fbpx

Styl Studio

Stylizacja rzęs i brwi

Kurs lifting przedłużania rzęs metodą 2D- 8D

Kurs henna regulacja brwi

Oto jak osiągnąć nowe umiejętności, inwestując w swój rozwój osobisty.

Teraz skupimy się na bardzo ważnej sprawie, czyli ładnie zafarbowanym łuku brwiowym.

Rozwiązaniem, które chcemy Ci polecić jest kurs henna i regulacja brwi.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 5 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Cenę, datę i godziny rozpoczęcia zerknij w “Terminarz i cennik“.

Co zyskujesz decydując się na kurs henna i regulacja brwi?
– dawkę wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Kurs henna brwi

Nie masz jeszcze w swojej ofercie henny i regulacji brwi? To jeden z podstawowych zabiegów, typu must have. Henna pięknie barwi rzęsy oraz włoski na łuku brwiowym, a wykonana wraz z regulacją daje bardzo przyjemne efekty stylizacji. Czas, by zapisać się na kurs henna, regulacja brwi, zadbać o swój rozwój i powiększyć wachlarz usług w salonie kosmetycznym.

Chcesz dopytać o kurs henna i regulacja brwi?
Wybierz preferowaną formę kontaktu. Napisz do nas.

W programie kursu

  • wykaz zadań w gabinecie urody
  • przygotowanie klientki do zabiegu henna regulacja brwi
  • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
  • technika farbowania brwi i rzęs
  • wykonanie regulacji łuku brwiowego

Teoria

Praktyka

Kurs został tak przygotowany, by w krótkim czasie poznać szereg zagadnień kosmetycznych i nauczyć się prawidłowego wykonywania usług. Wstęp teoretyczny dostarczy Ci niezbędnej wiedzy z zakresu anatomii, przeciwskazań oraz wyposażenia stanowiska pracy. W ramach szkolenia otrzymujesz zestaw materiałów dydaktycznych, które pomogą Ci utrwalić zdobytą na kursie wiedzę.

Zajęcia praktyczne przybliżą Ci zagadnienia związane z pracą w gabinecie urody, nauczą jak dbać o klientki oraz jak je przygotowywać do zabiegów. Zapoznasz się z zasadami kiedy wolno, a kiedy nie można wykonywać zabiegów kosmetycznych. A co najważniejsze zdobędziesz umiejętności farbowania brwi i rzęs oraz wykonanie regulacji łuku brwiowego.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9 -13. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs henna regulacja brwi to idealny wybór dla Ciebie. Podejmij decyzję dzisiaj, nie wiemy jak długo będziemy mieli wolne terminy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy. 

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.