Medycyna naturalna jest to alternatywa dla tradycyjnych metod leczenia. Przede wszystkim ze względu na fakt, iż sposoby które się stosuje, dotyczą oprócz sfery fizycznej, także duchowej. Dodatkowo wszelkie metody, które się wykorzystuje w medycynie naturalnej mają za zadanie leczyć istniejące już schorzenia oraz zapobiegać występowaniu kolejnych. Co najważniejsze, podczas leczenia metodami medycyny naturalnej, istotne jest oddziaływanie na psychikę, ponieważ wiele przypadłości ma podłoże stresowe. Na przykład opisany poniżej zabieg świecowania uszu, ma nie tylko działanie lecznicze, ale również przynosi ukojenie i relaks, co przede wszystkim w dzisiejszych czasach jest priorytetowe.

Na czym polega świecowanie uszu? 

Świecowanie uszu to przede wszystkim najlepiej znane, alternatywne podejście do usuwania zalegającej woskowiny usznej. W celu wyjaśnienia, ta metoda oczyszczania uszu znana jest już od starożytności. W skrócie, zabieg polega na umieszczeniu w uchu pustej, pokrytej woskiem świecy, która podczas powolnego spalania w rezultacie rozpuszcza zalegający w uchu wosk wraz z bakteriami. Następnie podczas procesu spalania, nagrzewająca się blaszka przenosi łagodny, uspokajający prąd ciepła i olejków ziołowych do wnętrza ucha. Dlatego cały ten proces jest przyjemny i skuteczny. Wiesz już, czym jest świecowanie uszu – a jak bezpiecznie wykonać zabieg?

Świecowanie uszu warto wykonywać dla prawidłowej higieny uszu, co ma bardzo ważne znaczenie dla zdrowia oraz jakości słuchu. Są jednak sytuacje, w których zabieg ten jest szczególnie wskazany. To głównie: głuchota, delikatne usuwanie nadmiaru woskowiny, podrażnienia uszu lub zatok, katar i  szumy w uszach. W sytuacji rozdrażnienia oraz stresu zabieg przyniesie spokój i co najważniejsze, odpowiednie ukojenie. Świecowanie uszu daje na pewno pozytywne efekty, gdy pacjent cierpi na częste bóle głowy i migreny. 

Świecowanie uszu – jak bezpiecznie wykonać zabieg?

Zabieg świecowania uszu, aby był bezpieczny, należy wykonać z odpowiednią starannością.
Podsumowując, niezbędne będą wiedza oraz wskazówki, które znajdziesz w naszym kursie online świecowanie uszu.

Jak przystąpić do kursu online? To bardzo proste:

  • Utwórz konto na platformie edukacyjnej. Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji przez Google, Facebook lub Instagram.
  • Wybierz interesujący Cię kurs.
  • Pamiętaj, że możesz skorzystać z promocji 3+1 gratis. 
  • Dopełnij wszelkich formalności i dokonaj zakupu wybierając dowolną formę płatności. Dla uproszczenia procedury polecamy Przelewy24.
  • Gotowe! Kurs jest do Twojej dyspozycji w Panelu użytkownika „Twoje kursy”. Miłej nauki!
  • Wszelkie techniczne aspekty wyjaśniamy w artykule „Krok po kroku jak korzystać z kursów online”.
  • Zachęcamy do lektury FAQ, gdzie znajdziesz wiele pomocnych odpowiedzi i wskazówek.
  • Pamiętaj, że w razie pytań pozostajemy otwarci na kontakt. Zapraszamy.
 

Kursy kosmetyczne online
Kursy online są nieustannie dostępne na platformie edukacyjnej Styl-Studio. To forma komfortowej nauki bez wychodzenia z domu. Zdobyta wiedza jest potwierdzona imiennym certyfikatem w języku polskim i angielskim. Kursy online są w formie konspektu edukacyjnego oraz treści video z komentarzem lektora. Po zdobyciu wiedzy można przystąpić do testu online – 60% pozytywnych odpowiedzi zalicza i wtedy generowany jest certyfikat w wersji pdf do samodzielnego wydruku. Za dodatkową opłatą można uzyskać pozostałe dokumenty, jak: zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat z hologramem. Na żadnym dokumencie nie ma adnotacji, że kurs odbył się online.

Zamów kurs online i zdobądź nową wiedzę już dziś!