fbpx

Styl Studio

Kosmetyka

Kurs makijażu

Kurs makijażu

Zobacz jak łatwo możesz zdobyć nową wiedzę oraz umiejętności!

Jak często przyłapujesz się na tym, że doskwiera Ci brak rozwoju osobistego?

Rozwiązaniem, które chcemy Ci polecić jest inwestycja w siebie
i zapisanie się na kurs makijażu.

Szkolenie trwa: 2 dni 
Obejmuje 16 godzin dydaktycznych (1h-45min)

Datę i godziny rozpoczęcia zerknij w  “Terminarz i cennik“.

Co zyskujesz decydując się na kurs makijażu?
– dawkę wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Kurs robienia makijażu
Instruktor kursu makijażu
Instruktor wizażu

Makijaż to dla wielu kobiet niezbędny element codziennego wizerunku. Wytuszowane rzęsy, kreska na oku czy podkład na twarzy pozwalają na lepsze samopoczucie i zwiększenie pewności siebie. Dla kobiet makijaż bardzo często jest pewnego rodzaju pasją, pozwalającą choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości.  W związku z tak dużym zainteresowaniem, w ofercie naszych szkoleń nie mogło zabraknąć kursu makijażu.

Chcesz zapisać się na szkolenie?
Skontaktuj się z nami teraz. 

W programie kursu

  • makijaż dzienny
  • makijaż wieczorowy
  • rodzaje i pielęgnacja cery
  • teoria czterech pór roku
  • analiza kolorystyczna
  • perfekcyjny makijaż podkładowy
  • konturowanie kształtu twarzy
  • warsztat blendowania – łączenie kolorów na powiekach
  • aplikacja sztucznych rzęs – kępki
  • dobieranie kształtu brwi do kształtu twarzy

Teoria

Praktyka

Część teoretyczna zajęć to idealny moment na skuteczne zdobywanie wiedzy z zakresu rodzajów cery i sposobu ich pielęgnacji. Podczas teorii zapoznasz się z informacjami dotyczącymi wizażu i makijażu. Zapoznasz się profesjonalnym poradnictwem kolorystycznym, wykonaniem analizy urody klientki oraz doborem makijażu do cech fizycznych twarzy. Do wszystkich zagadnień dołączamy bezpłatne materiały dydaktyczne, które możesz studiować na spokojnie w  domu. 

W części praktycznej zapoznamy Cię z przeprowadzeniem analizy kolorystycznej oraz wykonaniem makijażu podkładowego wraz z konturowaniem twarzy. Skupimy się na pięknym rozłożeniu cieni na oku oraz aplikacji kępek rzęs, który nadaje wyrazistości i stanowi podstawę w makijażu okolicznościowym. Dzięki temu mamy pewność, że wręczając Ci dokumenty ukończenia kursu, nauczyliśmy Cię wszystkiego, co jest niezbędne do profesjonalnego wykonania tej usługi.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść w drugim dniu szkolenia. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-15. Na koniec odbywa się egzamin teoretyczny i praktyczny. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs makijażu to idealny wybór dla Ciebie. Podejmij decyzję dzisiaj, nie wiemy jak długo będziemy mieli wolne miejsca w interesującym Cię terminie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.