fbpx

Styl Studio

Kurs stylizacji paznokci

Kurs manicure hybrydowy i metoda żelowa

A gdyby tak profesjonalnie nauczyć się przedłużać paznokcie i poznać wszystkie tajniki z tym związane?

Jednym z częstszych problemów jest brak dostępu do usystematyzowanej i rzetelnie przedstawionej wiedzy.

Rozwiązaniem, które chcemy Ci szczególnie polecić, jest Kurs manicure hybrydowy i przedłużania paznokci.

Szkolenie trwa: 3 dni
Obejmuje 24 godziny dydaktyczne (1 h – 45 min)

Czy warto zainwestować w Kurs manicure hybrydowy i przedłużania paznokci? Tak, jeżeli chcesz osiągnąć to:
– dawka wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kursów online. To idealna alternatywa do kursów stacjonarnych. Kursy online, to nauka bez wychodzenia z domu, co daje optymalizację czasu i pieniędzy. Kursy online

Upiększanie dłoni i paznokci jest niezwykle ważnym zadaniem. Dlatego niezbędne są solidne podstawy, by profesjonalnie wykonywać zabiegi stylizacji paznokci. Proponowany przez nas pakiet kursów zapewni ciekawe uzupełnienie wachlarza usług w Twoim salonie.

W programie kursu

         1. dzień kursu – manicure hybrydowy

 • anatomia, zmiany i choroby paznokcia
 • tworzenie stanowiska pracy
 • higiena w salonie – dezynfekcja, sterylizacja, antyseptyka
 • manicure frezarkowy – praca frezarką, dobór frezów, poprawne usuwanie skórek oraz usuwanie stylizacji
 • manicure klasyczny – praca z narzędziami ostrymi
 • manicure kombinowany – zastosowanie odpowiednich narzędzi i technik dla perfekcyjnej aplikacji lakieru
 • aplikacja lakieru hybrydowego “pod skórki”

      2 i 3 dzień kursu – przedłużanie paznokci metodą żelową 

 • prawidłowe przygotowanie płytki
 • ekspresowy manicure frezarkowy
 • właściwe podstawienie szablonów
 • budowanie paznokci jednolitych- kształt kwadrat, squoval, oval, migdał
 • poprawna aplikacja produktu
 • tworzenie tunelu
 • technika piłowania paznokci krok po kroku
 • aplikacja lakieru hybrydowego “pod skórki”
 • uzupełnienie, korekta i odnowa paznokci

Teoria

Praktyka

W części teoretycznej dowiesz się, jak we właściwy sposób przygotować stanowisko pracy zgodnie z zasadami higieny. Poznasz anatomię paznokci, przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz rodzaje manicure. Dowiesz się o tajnikach związanych z przedłużaniem paznokci: podstawianie szablonów do różnych rodzajów płytki, budowie sztucznych paznokci, a także uzupełnieniu stylizacji.

Podczas szkoleń skupiamy się głównie na praktyce, aby jak najlepiej poznać techniczne aspekty wykonania zabiegu. Praktykujemy pracę frezami dla perfekcyjnego opracowania skórek, poświęcamy mnóstwo uwagi szablonom i ich właściwemu podstawieniu oraz budowie sztucznych paznokci, które później należy skrupulatnie opracować pilnikiem. Wisienką na torcie jest perfekcyjna aplikacja lakieru hybrydowego “pod skórki”.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść w każdym dniu szkolenia – zalecana jest naturalna płytka paznokcia i pozostawione do usunięcia skórki. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9 -15. Szkolenie kończy się egzaminem. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs manicure hybrydowy i metoda żelowa to idealny wybór dla Ciebie. Dlaczego nie warto zwlekać z rezerwacją terminu? Jest olbrzymie zainteresowanie tym szkoleniem, dlatego rezerwacja miejsca zagwarantuje Ci uczestnictwo w kursie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.

Kurs manicure

Marzysz o tym, aby zostać profesjonalną stylistką paznokci? Chciałabyś zdobyć potrzebną do tego wiedzę oraz kwalifikacje pod okiem doświadczonych szkoleniowców? Jesteś w dobrym miejscu. Placówka Kształcenia Ustawicznego “Styl – Studio” w Łodzi to miejsce, w którym organizowane są kursy manicure hybrydowego i metodą żelową, z naciskiem na praktykę oraz kompleksowe przygotowanie kursantów do pracy w zawodzie. Dołącz do szkolenia w dogodnym dla siebie terminie już dziś!

Powody, dla których warto odbyć kurs manicure właśnie u nas

Jako że należymy do grona niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego, po szkoleniu otrzymasz od nas zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN. Ponadto możesz liczyć na pełne zaangażowanie i wsparcie prowadzących. Są to bowiem osoby o wieloletnim doświadczeniu w branży, które pragną dzielić się zarówno swoją wiedzą, jak i bogatą praktyką. Zachęcamy do udziału w kursie manicure — z nami usystematyzujesz swoją wiedzę, zyskując niezwykle przydatne na rynku pracy kompetencje.