Instytut Pantone przedstawił kolor bieżącego roku – Very Peri. Mówi się, że ten kolor, odzwierciedla rzeczywistość. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ po czasie zatrzymania, lęku i wycofania, jakie przyniosła pandemia, przychodzi właściwy moment na twórcze ożywienie, pobudzenie ciekawości oraz nową interpretację otaczającej rzeczywistości. Obserwując fuzję świata wirtualnego z rzeczywistym, doświadczamy transformacji na skalę globalną, a kolor roku 2022 ma być odzwierciedleniem innowacyjnych możliwości, które otwierają się przed nami każdego dnia. Krótko mówiąc: Very Peri to pewność siebie i motywacja do działania.

Jaki jest nowy kolor Very Peri? 

Instytut Pantone określa Very Peri jako dynamiczny błękit, przypominający barwę kwiatów barwinka. Jest w nim zawarta delikatna domieszka czerwieni, która sprawia, że spokojny niebieski staje się wyjątkowo żywiołowym i energetycznym kolorem. Dlatego kolor roku 2022 prezentuje radosne i żwawe nastawienie, a także dynamiczną obecność, która ma zachęcać do kreatywności. Co najważniejsze, Very Peri sprawia wrażenie elastycznego i uniwersalnego koloru. Przede wszystkim, bardzo plastycznie komponuje się z większością zestawień oraz kompozycji kolorystycznych. Podobnie jak my, elastycznie dopasowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości.

Większość naszych działań przeniosła się do Internetu, i właśnie na tę okoliczność, Instytut Pantone we współpracy z topową marką programów i aplikacji komputerowych, utworzył kolor współczesności, który na pewno na długo zapadnie nam w pamięć. Idąc z utrzymującym się trendem, Placówka Styl-Studio wychodzi na rynek usług szkoleniowych z ofertą kursów online. Nasze szkolenia, to kwintesencja wiedzy podana w jasny i czytelny sposób.

Very Peri – Pewność siebie i motywacja do działania

Dlaczego warto skorzystać z kursu online?

Przede wszystkim, żeby skończyć ze zbędnym szukaniem i błądzeniem po stronach internetowych w celu poszukiwania właściwej wiedzy oraz zastanawianiem się, który z filmów na yt przedstawia profesjonalną technikę wykonania zabiegu. Warto mądrze zarządzać swoim czasem. Dlatego zapoznaj się z ofertą kursów online już teraz! Bez wychodzenia z domu zdobędziesz wiedzę i rozwiniesz swoje umiejętności. W końcu świat pędzi jak szalony, a my musimy nadążyć za zmianami. 

Kolor Very Peri jest już z nami pewien czas, jednak to właśnie wiosną pragniemy największych zmian. Poszukujemy nowości, które możemy wprowadzić do naszego życia. Szukamy czegoś, co przyniesie nowe emocje, pomysły i obudzi nas po zimie. Zatem odkrywaj! Otwórz się na nowości i działaj!

A mówiąc o kolorach, w świat barw przeniesie Cię kurs online wizażu. Zdobądź nową wiedzę już dziś!

Kursy online są nieustannie dostępne na platformie edukacyjnej Styl-Studio. To forma komfortowej nauki bez wychodzenia z domu. Zdobyta wiedza jest potwierdzona imiennym certyfikatem w języku polskim i angielskim. Kursy online są w formie konspektu edukacyjnego oraz treści video z komentarzem lektora. Po zdobyciu wiedzy można przystąpić do testu online – 60% pozytywnych odpowiedzi zalicza i wtedy generowany jest certyfikat w wersji pdf do samodzielnego wydruku. Za dodatkową opłatą można uzyskać pozostałe dokumenty, jak: zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat z hologramem. Na żadnym dokumencie nie ma adnotacji, że kurs odbył się online.

Zamów kurs online i zdobądź nową wiedzę już dziś!