fbpx

Styl Studio

Voucher prezentowy na kursy online

podaruj bliskiej osobie wiedzę i umiejętności

Chcesz podarować bliskiej osobie możliwość rozwoju? Zapewnić jej szansę na zyskanie nowych kwalifikacji zawodowych lub po prostu pragniesz spełnić czyjeś marzenie? Idealnym wyborem będzie Voucher prezentowy na szkolenie! W Styl-Studio oferujemy najwyższej klasy kursy kosmetyczne online, które kończą się uzyskaniem wiedzy, umiejętności praktycznych oraz certyfikatem.

Co otrzymasz w ramach vouchera prezentowego?

Voucher Styl Studio na kurs kosmetyczny online | Styl Studio

Każdy voucher jest dedykowany jednej osobie – wystawiamy go na konkretne dane osobowe do zakupionego kursu online.
Otrzymasz dedykowaną kartę podarunkową w formie dokumentu PDF do samodzielnego wydrukowania. Z kolei obdarowana przez ciebie osoba zyska dostęp do wybranego kursu online, bezpłatne konsultacje z instruktorem oraz imienny certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje.

Jak podarować voucher na kursy kosmetyczne online od Styl Studio?

Jeżeli chcesz sprawić komuś prezent, napisz do nas. Wystawimy voucher na wybrany przez ciebie kurs i wyślemy na podany adres e-mail w formie pocztówki. Wystarczy, że wydrukujesz otrzymany voucher, włożysz do koperty i podarujesz w prezencie bliskiej osobie. Sprawisz jej tym ogromną radość!

Z jakich kursów kosmetycznych online można skorzystać w ramach vouchera?

Decydując się na zakup vouchera prezentowego, możesz wybrać z bazy naszych ponad 60 szkoleń online. Do wyboru są między innymi: