fbpx

Styl Studio

Stylizacja rzęs i brwi

kurs przedłużania rzęs

Kurs laminowania brwi

Zobacz jak łatwo możesz zdobyć nowe umiejętności.

Niesforne włoski na łuku brwiowym. Z tym problemem boryka się wiele kobiet.

Jeżeli myślisz, że nie ma rozwiązania tego problemu, to usiądź wygodnie i poznaj kurs laminowania brwi.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 5 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Czy warto zainwestować w kurs laminowania brwi? Tak, jeżeli chcesz uzyskać:
– dawkę wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Kurs laminowania rzęs

Obecnie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów online. Są one idealną alternatywą do kursów stacjonarnych. Wybierz nasze kursy online, zaoszczędź czas oraz pieniądze i zdobądź najlepszą wiedzę. Kursy online

Kurs kosmetyczny - henna regulacja brwi
Kurs henna brwi

Po modzie na mocne makijaże, konturowanie twarzy i silne podkreślanie urody, przyszedł czas na zamiłowanie do naturalności. W ten trend wpisuje się również laminowanie brwi. Zabieg polega na poprawie kondycji brwi poprzez uniesienie, odżywianie oraz przyciemnianie naturalnych włosków. Ta  innowacyjna metoda sprawia, że proste i niesforne włoski stają się uniesione, przyciemnione i idealnie ułożone z wyraźnym efektem odbudowy oraz regeneracji brwi.

W programie kursu

 • metody stylizacji łuku brwiowego
 • budowa anatomiczna brwi, fazy wzrostu włosów
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • omówienie produktów do wykonania zabiegu laminowania brwi
 • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
 • przeciwwskazania i wskazania do zabiegu
 • dokonanie pomiaru i geometrii brwi
 • technika wykonania zabiegu laminowania brwi
 • wykonanie zabiegu laminowania brwi
 • wykonanie henny brwi
 • wykonanie regulacji brwi
 • zalecenia pozabiegowe dla klientki

Teoria

Praktyka

Podczas części teoretycznej kursu zapoznasz się z metodami stylizacji brwi. Przedstawimy jak profesjonalnie przygotowuje się miejsce pracy do wykonania zabiegu. Kurs laminowania brwi zapewni Ci wiedzę z anatomii, przeciwskazań oraz zasadach pielęgnacji brwi po zabiegu. Nauczysz się dopasować kształt brwi do twarzy modelki oraz jak nakładać prawidłowo produkty wykonując pełen zabieg laminowania brwi na swojej modelce.

Praktyka czyni mistrza, dlatego podczas zajęć skupiamy się głównie na specyfice zabiegu poprzez uzyskanie bardzo naturalnego wyglądu brwi z efektem odżywienia i wzmocnienia. Aby zostać znakomitą stylistką brwi oferującą wysokiej jakości usługi musisz nieustannie się kształcić i uzupełniać wiedzę. Dzięki ukończeniu kursu laminowania brwi dodasz do swojej oferty usługę, która zdobędzie serca Twoich klientek ceniących sobie naturalny wygląd.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9 -13. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs laminowania brwi to idealny wybór dla Ciebie. Koniecznie zarezerwuj miejsce na kursie laminowania brwi. Dla komfortowej nauki, mamy ograniczoną liczbę osób na szkoleniu. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.