fbpx

Styl Studio

Stylizacja rzęs i brwi

kurs przedłużania rzęs

Kurs lifting, laminowanie rzęs i brwi z henną pudrową

Jak bardzo zależy Ci na rozwoju osobistym i zdobyciu nowych
kwalifikacji?

A gdyby tak wprowadzić nową usługę w salonie?

Nie ma czasu do stracenia. Chcemy Ci polecić pakiet kursów, dzięki którym poradzisz sobie z wykonywaniem usługi szybciej niż myślisz.

Szkolenie trwa: 2 dni
Obejmuje 16 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Czy warto zainwestować w szkolenie? Tak, jeżeli chcesz osiągnąć to:
– dawka wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

kurs laminowania rzęs

Obecnie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów online. Są one idealną alternatywą do kursów stacjonarnych. Wybierz nasze kursy online, zaoszczędź czas oraz pieniądze i zdobądź najlepszą wiedzę. Kursy online

Kurs henna pudrowa

Lifting, laminowanie rzęs i brwi to jeden z nowszych trendów w świecie stylizacji oprawy oka. To bardzo ciekawy zabieg dla kobiet, które cenią sobie naturalność, ale i wygodę. Z kolei henna pudrowa brwi idealnie wypełnia ubytki, nadaje nowy kształt oraz piękny koloryt dobrany do włosów klientki. Proponowany przez nas pakiet kursów zapewni ciekawe uzupełnienie wachlarza usług w Twoim salonie.

W programie kursu

 • budowa anatomiczna rzęs, fazy wzrostu włosa
 • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym
 • metody stylizacji rzęs i brwi
 • omówienie zabiegu lifting, laminowanie rzęs i brwi
 • przedstawienie sposobów koloryzacji łuku brwiowego
 • omówienie henny pudrowej brwi
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • omówienie produktów do wykonania zabiegów 
 • przeciwwskazania do wykonania zabiegów
 • dopasowanie form silikonowych do oka i długości rzęs
 • technika wykonania stylizacji oprawy oka: lifting, laminowanie rzęs i brwi
 • wykonanie zabiegu lifting, laminowanie rzęs i brwi
 • wykonanie pomiaru i geometrii brwi
 • dobór kolory henny pudrowej do klientki
 • wykonanie henny pudrowej brwi wraz z regulacją
 • zalecenia pozabiegowe dla klientki

Teoria

Praktyka

Kurs został tak przygotowany, by w krótkim czasie poznać szereg zagadnień stylizacji oprawy oka i nauczyć się prawidłowego wykonywania usług. Podczas wstępu teoretycznego dowiesz się jaka jest budowa włosa i fazy jego wzrostu, poznasz wyposażenie stanowiska pracy zgodnie z zachowaniem higieny oraz zastosowanie produktów i akcesoriów. Przedstawimy Ci wszystkie niezbędne techniczne aspekty wykonania zabiegu.

Zajęcia przybliżą Ci zagadnienia związane z pracą w gabinecie urody, nauczą jak dbać o klientki oraz jak je przygotowywać do zabiegów. Podczas zajęć skupimy się na specyfice zabiegu poprzez uzyskanie bardzo naturalnego wyglądu rzęs i brwi z efektem przyciemnienia, odżywienia oraz wzmocnienia. A co najważniejsze zdobędziesz umiejętności farbowania brwi henną pudrową wraz z regulacją łuku brwiowego.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść w każdym dniu szkolenia. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9 -15. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

 

Kurs lifting, laminowanie rzęs i brwi z henną pudrową to idealny wybór dla Ciebie. Zapisz się dzisiaj. Dla Twojego komfortu podczas nauki ograniczyliśmy liczbę osób na kursie, później może nie być już miejsc w interesującym Cię terminie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.