogłębnie. Pani Aneta dzieliła się swoją wiedzą w sposób czytelny i rzetelny. Spędziłam bardzo miłe 5 dni i wiem, że dzięki temu kursowi moja przygoda ze stylizacją paznokci dopiero nabierze rozpędu.

 6. Podczas kursu stylizacji paznokci bardzo mi się podobało. W palcówce bardzo miła atmosfera. Szybkie odpowiedzi na pytania. Dużo wiedzy, która przyda się w mojej przyszłej pracy jako stylistka paznokci. Ciekawie przekazywana wiedza, dużo kosmetyków i akcesoriów do stylizacji paznokci dostępnych dla kursanta.

Komentowanie jest wyłączone