Jesień nieodłącznie kojarzy się z edukacją, przede wszystkim w związku z powrotem dzieci do szkół po wakacjach oraz studentów rozpoczynających rok akademicki. W tym czasie również rokrocznie obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela. To wyjątkowy czas skupienia się na przyswajaniu wiedzy, jak i nowych umiejętności. W obecnych czasach kursy online są najlepszą propozycją permanentnego kształcenia. Cytując klasyka “Nauka to pokarm dla rozumu”.

Kursy i szkolenia online to przyszłość edukacji

14 października to Dzień Edukacji Narodowej, który upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej. Jego znaczeniem jest podkreślenie wiodącej roli nauczycieli w jakości edukacji. Wiemy, jak istotny jest rozwój osobisty oraz zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Dlatego wybierając nasze kursy online, zawsze możesz liczyć na wsparcie Instruktora. Na platformie edukacyjnej Styl-Studio znajdziesz kursy z szeroko rozumianej branży beauty. Kursy i szkolenia online stały się ostatnio bardzo popularną formą edukacji.

Jakie są sprawdzone kursy online?

W kursy przez Internet warto inwestować, ale tylko w sprawdzonych miejscach, jak Styl-Studio. Placówka istnieje na rynku usług szkoleniowych od 1997 roku i posiada wszystkie wymagane dokumenty do prowadzenia szkoleń. Spośród nich należy wymienić przede wszystkim Wpis do Ewidencji Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych. Tym samym Placówka posiada uprawnienia do wydawania zaświadczeń na druku MEN, które są honorowane przez wszystkie organy nadzoru państwowego. Poza tym, Styl-Studio posiada Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych i Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Profesjonalne kursy kosmetyczne

Prezentujemy najbardziej popularne kursy online na naszej platformie edukacyjnej:

Dlaczego warto zainwestować w kursy online?

Inwestycja w kursy online w Styl-Studio przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim to edukacja bez ograniczeń. Z uwagi, że wszystkie materiały w kursie są dostępne 24 godziny na dobę, możesz korzystać z nich w dowolnej chwili. Taka forma nauki jest bardzo komfortowa, ponieważ możesz się uczyć w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych. Szkolenia online są bez limitu. Oznacza to, że po zakupie kurs już na zawsze pozostaje do dyspozycji na Twoim koncie. 

Kursy zawodowe online to bardzo ciekawa perspektywa nauki dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w branży kosmetycznej. Poziom nauki jest odpowiednio dostosowany do zaawansowania. Dlatego oferta szkoleniowa obejmuje zarówno kursy dla osób początkujących, jak i tych które już posiadają podstawy i pragną rozwinąć swoje umiejętności. Kolejny mocny punkt, jeśli chodzi o korzystanie z nauki online, to automatyzacja przy tworzeniu profilu. Proces zakupowy jest bardzo sprawny, ponieważ konto użytkownika zakładane jest już przy zakupie szkolenia. Kursy zawodowe online z certyfikatem zapewniają maksymalnie uproszczoną formę zakupu. Z uwagi na to, że jest możliwość skorzystania z szybkich płatności, dostęp do szkolenia jest wręcz błyskawiczny.

Co najważniejsze, kursy online dostarczają kompleksowej wiedzy. Składają się z konspektu edukacyjnego zawierającego wszystkie potrzebne informacje, ale i treści video. Filmy instruktażowe przedstawiają profesjonalne wykonanie zabiegu krok po kroku. W podsumowaniu szkolenia jest test sprawdzający zdobytą wiedzę. Pozytywne zaliczenie testu sprawia, że generowany jest automatycznie certyfikat w dwóch językach: polskim i angielskim. Z uwagi na to, że jest w pliku pdf, można go samodzielnie wydrukować. Dokument jest w 100% wartościowy, ponieważ nie ma na nim informacji, że kurs odbył się przez Internet.

Kursy przez Internet – komfortowa forma nauki

Kursy online to komfortowa i tym samym efektowna forma zdobywania nowej wiedzy. Brak konieczności dojazdów do placówki szkoleniowej sprawia, że maksymalnie dbasz o swój czas, jak i finanse. Nauka przez Internet sprawia, że możesz zdobywać nową wiedzę bez względu czy jesteś w kraju czy za granicą. Z uwagi, że kursy online stanowią elastyczną formę nauki, można się dokształcać korzystać z dowolnego sprzętu: komputera, tableta czy smartfona. W dodatku, do materiałów które są dostępne w kursie, zawsze można powrócić. Bez znaczenia czy kurs został już ukończony czy jeszcze jesteś w trakcie jego realizacji. W podsumowaniu warto podkreślić o cennym wsparciu Instruktora, który jest do dyspozycji kursanta.