fbpx

Styl Studio

Stylizacja paznokci

Kurs manicure hybrydowy

Prosty sposób na trwałą stylizację i zadowolenie wśród klientek jest na wyciągnięcie ręki. Zdobądź nową wiedzę oraz umiejętności na kursie manicure hybrydowy i bądź z siebie dumna.

To szkolenie jest skierowane do kobiet, które pragną własnego rozwoju zawodowego.

Rozwiązaniem, które szczególnie polecamy, jest kurs manicure hybrydowy.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Cenę, datę i godziny rozpoczęcia zerknij w “Terminarz i cennik“.

Poznaj korzyści wynikające z kursu manicure hybrydowy:
– dawka wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Kurs stylizacji rzęs

Manicure hybrydowy stał się już tak popularny, że praktycznie nie trzeba go przedstawiać. To jedna z usług must have w salonie kosmetycznym. Kobiety pragną mieć piękny oraz trwały kolor na paznokciach, a zadbane dłonie są wizytówką każdej z nas. 

Chcesz zapisać się na kurs manicure hybrydowy?
Skontaktuj się z nami teraz. 

 

W programie kursu

  • anatomia, zmiany i choroby paznokcia
  • tworzenie stanowiska pracy
  • higiena w salonie – dezynfekcja, sterylizacja, antyseptyka
  • manicure frezarkowy – praca frezarką, dobór frezów, poprawne usuwanie skórek
  • manicure klasyczny – praca z narzędziami ostrymi
  • manicure kombinowany – zastosowanie odpowiednich narzędzi i technik dla perfekcyjnej aplikacji lakieru
  • aplikacja lakieru hybrydowego “pod skórki”
  • sposoby usuwania lakieru hybrydowego

Teoria

Praktyka

W części teoretycznej dowiesz się, jak we właściwy sposób przygotować stanowisko pracy. Poznasz przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz budowę płytki paznokcia i pojawiające się najczęściej w tym miejscu choroby. Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i dowiesz się wszystkiego o specyfice wykonania manicure hybrydowego.

Podczas części praktycznej nauczysz się przydatnych umiejętności niezbędnych w salonie kosmetycznym. Bardzo zwracamy uwagę na poprawne wykonanie, dlatego skupiamy się przede wszystkim na pracy frezarką i dokładnej aplikacji preparatów. Dowiesz się szczegółów, by móc precyzyjnie wykonywać tę usługę u klientek. Praca w branży beauty wymaga nieustannego doskonalenia umiejętności.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie -zalecana jest naturalna płytka paznokcia i pozostawione do usunięcia skórki. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9 -15. Po wstępie teoretycznym przechodzimy do praktyki. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs manicure hybrydowy to idealny wybór dla Ciebie. Koniecznie zarezerwuj miejsce na szkoleniu. Dla komfortowej nauki, mamy ograniczoną miejsc na kursie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.