fbpx

Styl Studio

Stylizacja rzęs i brwi

kurs przedłużania rzęs

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1

Poznaj tą popularną metodę przedłużania rzęs.

Czy Ty też tak masz? Czy Ciebie też dotyka brak rozwoju?

Rozwiązaniem, które spowoduje, że o tym zapomnisz jest

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1.

Szkolenie trwa: 1 dzień
Obejmuje 8 godzin dydaktycznych (1 h – 45 min)

Co zyskujesz decydując się na kurs przedłużania rzęs metodą 1:1?
– dawkę wiedzy w konspekcie edukacyjnym
– nowe umiejętności podczas części praktycznej
– kwalifikacje potwierdzone dokumentami:

Kurs stylizacji rzęs

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty kursów online. Kursy online są idealną alternatywą do kursów stacjonarnych. Wybierając nasze kursy online, oszczędzasz czas oraz pieniądze i zdobywasz najlepszą wiedzę, która pozwoli Ci się rozwijać. Kursy online

Kurs przedłużania rzęs rózne metody
Kurs przedłużania rzęs metodą 2D do 8D

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 pozwala zachować naturalny wygląd, a co bardzo ważne, nie pojawia się efekt sztuczności i przerysowania. Uroda jest subtelnie podkreślona, a oczy nabierają wyrazistości. Po tym zabiegu nie będzie już konieczne codzienne tuszowanie rzęs. Wystarczy delikatne ułożenie szczoteczką i gotowe. Piękny efekt naturalnych rzęs gwarantowany.

W programie kursu przedłużania rzęs

  • metody przedłużania rzęs
  • przygotowanie stanowiska pracy
  • zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs
  • dopasowanie długości rzęs
  • technika usuwania rzęs
  • zabieg przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs - Teoria

Praktyka przedłużania rzęs

Działaj jak profesjonalistka, a Twoje usługi i oferta zyskają na jakości i przekonają do siebie nowe osoby. Zostań specjalistką w wykonywanych przez siebie zabiegach, a wszystko czego musisz się nauczyć, dowiesz się na naszym kursie. Zaplecze teoretyczne powiązane z konieczną praktyką stworzą z Ciebie ekspertkę metody przedłużania rzęs 1:1.

Sama wiedza teoretyczna w przypadku działalności w branży kosmetycznej to zdecydowanie za mało. Tutaj liczą się praktyczne umiejętności, doświadczenie i warsztat pracy. Na zadowolenie Twoich klientek składa się zachwycający efekt końcowy wykonanej usługi. Ciągły rozwój i doskonalenie jest gwarancją sukcesu oraz czynnikiem wpływającym na powiększanie się grona Twoich zadowolonych klientek.

Podczas kursu pracujemy na modelce, z którą należy przyjść na szkolenie. Zajęcia są prowadzone w godzinach 9-15. Po krótkim wstępie teoretycznym od razu zaczynamy zajęcia praktyczne. Po ukończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat z hologramem i Zaświadczenie na druku MEN, które upoważniają Cię do wykonywania zawodu. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na podjęcie pracy w profesjonalnym salonie kosmetycznym lub rozwinięcie własnej działalności.  Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w kompleksową wiedzę, dzięki której znajdziesz nową, satysfakcjonującą pracę.

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 to idealny wybór dla Ciebie. Zapisz się dzisiaj. Ograniczyliśmy liczbę osób na kursie dla lepszego komfortu nauki. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Łodzi przy ulicy Sobótki 5. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty Kursy online

Co otrzymasz w cenie kursu


Zaświadczenie

Otrzymujesz: Zaświadczenie na druku MEN, które jest honorowane w Polsce przez każdy organ nadzoru państwowego.


Jest to dokument potwierdzający nabycie umiejętności, na podstawie którego możesz pracować lub otworzyć Swój własny salon.


Certyfikat

Otrzymujesz: Oryginalny Certyfikat
„STYL – STUDIO” w języku polskim, jest możliwość uzyskania certyfikatu w języku angielskim opłata 20 zł. Dokument zabezpieczony jest oryginalnym hologramem.


Skrypt szkoleniowy

Na własność otrzymujesz: Konspekt Edukacyjny „STYL – STUDIO” opisujący zagadnienia związane z tematem kursu opracowany przez Instruktorkę jako program autorski, skrypt przeznaczony jest do użytku prywatnego.


Profesjonalna pracownia

Podczas trwania szkolenia masz możliwość korzystania z nielimitowanych kosmetyków, sprzętu, akcesoriów, pełnego wyposażenia pracowni. Placówka Nasza zapewnia pełne wyposażenie na kurs, nie musisz nic ze sobą przynosić.


Kupony rabatowe

Kupon rabatowy do Naszego sklepu internetowego – na zakup produktów.


Kawę, herbatę

Zapewniamy poczęstunek, kawą i herbatą.


Możliwość zakupu

Po ukończeniu kursu jest możliwość na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pracy.


Niższe ceny na inne kursy

Po ukończeniu szkolenia w „STYL – STUDIO”, otrzymujesz BON rabatowy do zrealizowania na każdy dowolny kurs stacjonarny, który jest w ofercie Naszej Placówki.


Konsultacje po szkoleniu

Po ukończeniu kursu jest możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji.